P2P - Amphetamine ?

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Milline on parim viis amfetamiini valmistamiseks p2p-st?
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
P2NP on minu jaoks raskem teha. benseldahüüdi on tõeline valu i dotnt on üks elujõuline süntees. ja naatriumnitraat nitroehaani jaoks on võimatu saada norra. kui teil on alternatiivseid teid saada neid, et ma ei ole kaalunud ma oleksin rõõmus mõne abi.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Noh, bensüülalkoholist saab teha bensaldehüüdi, siin foorumis on sünteesi kirjeldus. Naatriumnitriti saab valmistada reageerides naatriumnitraadiga (mis on üldiselt saadaval küpsetusvahendina), väävliga ja naatriumhüdroksiidiga või söega kuumuse all. Sünteesivideod leiad youtube'ist:
Aga ma tahaksin kuulda, millist reaktsiooni te kasutate P2P valmistamiseks, mis on lihtsam kui P2NP valmistamine?
Muidu P2NP müüvad tarnijad siin foorumis.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
ma näitan teile allpool lühikese nimekirja, miks p2p on lihtne teha. (kui soovite üksikasjalikku ma olen õnnelik, et teha paber kogu sünteesi kohta alates poest esemed ja kaubamärgid, mis on usebale valmis P2P)
Ja jah, mingi kutt siit ütles, et ta võib seda norrasse saata ilma probleemideta, kuid see on pettus. kui ma tahaksin P2NP-d importida, võin ma lihtsalt amfetamiini importida. sama risk ja sama rumal teha. P2NP ei ole seaduslik ja iga tolliagent ja politsei ELis teab, mis see on ja milleks seda kasutatakse. seega ei saa 100 kg P2NP-d postiga saata ja mitte kinni jääda. ma keeldun uskumast, et keegi on seda kunagi norrasse teinud ja ei ole vangi läinud.


Loetletud on kõik kemikaalid, mida on vaja P2P valmistamiseks.

1: äädikhappeanhüdriid (lihtne, kuid "raske").

Etenooni saab toota atsetooni pürolüüsi teel.

CH3-CO-CH3 → CH2=C=O + CH4 /

ettenoon lahustatakse õlises äädikhappes PTFE laastudes, et anda parem pindade tulemus on

2: Dietüüleeter (lihtne)

valmistatud etanoolist ja väävelhappest

3: bensüülkloriid - C3H3CH2CI (lihtne)

Tolueeni kloorimine sinises valguses (EI UV), kuna UV-l on piisavalt energiat, et sidet lõhkuda. spetsiifiline 420-450nm vahemik 12-18w (3000 lumin max)

4: Magneesiumilaastud (Lihtne mul on sõna otseses mõttes 2 tonni seda, kui keegi põhjamaades vajab hüüa välja) mul on minu projekti jaoks vaja ainult 1300kg.

5: Paar joodikristallid (Lihtne)


isoleeritud tinktuurist või osta elemendikogust ja murda väljapanek

6: Ammooniumkloriid - NH4Cl (LIHTNE)


NH3 + HCl → NH4Cl (see tähendab aluse ja happe neutraliseerimist, kus presipitaat on ammooniumkloriid)

NH3 saab osta kõikidest RW- või hutipoodidest, kes müüvad teisaldatavaid tualettruume kui tualettruumide puhastusvahendit / de-komposiitrit.
hcl- basseinipood

7: Destilleeritud vesi 2 L (lihtne)


de-ionisaator või osmoosifilter

8: Naatriumkarbonaat (NaCO3) (Igast toidupoest)

9: Naatriumkloriid (NaCl) (Igast toidupoest)

10: Naatriummetall - (kuivatamiseks) sõna otseses mõttes 100 võimalust teha keemilisest kuni põletamise ja elektrolüüsini välja.


