• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Event Abimehed

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Otsin vabatahtlikke, kes on valmis toetama logistilist arengut meie riigis.
Vaja on inimesi, kes korjavad surnud pakke, jätavad surnud pakke ja saadavad väikeseid koguseid posti/kulleriga.
:)
Varsti on rohkem tooteid - need, kes on kaasatud, võivad arvestada tasu, abi keemia ja võimalust valida, "mis peaks olema järgmine" Kui soovite osaleda missioonil, et hõlbustada juurdepääsu kvaliteetsele tootele, sest arvate, et see peaks olema nii, ja see on vääramatu, milliseid tooteid on kohalikel turgudel saadaval - siis kirjutage mulle
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Aga teie hind teie riigis 1kg cmc on madal edasimüüja võtta, kus hind on madal vorm teda ei ole probleem kristall on pruun kollane hind peab olema madal. U tahavad olla kingpin ma näen
Oodata kuni 20 aastat vanglas ja säästa vähem 50k€ advokaadi toidu vanglas. Tootmine, salakaubandus, osalemine kuritegelikus rühmas, vähemalt 10 aastat vangistust. Sellist laboratooriumi tabab iga kuu paar teie riigis, ärge arvake, et te olete erand, iga keemiafirma on jälgimise all, kui te tellida suurema saadetise kemikaale. Kaks nüüd saab jälgida oma telefoni või seadet, mida kasutate. 6kg valmistamiseks on vaja 100l klaasist reaktorit. Järgmine cmc maksab 300€ 100g nii et kui palju peaks sinu oma maksma inimestele dead drop ja shipping?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
ei ole vaja teha suures mahus, lihtsalt kontseptsioon, teised võivad jätkata või liituda, et teha sama, igaüks võib leida oma koha, siis võin lahkuda, kuid idee töötab ise. Paljud pple on probleeme kvaliteediga, nii selle aja nad võivad võtta osa oma käest ja minna oma sünteesi, kuid mitte kõik ei tee seda, teised on vaja ka
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
see on väga tõsi, mida sa ütlesid, niipalju kui ma mäletan oli sama 10years ago in that sick country, don't think it get better for sure its worst now....
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
See ei ole nii halb, selles on palju plusse (keemiline õigus)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Mees usu mind ajal, kui politsei- ja õiguskaitseorganid kontrollivad seadust / tooteid / tõendeid seal Te ootate vanglas tulemusi kuni 9 kuud. kahtlemata. ei ole kahtlust.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
kõlab natuke uskumatult, aga nii toimisid asjad, kui ma seal elasin. ilmselt pole ikka veel palju muutunud. ja vangla Poolas võrreldes UK ei ole nii lahe, UK vanglad on nagu madala eelarvega puhkus võrreldes Poola omadega.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Onkly seadus muutunud, mis ei ole ebaseaduslik toota narkootikume nüüd :)
pple peatunud istutada canbnabis, selle asemel nad teevad sünteetiline, mis on kohaldatud cbd, lahtiselt labs osta ühel leheküljel ja politsei ainult vaatab, mis poisid jälle osta lahtiselt abmount ja minna otse sünteesida seda nagu ma arvan, et
toote kvaliteet tänavatel ei saa olla madalam kui praegu. Ainult hind on oluline, sest midagi ei saa reguleerida seda peale selle, et
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
in PL mõnikord ei ole oluline selle seaduslik või mitte, Te olete nagunii kahtlane, isegi kui Te olete keskmine tsiviilelanik, kes ei tee midagi.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
libedat teed selles ELi osas. uskuge mind.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
selle sest valitsused ei saa teha narkootikume seaduslikuks ja seadus selle jaoks oli väga hea, et pple minna süntehsis, vt Poola, kes jäävad kinni. Inimesed, kes ostsid 100 kg lähteainet ja 200 l metüülamiini ja läksid suures mahus internetis ostetud juhistega ja ainult sellised inimesed jäid kinni. Nad ei usu, et nad saavad teha optimaalset tööd, lahusteid saab destilleerida, mitte hoida kodus, nad teevad "laboratooriumi" kanistreid saab sulatada.
Toote kvaliteet on madalaim, bhecasue ainult madal hind loeb. Seadus ikka ei ole piisavalt hea, et see lõppeb, kui te vaatate seda külge :)
on palju auke ka, mis on possitive nii pple saab reaktiivid / lahustid.
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tbh. ärge võtke seda isiklikult või valesti, kuid te teate statistikat ja teooriat, mina ja OP eespool ilmselt teavad reaalsust, nagu see on...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ma tean, mida te mõlemad mõtlete
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Põhimõtteliselt on Poola natuke metsik ida, õigus on teooria, ainult teooria. selle natuke nagu üritab luua oma äri Lõuna-Ameerikas... mida ma veel öelda, võib-olla teised poolakad seletavad teile parem viis ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ma ei ole üks suur :) Ma ei ole olemas võrreldes Poola ravimituru ja see ei muutu kunagi... Tema kõik on leida teisi, kes mõtlevad samamoodi ja mitte palju. Ma ei loonud seda postitust, et pakkuda liitumist suures ulatuses kogu riigi opp.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Et anda Sulle mingi vihje, mind ründas politsei (kodus ja tööl) lihtsalt sellepärast, et ma tõenäoliselt sain midagi. see midagi oli 0,2g rohtu, ma ei müü ega valmista kunagi midagi, lihtsalt sellepärast, et neil politseinikel oli võimalik saada skoor ja boonus...
Man ma olin arreteeritud nagu korralik gangster midagi.....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
ja õnneks ise paari päeva pärast vabastasid nad mind ilma vabandamata ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ma tean, kuidas see mõnikord välja näeb... Mida ma võin teile öelda
Neil oli mingi visioon peas ja nad tegid seda.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tõepoolest, täpselt, nii et vaadake nüüd sellest, mida Sa kirjutasid keemia seadusest, see lihtsalt ei toimi nii...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Noh, mul olid tegelikult mõned konkreetsed aspektid meeles, kuid see võiks olla palju halvem kui see on ja see tõenäoliselt on pple, kes toodavad.
Seadus juriidilises osas keemia ja ametite kohta on buissness oppurtunity meie riigis.
 
Top