Võimalik ekstraheerimine met?

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Mul on juurdepääs nii pseudo/efedriinile kui ka povidoonile, kuid need kõik sisaldavad povidooni. Lugesin, et see on tülikas ja muudab A/B ekstraheerimise võimatuks. See ei sisalda seda. Kas sellest on võimalik puhas pseudo ekstraheerida? kuidas ma seda samm-sammult teeksin? Ma leidsin siit meta retsepti lihtsalt vajan abi, et alustada

variant #1
1 õhukese polümeerikattega tablett sisaldab 60 mg pseudoefedriinvesinikkloriidi ja 150 mg ibuprofeeni.

Abiainete sisaldus:

Tableti sisu: kaltsiumfosfaat; tärklis, mais; naatriumtärklisglükolaat; hüpromelloos E-5; magneesiumstearaat.

Tableti kattekihi sisaldus: hüpromelloos E-5; makrogool 6000; talk; titaandioksiid; värvaine Ponceau 4R lakk 22% (E124).



kui keegi teab, kuidas käsitleda povidooni ja muud jama variant #2

pseudoefedriin (palju rohkem)loratadiin(5mg)

Abiained:
Tableti südamik sisaldab: laktoos, monohüdraat; tärklis, mais; povidoon; magneesiumstearaat.
Tableti kest sisaldab: sahharoosi; kaltsiumsulfaat, veevaba; kaltsiumsulfaat, dihüdraat; talk; kummipolüstri;
kummiaraabikumi; tseiin; titaandioksiid; oleiinhape; seep (pulbrina); tselluloos, mikrokristalliline; karnauba
vaha; valge vaha.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kas te leiate eetrit ekstraheerimiseks? Povidoon ei lahustu eetris, vaid lahustub vees. Eeter ekstraheerib efedriini aluse. On võimalus eraldada
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
See on minu 3# oprion

Toimeaine: Iga tablett sisaldab 50,0 mg efedriinvesinikkloriidi.

Muud koostisosad: povidoon, magneesiumstearaat, , maisitärklis, talk ja laktoosmonohüdraat (120,0 mg).


Yesss sir ma saan Diethyl ether. Milline variant sobib minu jaoks kõige paremini? Kas te saate mulle öelda kõik vajalikud lahustid ja samm-sammult protsessi, et saada armas lähteaine?
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Purustades pillid võimalikult peeneks, millele järgneb lihtne vee ekstraheerimine, saadakse tõenäoliselt geelilaadne lima. Magneesiumstearaat on vees lahustumatu ning talk ja maisitärklis muudavad teie vee viskoosseks. Halveneb, kui te vett kuumutate, seega kasutage toatemperatuurilist vett. Kasutage PALJU vett.
Povidoon on vees lahustumatu. Efedriin lahustub vees väga hästi. Laske seista. Lahustumatud ained langevad lõpuks põhja. Dekanteerige vedelik filtrisse ja valage lima viimasena sisse. Suruge see kokku või vaakumfiltreerige, et võimalikult palju vett välja saada.

Vesi sisaldab nüüd laktoosi ja efedriini. Aluselisandage see naatriumhüdroksiidiga. Efedriini vaba baas peaks ilmuma õlise kihina peal. Vala sisse eeter ja loksuta, eelistatavalt väga sagedase ventilatsiooniga eraldussahvris. Eetrikiht peaks nüüd sisaldama efedriini vababaasi, samas kui laktoos jääb vette. Vee kiht (põhjaosa) nõrutada ja ära visata. Eraldatud eetrisse valatakse veidi veevaba magneesiumsulfaati (kuivatatud Epsomi sool), segatakse ja lastakse seista, et eemaldada allesjäänud vesi.
Nüüd mullitakse HCl gaasiga või lisatakse HCL-i tilgakesi, et happestada lahust ja tuua tagasi efedriinsool, mis sadestub. Filtreeritakse, aurustatakse kinni jäänud eeter. Valmis. Jätkake D-metaani valmistamist ühel paljudest võimalikest viisidest.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Olen leidnud Povidoon-Joodi lahuse toimeaine: "Povidoon-Jood %10 (%1 aktiivne jood)"
Ma eeldan, et see ei ole optimaalne toode, millest joodikristallid ekstraheerida?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ma vabandan näiliselt mitteseotud vastuse eest. Ma kavatsesin sellele veel midagi lisada, kuid see läks vahepeal minust ära.
Igatahes võib-olla saab povidooni käsitleda samamoodi nagu povidoon-joodi puhul.
Povidoon-joodile lisatakse aeglaselt %20 NaOH lahust H2O-s. Seejärel kuumutatakse segu ja filtreeritakse. See povidoonpolümeeri lima jääb filtrisse ja hakkab kuumutusallikast eemaldatuna kõvaks muutuma. Võib-olla saab seda meetodit kohaldada teie tablettide suhtes, muidugi kombineerituna mõne muu menetlusega, sest ma ei usu, et see üksi lahendab kõik teie mured. Näiteks võib-olla külma veega ekstraheerimine ja erinevad lahustid (metanool?) ja mitte tingimata selles järjekorras või uuesti hapestamine ja soola sadestamine pärast lisandite eemaldamist, nagu eespool öeldud.

Soovitan tungivalt vaadata NileRedi videot "kuidas ekstraheerida kemikaale käsimüügitoodetest" ja saada mugavaks tema poolt kirjeldatud protseduuriga ekstraheerimise planeerimiseks. Kõik, mida peate teadma, et saate ise õpetada. Andke mehele õngepulk, mitte ainult kala. o7
 
Top