Valmistatakse magneesiumilaastudest, naatriumhüdroksiidist, mentoolikristallidest ja "aromaatsest rõngast" vabast mineraalõlist / hüpoallergeensest beebiõlist.
seejärel mädanenud uuesti fluksides 1,4-dioksaaniga

11: Epsomi sool kuivatatud (aiandusest või toidulisandite poest)

kuivatatakse ahjus 250 kraadi juures 4 tundi.

Samuti happed, metanool, etanool ja HCL ja CL2 gaas ja mõned muud kemikaalid, mida ei tasuks loetleda, kui kõik see on saadaval basseinivarustuses või keretööde kauplustes või üldistes riistvarapoodides.

.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Kutt, sa ju ei mõtle tõsiselt oma amatöörlaboris ketiirilambi valmistamisele? See on tõesti väga-väga ohtlik. Ärge tehke seda. Ma tean, et Doug's Lab tegi seda ühes episoodis, kuid isegi tema enda fännid arvasid, et ta oli hoolimatu ja kritiseerisid teda. Lihtsalt ära tee.

Samuti, kui see on teie plaan teha 100 kg eellast ... hobi korras väikeste koguste projektiks: kõlab lõbusalt (välja arvatud ketendilamp. See on surm pudelis). Kommertskasutuseks: nah. Liiga palju vigade allikaid ja liiga palju tööd. Ma ei usu, et see DIY lähenemine on teostatav. Lisage juurde asjaolu, et amfetamiini tänavahind Skandinaavias on umbes 6 eurot/ g ...
Aga kui te olete kindlalt otsustanud teha seda tõesti loooonilist teed, selle asemel, et leida väravavaht, kes saab mõistlike lähteainete saadetisi, siis palun ärge ehitage ketiine lambid. Äädikhappeanhüdriidi saab teha palju ohutumate protseduuride abil:
Kuidas iganes sa seda ka ei tee, äädikhappeanhüdriid ei ole siiski "lihtne".

Samuti arvan tegelikult, et P2NP ei ole ei loetletud ega ebaseaduslik. Tunnistan, et ma ei tea Norra täpseid seadusi, aga kui vaadata ELi narkootiliste lähteainete nimekirju, siis P2P on seal sees (tavaliselt lühendatult BMK), aga mitte P2NP. See üllatas mind, kuid ma olen kindel, et loetlemata kemikaali importimise seaduslik reps ei ole sama, mis nimekirja 1. nimekirja kuuluva narkootilise aine importimine. Norras või kusagil mujal.
 
Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Ketaani lamp on tõepoolest ohtlik, kui sa ei mõista, miks ja mis juhtub keemiline vise, kuid kui see on õigesti kavandatud, siis ei ole. ja jah, norralas on kemikaalidega tabamine palju hullem kui tavaline narkootikum. norralas on karistus narkootikumide sünteesi eest = vähemalt 13 aastat vangistust. kiire google otsing ja näed, kui madalad on meil norralas narkootikumide eest karistused. 22000 kg hašišist sai peamine mees 14 aastat vangistust. 200kg kokaiini 11 aastat. üks sõber jäi vahele 28kg puhta amfetamiini salakaubaveoga ta sai 6 aastat vangistust. norralas on seadus tagurlik pärast 1kg mis tahes ainet karistus ei ole mutch kõrgem, nii et alates 1g- 1kg nimetame seda nr: 1 karistuspiiriks siis 1kg kuni 5 kg on number kuni siis 10-50 kg jne. "lisaaeg mida saad 10 kg kuni 100 kg on minimaalne nii et kui keegi otsustab esimest korda seda teha võib teha seda korralikult.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
kuid kui teil on hea viis atsetüülkrooriidi valmistamiseks, võin selle menetluse jaoks hinnanguid anda. Minu mure on see, et me räägime kümneid tonne baaskemikaale, et seda teha, nii et seetõttu vajan marsruute, mis minimeerib kemikaalide vajadust. ketüleenlamp tähendab, et ma saan teha äädikhappeanhüdriidi - veest ja naatriumbikarbonaadist.
ma olen nõus, kui mul oleks usaldusväärne tarnija P2NP, mis oleks parim. kuid ma kardan, et leida see isik on ner kuni võimatu. ma pean ka kaasata laevandus, mis annab politsei lihtne viis leida mind. nii on nii palju küsimusi, et käsitleda importida edukalt. ma jaoks ei näe ühtegi võimalikku võimalust, et see juhtub. esimene probleem on laevandus ja aadressi saada pakke. Teine probleem on maksmine on lihtsalt liiga palju vihjeid jäetud politsei. ka see tähendab, et interpool ka võib leida saadetised. sisuliselt mida rohkem riike, mis on kaasatud on greather on võimalus keegi leida välja, ka ressursid, mida kasutatakse lahendada juhtum on ka suurem, mida rohkem politsei, mis on kaasatud. kui kellelgi on mingeid nõuandeid, kuidas lahendada see prblems ma maksaks väga selle teadmise.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Kuule, ketaanilamp nõuab, et sa laseksid kergesti süttivad atsetooniaurud (ja toodetud metaaniaurud) läbi kuumutatud spiraali, olenemata sellest, kui palju sa internetis selle kohta loed ja kui hästi sa arvad, et sa mõistad protsessi.
Iga ketaanigaasi leke (mis võib tulla klaasnõude pragudest, kuivanud või halvasti valitud liigesevõietusest, halvasti kavandatud suitsutuskapi ventilatsioonist või mis tahes muust väikesest veast seadistuses) on täiesti eluohtlik. Mõju on pikaajaline, nii et tõenäoliselt tunnete end esimese ühe või kahe päeva jooksul hästi, seejärel hakkab teil tekkima hingamishäire, niipea kui te kõnnite või liigute. Lõpuks viib see haiglaravi ja teil tekib pöördumatu interstitsiaalne kopsukahjustus, mis muudab teid eluks ajaks töövõimetuks. Ainus elujõuline ravi on kopsusiirdamine. Ja seda ainult siis, kui teil on väike leke. Kui lamp juhtuks plahvatama, läbi säde spiraalis, oleks leke massiline ja võib põhjustada kiire, piinarikka surma, millel poleks isegi haiglaravi kaudu ellujäämisvõimalust.
Seepärast ei luba isegi ülikoolide laborid üldiselt seda protseduuri. Ma ei võtaks seda kunagi ette, ja kui ma seda seadistust teeksin, kaotaks ma tõenäoliselt närvi, kui ma oleksin valmis lampi lülitit ümber lülitama. See on minu kümme senti, koos paljude teistega.
Ja jah, atsetüülkloriid võib olla tülikas ja nõuab ilmselt ostmist, kuid võite valida ka väävel+bromi tee. Bromi on piisavalt ohtlik, et sellega lollitada, kui ohtu otsite :).

Ja sa oled kindlalt otsustanud toota narkootikume riigis, kus narkootikumide tootmine kätkeb endas rohkem riske ja kõrgemaid karistusi kui pelgalt levitamine? Mitte, et ma ei saaks aru, et tahaks tikkida, aga ärimees minu sees mässab... :)
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
lihtsalt selleks, et meil oleks see kõigile teistele selge. ärge tehke seda lampi. ma olen nõus

