Tulevane sünteesi marsruut [ LSD ] saamiseks - kas see on teostatav?

Acid Bath

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Arutame võimalikku sünteesiteed L S D



Lugupeetud disainialkeemikud, kes tegelevad teadmiste otsimisega,
HfV80QGz3W



Kirjutan teile täna peaaegu palavikulise entusiasmiga, et jagada ideed, mis on minu peas juba nädalaid kinnisilmi käärinud. Ma usun, et olen aimanud võimalikku sünteesi, kuidas saada palju kuulsat lüserghappe dietüülamiidi molekuli.


Mul on tungivalt vaja esitada see teooria selliste teravate ja uudishimulike meelte, nagu teie, kontrollile, kes muidu kui teie saaks selle nii vaimustava teema üle vestelda? Vaid samasuguste meelsuste vaheline avameelne mõttevahetus ja rahulik arutelu võib ideid lihvida ja tuua neid tõele üha lähemale. Ma loodan, et me suudame luua võrdsete partneritena dialoogi, kus valitseb aus uudishimu ja valmisolek muuta vaatenurka.


Ma tean, et paljud teist pühendavad unetuid tunde sellistele mõtetele, nagu see, mida ma nüüd soovin selgitada. Seepärast olen ma nii kindel, et te suudate seda õiglaselt hinnata ja täiustada seda oma väärtuslike tähelepanekutega. Ma palun teid, et te aitaksite mul täiustada seda intuitsiooni, mis on mind haaranud. Ma usun, et see vestlus võimaldab meil kõigil edasi liikuda keeruliste teemade mõistmises, mis äratavad meie intellektuaalset uudishimu ja rahuldavad meie erudeerimisvaimu.

Ma saadan teile oma kõige soojemad tervitused ja ootan huviga, et alustada teiega vestlust, mis on sama põnev kui ka konstruktiivne. Teadusuuringud nõuavad ühist pingetaluvust. Järgnevalt näeme reaktsioonimehhanismi, mille teie tõeliselt välja töötatud pliiatsi ja paberiga

View attachment DgRb7meqh8.jpg

Siin kirjeldame lüserghappe atsetaatestri moodustumist. Nagu näeme, on meil tegemist atsetüleerimise tüüpi esterdamisreaktsiooniga, mis kummalisel kombel selles reaktsioonis ei esine alkohole. Ma ei võtnud seda ettepanekut taskust välja, seda ideed kavandas ja kommenteeris valjusti orgaanilise keemia doktor. "Olles selle kuristiku, üsna küsimärgi, selgeks teinud, jätkame." Järgnevalt näeme nukleofiilse asendamise reaktsioonimehhanismi portreed. Lüserghappe atsetaatestri ja dietüülamiini reaktsioon LSD moodustamiseks View attachment

View attachment yTOmtocFDl.jpg

Täpsemalt on tegemist bimolekulaarse nukleofiilse asendusega (SN2), mis järgib järgmisi samme:

1. dietüülamiin toimib nukleofiilina ja loovutab elektronipaari, et moodustada kovalentne side atsetaatrühma sp3-süsiniku aatomiga.

2. See põhjustab samaaegselt atsetaatrühma C-O sideme lõhustumist.

3. Atsetaatrühma lahkuv hapnik lahkub koos elektronpaariga, moodustades atsetaatiooni.

4. Samal ajal jääb süsinik uue C-N sideme kaudu dietüülaminonukleofiiliga seotud.

5. Mehhanism on kooskõlastatud, st see toimub ühes etapis ja ilma karbokatiooniliste vaheproduktide moodustamiseta.

Seega on tegemist konkreetselt bimolekulaarse nukleofiilse asendusega (SN2), kus dietüülamiin toimib nukleofiilina, asendades atsetaadi lahkuva rühma esteri sp3-süsinikul, moodustades lõpuks LSD-molekuli.

Ootan huviga teie kommentaare. Ma teen seda heas tujus ja ootan, et mul oleks rohkem inimesi, kellega rääkida põnevast orgaanilisest keemiast.

