Question Purpurne metaan muutub pärast kuumutamist roheliseks..

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Minu sõber on eile ostnud lilla pulber met, (jah, ma olen kindel, et selle met) ja pärast me suitsetasime toru need met laigud muutuvad aja jooksul roheliseks... Mõju oli üsna üllatav...
Aga ma tahan teada, millistest lähteainetest on see amfetamiin tehtud. Ma ei taha teha lillat metat, kuid minu uudishimu pärast võiks mõni ekspert siin postitada vastuse. Ma tänan teid ette teie aja eest;)
 

Attachments

  • MpAlreo1iT.png
    MpAlreo1iT.png
    2.4 MB · Views: 47
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et nagu teised met. P2P või efedriin. Värv on 99% tõenäosusega toiduvärv.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ahh okey, aga kuidas see võib värvi muuta?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Õhuga kokkupuude, temperatuuril lagunemine. Ma ei ole kindel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Minu nõrgale meelele on huvitav, et need värvid meenutavad lakmuspaberit. Olen märganud, et UV-valguses met heledalt roosaks õitseb, kuid kui see märgub, muutub see roheliseks. Ma arvan, et see on dissotsiatsioon, mis juhtub, et lakmuspaberile näevad peaaegu täpselt välja nagu happesoola/aluse reaktsioonid. Ma eeldan, et dissotsiatsiooni korral kaotaks met met cl ja ripuks h. Ja deprotonatsioon võtaks H+ ja Cl-?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Eile küsisin ühelt vanalt metamfetamiinitootjalt ja ta ütles, et see on ilmselt HCl ja cl vees.
Aga see ei seleta, miks see oli muutnud värvi pärast ~140C°
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
@HerrHaber Ma mõtlesin üks päev endale, ütleme, et mul on kokaiin hcl mingis vees. See on kokaiin +1
Ma eeldan, et te olete tuttav +1-konventsiooniga. Kas siis minu dissotsieerunud kokaiin on sama tundlik mool nagu baaskokaiin, sest ta kaotas oma cl- või säilitab prooton someho preotect?
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Nii et sel ajal, kui kõik pillid olid tõmmatavad ainult veega Western Family Histatabs teeksid metat, mis muutus heleroheliseks, kui see piupis tagasi pragunes. See tuli histamiinide kandumisest vees. MÄRKUS : Actifed veega tõmmatud oleks crack tagasi peaaegu highlighter sinine!!!
 
Top