P2P(103-79-7) pakub

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hiljuti ilmusid mõned pakkumised Hiina tarnijatelt, kes müüvad otse P2P (103-79-7), leidsin neid uudishimulikuks, sest nii palju kui ma mäletasin, et CAS oli Hiinas juba ammu keelatud, tegelikult kõik uued lähteained töötati välja sel põhjusel.

Võtsin nendega ühendust ja juhuslikult, nagu ma kujutasin ette, olid kõik CASi varud otsa saanud, kui nende pakkumised olid praktiliselt uued, kuid eellaste alternatiivi pakuti kiiresti (5449,5413....).

Minu arvates(praktiliselt kindel) nad kasutavad mitte olemasolevaid P2P pakkumisi kui väidet, et meelitada kliente, et pakkuda neile eellaste asemel pakkumise toodet, see on vana müügitehnika.
Ma arvan, et te ei tohiks raisata oma aega, kui küsite P2P kohta, et tarnijad, sest ma kinnitasin oma allikatega, et 103-79-7 on Hiinas keelatud ja jah, tõenäoliselt mõned tarnijad võtavad riski ja müüvad keelatud CASi, kuid sel juhul on tarnijad tunnustatud tootjad ja on võimatu, et nad toodavad ja müüvad seal keelatud CASi, Hiinas on selle eest tõsised tagajärjed ja nende lähteainete äri on piisavalt suur, et kahjustada seda keelatud toote müümist.

Igatahes see on ainult minu arvamus ja ma võin eksida, ma tahan lihtsalt säästa kaotatud aega teistele kasutajatele.
kui kellelgi õnnestub osta P2P otse nendelt tarnijatelt Hiinas, palun avaldage see, sest see oleks vähemalt uudishimulik.
Tänan.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
I,arvan, et mõned.. Bro!!!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Olin ka nendega seoses sellega ühenduses, kui sain sama vastuse, et see on otsas ja et nad eemaldavad loetletud toote...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Olen töötanud Hiina tarnijatega üle 15 aasta. Ma ei ole kunagi kohtunud tavaliste müüjate keelatud müügipositsioonidega.
Kõik küsitavad pakkumised on tavaliselt pettus.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Kas efedriin on nüüd Hiinas keelatud toode? Indias?
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Efedriin on puhtal kujul keelatud kõikides riikides, mis on ratifitseerinud ÜRO uimastikonventsiooni. Kuid mõnes riigis, näiteks Indias ja Bangladeshis, on võimalik saada efedriini sisaldavaid ravimeid. Sellised allikad ei sobi suuremahuliseks sünteesiks, kuid väikeste koguste jaoks on seda täiesti võimalik kasutada. Metoefedriini tootmine annab eelise D-isomeeri näol.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ma olen mõelnud, kas on müüjaid, kust ma saaksin lihtsalt osta puhast efedriini / pseudoefedriini, joodi ja punast fosforit. Pillide puhastamise ja tikutooside kraapimise asemel.

P2P tee on üsna palju tööd võrdlemisi, ja sa peaksid ikka eraldama Dextro.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Mõned efedriini sisaldavad ravimid on saadaval ka Hiinas. Vaba müük, ilma retseptita.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kuhu ja kuidas seda ilma kulme tõstmata meile edastada?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Loomulikult on nad ma võin saata teile CASi nimekirja ja proovida seda osta neid Hiinas ja te näete.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Veel üks võltspakkumine:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-phenyl-2-propanone-phenylacetone-p2p-cas-103-79-7.2326/
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
jep sai sama juba mõnda aega tagasi, ol' bait and switch
 
Top