Võtsin ka vaevaks teha dietüülamiini sünteesi ja veel ühe, kus ma spekuleerin lüserghappe ekstraheerimise üle. Ootan järgmist postitust
.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ei taha kõlada ebaviisakalt ega heidutavalt, kuid teie teisel manusel ja ka tekstis on selge, et te mõtlete lüsergäädikhappe anhüdriidi, kuid mitte mingil juhul esterit. See on nii erinev molekul reaktsioonivõime poolest, et ma ei ole kunagi kuulnud kedagi nii läbi töötatud teadusest tõsiselt rääkivat (noh, mäletan, et tegin sellise vea oma bakalaureusetööks õppides). Parem on see teie huvides redigeeritud, ma ei usu, et keegi, kes neid kahte segi ajab, peaks kõlama "tõsiselt võetavalt" arenenud, mehaaniliste detailidega ilma eelneva praktilise katsetamiseta (mitte, et see minu ausa arvamuse kohaselt toimiks). Nüüd ma ei ole ekspert, kuid nii palju kui ma püüan mitte olla ebasobiv, ma lihtsalt ei saa seda lasta nii nagu see on. Eksperdid võivad jätta pigem hapukama kommentaari. Kuigi mehhanism tundub õige, kahtlen ma, kas see on tegelikult kohaldatav ja mul pole aimugi anhüdriidi või niiöelda "esteri" sünteesimeetodist.
 

Acid Bath

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere HerrHaber, ma lugesin teie kommentaari ja hindan seda, et võtsite aega postituse läbivaatamiseks ja analüüsimiseks. Olen uurinud põhjalikumalt mõningaid sünteesiradasid ja olen aru saanud, kui keeruline võib olla lüserghappe ekstraheerimine, olgu see siis hommikupeenra seemnetest, tungalteradest või isegi LSA saamine Stipa robustast, kuna see on väga töömahukas protsess.

Kui teil on lüserghape olemas, tundub dietüülamiini lisamine LSD saamiseks suhteliselt lihtne. Olen arutanud oma ettepanekut keemiaarstidega, kes kinnitasid mulle, et see võib toimida. Ma pakkusin välja LSD sünteesi, mis algab lüserghappest, kus kõigepealt moodustatakse atsüülkloriid, kasutades PCl3, PCl5 või SOCl2, ja seejärel lisatakse LSD moodustamiseks dietüülamiini. Nende sõnul, kellega ma konsulteerisin, tundub see süntees õige, kuid nad hoiatasid mind atsüülkloriidi moodustamiseks vajalike lähteainete, eriti tionüülkloriidi, hankimise raskuse eest, mida tundub olevat raske leida Ladina-Ameerikas ja mis on ka riskantne oma mürgisuse tõttu.

Vastuseks tegin ettepaneku sünteesida see iseseisvalt, mis kutsus esile mõningast naeru ja hoiatusi sellega seotud ohtude kohta. See ajendas mind pakkuma sünteesi, mida ma selles postituses jagasin, võttes arvesse kättesaadavamaid ja kuluefektiivsemaid reagente. Kui ma seda uut marsruuti näitasin, sain positiivset tagasisidet ja mulle öeldi, et see võiks olla palju huvitavam ja kasumlikum variant, kui seda jätkatakse.

Siiski jääb see potentsiaalseks sünteesiteeks, mis sõltub puhta lüserghappe saamise väljakutsest, mis on minu uuringute põhjal tõeline takistus.

Tänan teid tähelepanu eest ja ootan huviga selle huvitava arutelu jätkamist foorumis!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tionüülkloriid ei ole tegelikult üle käe meil ELis Poolast... kuid peate leidma õige isiku, kes maskeerib ja saadab selle edukalt ülemeremaale hästi kaitstud ampullis, tegelikult on POCl3 see, mida te ideaalis soovite, kuid atsüülkloriidid on vanakooli meetodi koostisosad ja ma kahtlen, et teie eesmärk on eksperimentaalne arheoloogia. Lihtsalt lugege PyBOP meetodi kohta, mingi geenius rakendas SPPS-i teaduslikke edusamme LSD-le ja kogu töö on tehtud segamisega nagu 5 minutit ja pool tundi ilma kuumutamiseta kõik on võimalik teha ühe päeva jooksul, mida ma võiksin nimetada suure saagisega... see on ka see, mida ma soovin teha, lõppude lõpuks sain ma keemikuks oma esimese happotripi tõttu. Tervist!
 
Top