p2p raseemiline met sulab kiiresti ja külmub väga aeglaselt. ümberkristalliseeriti atsetooniga. Kas keegi teab, miks? Kui ma lõigata Msm või midagi muud, wi

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
p2p raseemiline met sulab kiiresti ja külmub väga aeglaselt. ümberkristalliseeriti atsetooniga. Kas keegi teab, miks? Kui ma lõigata Msm või midagi muud, kas see lahendab probleemi?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
76
Reaction score
50
Points
18
Tere, kas te viitate metamfetamiinist ja P2P-st koosnevale segule?
Võib-olla metamfetamiini freebase?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Jah, ma tegin seda kasutades bensaldehüüdi pendelrada. See gaasistati tolueenis ja teisendati soolavormi. Soola kujul on tal madal sulamistemperatuur ja pikk külmumisaeg. Huvitav, kas sulamis- ja külmumispunktid on erinevad, kui see on ratseemiline ja isomeeritud.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
MSMi sulamistemperatuur on üsna palju madalam kui metüülsöe. Kas te tegite seda metat isiklikult? Sa pead tegema sulatuskatse, mille juhendmaterjali leiad analüütilise keemia foorumist. Ma istun öösel kell 3:47, aga minu mäletamist mööda sulab met sulab 167 (165?)°C juures, kui sa saad oluliselt teistsuguse numbri, siis on midagi valesti ( pidades silmas, et see on merepinna mõõtmine, nii et see on veidi madalam sõltuvalt sinu kõrgusest) edit, ma peaksin ka mainima, et atsetoon on suurepärane MSMi eemaldamiseks spetsiaalselt metist, kuid ei eemalda palju muud.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Rääkige mulle rohkem sõnast "ümberkristalliseeritud atsetooniga". Ma ei saanud sellest alguses aru. Metamfetamiin lahustub atsetoonis halvasti. 1g/100ml. Mis tähendab, et tavaliselt kõik, mis atsetoonis lahustunud, ei olnud metamfetamiin. Atsetoon valatakse üle meta või pannakse sinna sisse ja filtreeritakse tagasi välja. See ei lahustu ( kui sa ei kasutanud palju kuuma atsetooni või atsetooni, milles oli vett. Te peaksite kasutama väikest kogust külma veevaba atsetooni, millega puhastate metat)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
69
Points
28
Tavaliselt 2lahusti ümberkristallisatsioon koos kuuma filtreerimisega tundub mulle üsna selge, mida sa seal mingi jama oled saanud
 
Top