• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

DMT Marijuana Cannabinoids Methamphetamine Tõenäoliselt meie aja kõige viljakam happening. TOHUTU RAVIMIPROOVIDE ANDMINE!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tere tulemast kõigile, ma olen vaimustuses, et rääkida teile sellest hämmastavast kingitusest! Siin on, kuidas see toimib;
  • Kui te veel ei ole, laadige alla Tor ( võite saada ka mitmeid variante Play poest).
  • Registreerige konto
  • Kui sul ei ole, hangi Bitcoin või Monero ja pane see oma rahakotti. Sul on vaja vaid ühe dollari väärtuses, kuid usu mind, kui näed, kui lihtne ja lihtne ning turvaline see on, siis vajad rohkem krüptot.
  • Tulge tagasi sellesse teemasse ja kommenteerige, et olete valmis ja ( peagi), millist näidist soovite, ja ma kirjutan eskroodidokumendi, mida me kasutame tehingu lõpuleviimiseks. Maksumus on 1 dollar.
 

Coasttocoast

Buying through escrow
New seller
Joined
Aug 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Olen valmis
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mul on kahju, et ma ütlesin teile, et te ei ole kõlblik. Ma eeldasin, et kuna teil on uus müüja bänner, kuid teie liitumispäev on 2. augustil. Me peame selgitama, kes täpselt on abikõlblikud ja kes mitte. Nagu ma mainisin, mul on praegu 4 panditud proovi, aga ma loodan, et esimesel on 100. Mul on olnud palju huvi ja ma olen selgitanud, mis täpselt moodustab proovi. Ma ütlen neile "mida iganes te arvate, mis moodustab proovi, kuid te müüte seda Heisenburgile, mitte mulle"😆. Ma pean ilmselt otsustama, mis on nende jaoks proov. See on tegelikult rumal, sest nad juba teavad numbrit, nad tahavad lihtsalt, et ma seda ära arvaks, ja kui ma arvan nende huvides, siis veel parem.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Olen valmis
 
Top