Pmk MDA-le

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
helional palju odavam viis
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Leuckarti reaktsioon töötab siin ehk oksiimi moodustamine, mis seejärel redutseerib nagu mõni levinum meetod, et jõuda sekundaarsete amiinideni.

Kui see kõlab targalt, siis see ei ole seda. Ma tean munna kõik tõelise keemia kohta, lihtsalt tavalised teed meie lemmikravimite juurde, mida ma lugemisest sain.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Tere aitäh!, koos leuckarti reaktsiooniga saate mulle öelda, kui palju iga toote ja mis temperatuuril mitu tundi ja mis edasi ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ei, ma ei ole keemik, nagu ma ütlesin. Ma lugesin ither inimesed teevad seda, nii et sa pead leidma, mida ma lugesin, või sarnane. Te peate mõne asja ise välja mõtlema.

Vaadake siin, otsing "leuckart" võib olla piisav, et saada teid käima
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Helionaal, üks pott aldehüüdist amiidiks. Töötage välja. Teil on palju lugemist, mu sõber.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
ma tean, kuidas seda teha on väga lihtne teha helionaal 1l on 80€ muud kemikaalid on väga odavad ja u ei vaja mingeid laboriseadmeid
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
PMK -> Hg/Al või [Ga+]/Al -> etüülamiin või nitroetaan.

Ka on-potid
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Siin on vähe asju.

Esiteks, kui ma ei eksi, ei ole gallium-alumiinium-amalgaam kunagi piisavalt tõestatud, et töötada seda tüüpi substraatidel.

Teiseks, etüülamiin toodab MDEA, kui ma ei eksi.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ma ei proovinud etüülamiiniga, kuid raamatutes mõned fenetüülamiinid skrukzin või midagi ka, et onu fester nad kasutavad etüülamiini teha MDA.

Nitrometaan taandub monometüülamiiniks
Nitroetaan taandub etüülamiiniks.

Teiseks Ga/Al redutseerimine EI tööta P2P-ga.
Ma redutseerisin seda edukalt meta-baasiks.

Te peate lisama joodi. Kui te lisate joodi ja kuumutate galliumi sulamistemperatuurini, algab reaktsioon.
-kasutasin ka galliumkloriidi

Naljakas on selle galliumiga ka see, et erinevalt elavhõbedast ei raiska/saa kogu su Al-i ära. Reaktsioon ise, kui filtreeritakse ja paned selle leelisele saad selge punakas õli, kuid ole ettevaatlik see reageerib väga ektotermiliselt, palju rohkem kui Hg/Al jälle teeb sind kohe kõrgeks vt. lisa.

Ma ei tahtnud uuesti mainida, sest kui ma mainisin, et keegi teine sellel foorumil sed on see on võimatu.

Sama ta sed umbes P2P fosforhappest ja väävelhappest on sama. See ei ole. Kui sa tahad P2P väävelhappest nagu sa saad otse leelis seda välja reaktsiooni asemel nessencary ekstraheerimine.
Vg4zL61SVa


Kui teete P2P redutseerimist ilma Pd/C hüdrogeniseerimiseta, ei saa te seda reaktsioonist välja lüüa, kui te ei ekstraheeri seda pärast valetamist. P2P pöördus väävelhappest EI.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Minu lühike uurimus on leidnud, et etüülamiin ei too kaasa MDA-d, vaid MDEA-d.

Ammoniaak on metüülamiini asendaja, et moodustada mda amalgaami redutseerimisel. Reaktsioon on palju vähem tõhus, kuid minu arvates on teatatud mõnest väikesest saagisest.

Mõelge selle peale. Metüülamiinist tekib metüülamfetamiin. Etüülamiin peab ilmselt tootma etüülamfetamiini.

Mis puudutab galliumi, siis palun teatage sellest kõigest, eriti üle vespiiri. See on väga hea avastus, ma eeldan, et see töötab p2p, et moodustada metatamiini, kuidas on MDp2p?
 
Top