pseudoefedriini metamfetamiini valmistamise meetodid?

RoBlanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mul on vaja võimalikult lihtsat meetodit väikeste-keskmiste koguste valmistamiseks, eelistatavalt pseudoefedriini abil.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Kas see on sama D-metamfetamiin, mis tekib pseudoefedriinist? Mäletan, et uurisin seda kunagi ja jõudsin sellisele järeldusele. Nad on üksteise isomeerid -OH rühma järgi ja see väheneb, kui neid muudetakse metamfetamiiniks. Nii et kas saab kasutada kumbagi ja saada sama tulemus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et te saate raseemilise segu.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Nad on teineteise isomeerid, kuid neil on kaks stereotsentrit ja üks neist erineb H-ga, nii et see ei toimi enam stereotsentrina (metamfetamiini isomeere on ainult 2, mitte 4 nagu efedriini puhul). At opne punkti olin kinnisidee leida vastus sellele küsimusele, lihtsalt uudishimust ja üllatavalt ei ole palju infot seal väljas seal internetis. Enamik infot on ebausaldusväärne kasutaja aruanne jne.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Pildid tegid mulle arusaadavaks vt allpool. Ja see oli loogiline selles mõttes, et need on molekulid, millel on tugevam kesknärvisüsteemi mõju. Teised efedriini isomeerid ei ole üldse tõhusad.
 

Attachments

  • c3an69buo8.jpg
    c3an69buo8.jpg
    75.5 KB · Views: 384
  • XdhPOq0Vlz.jpg
    XdhPOq0Vlz.jpg
    39.5 KB · Views: 361

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Molekulid võivad pärast redutseerimisreaktsiooni muuta optilist struktuuri, et saada energiastabiilsem vorm. Ma arvan, et te saate raseemilise lahuse met, nagu teisel viisil sünteesi ülaltoodud põhjusel. Aga see on lihtsalt minu kui orgaanilise keemiku oletus.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
See võib olla, ainus viis selle väljaselgitamiseks on eksperimenteerimine, kuid kahjuks ei ole ma veel piisavalt hea keemik. Ehk on keegi siin seda proovinud? Kas te kasutate pöörlemise kontrollimiseks polarimeetrit? Nabenhaueri patendi kirjelduse järgi näiteks?
 
Top