Mis puudutab karistust, siis see on lihtne. osta ja importida narkootikume edasimüügiks = 99,8% tõenäosus jääda vahele. olla nutikas ja toota ise = 95% tõenäosus jääda vahele. ill go with the lowest risk ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ma soovitaksin vaadata Hiina lähteainete jaoks, leida mahajäetud postkast, mis ei ole räigelt mahajäetud maja juures ja saata see sinna ilma allkirjata . minu riik võimaldab saatmisjuhiste lisamist, nii et ma lähen "jätke postkasti" . Võiksite ka osta postkasti, leida selle jaoks hea koht ja siis lisada kiri naabrinumbrile ja visata see välja öösel enne selle kohaletoimetamist. Jälgi jälgimist (vpn-ga jne) ja saad teada, kas see on tollile kinni pandud või mitte. Mõne riigi post lubab ka pakke kergesti ümber suunata, nii et äkki saaksite selle ümber suunata, kui see on saanud tollist mööda, et turvalisemas kohas, Kui selle ei ole ebaseaduslik, kuid jälgitakse, siis nad lihtsalt märkivad algse tarneaadressi, mitte seda, kuhu te selle ümber suunate. Kui see on ebaseaduslik, siis ma ei suunaks ümber oma kohale, kuid pidage meeles, et Hiinast tuleb põrgulikult palju posti, selle kaudu on nii lihtne asju saada, kas seaduslik või mitte.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
kuigi ma nõustun, et ma ei saadaks midagi oma kohale ( sealhulgas klaastarbeid, kui see ei ole veidike nagu adapterid ) , ei ole see võimatu. Selle tegelikult üsna lihtne. Leidke tühi maja müügiks ja saatke see sinna. Võta pakend öösel maski abil kätte. Jälgige jälgimist, et koguda öösel, kui see saabub.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
ei ole kohutav idee - ma oleksin ikka põhjusi. Ka politsei võib vahetada kemikaale esmajärjekorras. ma tean, et norras teeb politsei seda sageli, kui nad leiavad narkootikume. ja nad lasevad ka asju läbi, kuid nad jälgivad seda. tho mask natuke parandab seda, kui neil ei ole mehitatud jälgimist. hea vihje igatahes nii et aitäh. See meetod tundub natuke "ulakas" või munn liikuda omanike maja, tho ma pean ütlema, pärast lugemist see võib-olla ma pean mõtlema natuke rohkem nagu munn see võib aidata mul lahendada mõned küsimused :D

lihtsalt märkida esialgse tarne aadress, mitte kuhu sa suunata seda - See kõlab valesti võib olla, et kuid siiski ma usun, et tarne aadress oleks see, mida nad märkida, olenemata sellest, kuhu sa muudad seda. ma muidugi vaadata seda.

VPN on umbes sama kasulik kui külm kokkutõmbunud peenis. ärge kasutage seda. see annab tõesti vale turvatunde, kui te ei tea, kuidas seda kasutada või kontrollida, et see, mida te kasutate, tegelikult peidab algset IP-d või seda, milline oli algne käsk. on palju võimalusi, kuidas saab ümber suunata andmepakette, mida VPN sisuliselt teeb. on šokeeriv näha mõningaid erinevaid VPN-teenuseid, mis ei tee seda üldse korralikult - ja kõige hullem on väga halb või mõnel juhul EI OLE krüpteerimist, mis iganes.
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ma elan samuti väga ranges riigis (rangem kui Norra) ja minu kogemuste põhjal kipub saatmine Hiinast, kasutades "erijuhi" saatevõimalust, kenasti maanduma. Special line on pool tollivormistust tehtud enne, mis tähendab, et see lendab läbi tolli, see tõenäoliselt ikkagi saab koerad üle, kuid see ei ole probleem.
Kui maja on tühi ja teil on midagi arestitud, et see politsei ei kavatse häirida omanikke väga palju. Ja uued üürnikud, kellel on tõendid, et nad lihtsalt kolivad sisse, ei häiri ka. Nii et selle ei ole mulk selle lihtsalt on salakaval.
Jah Vpn ei paku palju. Ma kasutan Tails ja Tor.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
rangem kui Norra minu sügavaim kaastunne :/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Jep selle okei kuigi, sest ma ei kasuta seda ära (kõrged hinnad) . Suurem risk = suurem tasu.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
ma kahtlen selle rangem kui seal, kus ma olen...ma elan umbes 25 Karens enamik neist on pensionärid...no tühjad majad id riskida laevandus. Muid ideid? Iga allikad ive oli Hiinas mahla jaoks ei müü mulle mingeid piiratud kemikaale... kellelgi on mingeid seaduslikke allikaid lähteained, mis saadavad maa maa kasutatud olla vaba?
 
Top