Pillide täiteained?

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ma olen hiljuti pressinud oma kiirustablette, nad on 8mm tabletid 35mg annusega igas tabletis, mis tähendab, et mul on umbes 265mg tableti kohta, mida pean asendama mingi täiteainega, ma tegin mõned uuringud ja siiani ive on kasutanud laktaasi, kuid mul on kahtlusi, et see on parim, kuna tabletid on jäänud konsistentsusega, mis sarnaneb rohkem elektrolüütide tablettidele kui tüüpilisele tabletile, lol.

Ma tegin mõned uuringud ja leidsin, et mikrokristalliline tselluloos on ilmselt hea valik, kuid ma lihtsalt mõtlesin, kui keegi siin oli mingit sisendit.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Noh, ma tegin veel mõned uuringud ja, ma arvan, et ma olen saanud päris hea suhte meeles nüüd, pillide kaal on umbes 300mg, plaan on järgmine

15% (45mg) amfetamiini
5% (15mg) minu sideaine, minu puhul on see metüültselluloos, ma vajan seda, kuna ma surun pillid madalama rõhu all kokku, et säilitada minu kohandatud matriitsid.
80% (231 mg) täitematerjalist, minu puhul on see tõenäoliselt mikrokristalliline tselluloos.
See ei sisalda katet, kuna ma tõenäoliselt kavatsen kasutada kas šellakit või HPMC-d. või alternatiivselt võin neid lihtsalt lihvida, kuna mul on tumbler, mis peaks nende jaoks töötama.

andke mulle teada, mida te arvate.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
kerge uuendus, MCC oli raske saada kogustes, mida ma vajasin, nii im asendades seda sorbitool ja tärklis, ma tegin katse ja nende kokkusurumine koos toodab korraliku kõvaduse tableti, kombineerides seda õhukese šellakiga kattega on teinud pillid tunda hea jäikus ja nad ei jäta enam pulberjääke sõrmedele tänu kattele, kõik, sest ma ei saa endale lubada korralikku pressi koos kohandatud metallist sureb praegu lmao, Selle asemel im kasutades 3d trükitud vormid pillide pressid ja valamine neid kõrge tõmbetugevusega epoksüvaik, toob minu kulu kohandatud kujundeid ja templid alla umbes 120 per die umbes 0.53 senti ühe die, Nad on rohkem altid purunemine, kuid üldiselt vabadus luua kohandatud sureb kui ma tahan uue disaini on kasulikum.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Loodetavasti, kui ma saan hea ühenduse amfetamiini ill suudab toota piisavalt, et anda välja mõned proovid :) (kuid see on UK -> UK ainult)
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Millist tüüpi tablette soovite valmistada? Kas soovite, et need näeksid välja nagu Adderalli tabletid?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ma olen juba loonud mõned templi kujundused ja ma püüan rohkem selle poole, mida tavaliselt näete XTC jaoks, mis on kohandatud jäljendid ja disain, ma ei tahaks eksitada inimesi Adderalliks maskeeritud kiirusega, isegi kui nad on funktsionaalselt sama asi, eriti kuna ma kasutan isegi sulfaati.

kuid jah, ma ei saa seda 100% tagada, sest selle raske testida erinevaid isomeere üksteisest, enamikul testidel metamfetamiin ja kõik teised amfetamiinid tunduvad praktiliselt identsed, kuigi ma tean oma praeguste allikate tootmisliini, nii et vähemalt praegu võin ma tagada oma sulfaadi... hästi ma vähemalt ei ole kromatograafia seadistus, nii et ma olen piiratud reagentidega minu kraami testimiseks.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
kuid minu motiiv ei ole kaugel, ma olen ise diagnoositud ADHD, kuid ive on minu muude uimastite kasutamise tõttu amfetamiini retseptidest välja lülitatud, nii et osa põhjusest, miks im neid üldse teeb, on odav alternatiiv, võib-olla mitte nii ohutu, kuid nad on mõlemad amfetamiinid päeva lõpuks.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Tuginedes toodangule, mida ma võiksin toota, oleks mul mugav müüa neid tulevikus umbes 1GBP pilli kohta, mis minu arvates on õiglane, arvestades im käsitsi vajutades neid, ja mul peab olema mingi stiimul, et riskida.
kuid kõigepealt ill alustada proovide, nii et ma saan luua mõned usalduse.

Aga kõigepealt pean ma protsessi täiustama.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Kui ma saan hea pressi, mis minu arvates on piisavalt kvaliteetne ill ilmselt saata pilte siia, kõige rohkem ma saan toota 18 pillid korraga minu partiipressiga, aeganõudev osa on nende katmine šellakiga, ma kavatsesin kasutada polüetüleenkatet, kuid šellak on odavam ja veidi lihtsam korralikult katta, see ka ei takista amfetamiini omastamist nii, see peaks toimima sarnaselt IR-pillidega.
 
Top