Optilist eraldusvõimet puudutav küsimus

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
esimene: jah, ma olen foorumit läbi otsinud ja lugenud teemasid menetluse kohta. Nüüd hüpoteetiliselt, ütleme, et teil on olemas nii l- kui ka d-isomeerid, koos teise ahiraalse isomeeriga... kuidas see ahiraalne isomeer mõjutaks eraldusprotsessi/tulemusi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, millisest ainest te räägite?
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
võime öelda, et see on lihtsalt kurioosum? "Huvitav, mis juhtuks, kui..." stsenaarium?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Igal ainel on oma kiraalne keskus(ed), seega erinev arv isomeere.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kas olete mures "meso" vormi pärast, nagu näiteks viinhappe puhul? See on lähim asi, mida ma saan teie küsimusele ekstrapoleerida...
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
im loathe lisada üksikasju, sest ükskõik mis foorumil theres alati hiiglaslik argument ja teema saab külgmise tracked..... kuid nagu mõtteeksperiment, kui teil oli racemic meth ja n-isopropüülbensüülamiin (achiral) kuidas oleks n-iso olemasolu mõjutab optilist eraldusvõimet. ka, kaks kiiret asides, nähes, et im saada teada, vaatamata sellele, et tehniliselt on polaarne, kas dcm on vastuvõetav lahusti konjugeeritud aluse jaoks? ja kas on olemas suhe viinhappe ja vababaasi koguse vahel? või on iga kogus üle ENAM vastuvõetav? Mul on need küsimused ikka veel pärast umbes poolteist aastat üritab aru saada. ja tõtt öelda im PRETTY SURE ma tean vastust.... kuid ei taha korrata vigu, mis tehti ajal maailma halvim (ja minu esimene) a / b ekstraheerimine (ill selgitada, kui küsitakse), im tahavad selgitada, enne kui ma saan alustada.... ettevaatust kuigi, kui sa vastata ühe küsimuse ma ilmselt hakata küsima teile iga küsimus iive kunagi olnud seoses keemia ...
 
Last edited:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
hea hommik, ma ei ole veel kohvi joonud... Ma arvan, et teil on vaja pulga ja palli mudelikomplekti, mis aitaks teil seda ise välja mõelda
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Kas te ütlete mulle, et ma peaksin selle ise välja mõtlema? Ja ma ei tea, kuidas kasutada kepp- ja pallimudelikomplekti, ega tea, kuidas see mind aitaks. mul ei ole haridust ega vahendeid, kuid im siin õppida inimestelt, kes teavad. nii et ei ole lugupidamatus, kuid kui teie vastus minu küsimusele on ""mine mängima mänguasjadega" palun ärge raiska minu aega vastusega üldse. im ei ole loll ja im innukas õppima. kuid ma ei hinda patroneerivaid vastuseid.

Muide, kui ma lugesin teie vastust valesti, siis vabandan siiralt.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ise aru saamine on kõige konstruktiivsem viis õppimiseks, teie küsimus on minu jaoks üsna ebamäärane, nii et ma vabandan selle viskamise eest niimoodi. Kepi ja palli "mänguasja" kasutatakse suure eduga, kui molekulaarstruktuuri puudutava küsimuse keerukus ületab ruumilise pildi, mida te suudate ette kujutada, ja see on üsna hariv, kuna see on üldse leiutatud. Seda saab kergesti improviseerida ka plastikust või savist ja hambatikkudest. Ma ei tahtnud kuidagi solvata. Lugupidamisega!
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
siis jälle, minu siiras vabandused solvumise eest. mul ei ole aega minna õppima kõiki vajalikke põhialuseid. im sorry selle eest, aga ma olen valmis alustama umbes 35g racemic dope, ja kui armastan saada paar küsimust vastatud enne, kui ma lähen lisades lahuse.... ja ma olen nõus umbes arvutada üks ise, kuid olles üsna katki ma tõesti ei taha ekslikult loputada $130 alla torud uuesti.... (lihtsalt küsige minult esimese a/b kohta, mida ma kunagi tegin, kui te tõesti tahate kuulda mingit lolli jama....)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Me kõik oleme siin, et teid aidata, kui asjad tundusid meie kahe vahel valesti algavat, siis ma luban, et siin on veel pädevamaid inimesi, kes teid aitavad. Nüüd, enne kui ma tean täpselt, mida te silmas peate, võin ma lubada, et enamik reaktsioonisegusid, mis näitavad märke ebaõnnestumisest, võivad tegelikult olla taastatavad soovitust vähemal määral. Keemia viis on teostada väikeses ulatuses, mida soovite teha ettevalmistavas ulatuses, nii et katseklaas on esimene, kuigi võite eeldada, et toote isoleerimine ei ole tegelik eesmärk, seega peaksite investeerima ainult koguse, mida saate endale lubada kaotada vastutasuks saadud teadmiste eest seoses reaktantide käitumisega. Kiraalsete molekulide eraldamine ei ole algaja-sõbralik ja ma arvan, et ma ei ole ainus, kes on selle arvamusega. Mul oli oma hea osa pettumusest sellise tööga, nii et ma väldin olla perse, mis julgustab teid ega see, mis heidutab. Palun tulge välja selge protseduuriline kirjeldus (jah, see on jälle pedagoog minus) ja ma luban seda teiega üksikasjalikult arutada. Mitme teoreetilise jõupingutuse tegemine on konstruktiivne praktika, mis materialiseerub professionaalsemaks teid, et saada suuremad saagid ja saada toode välja mis tahes pruunist moosist mingil hetkel tulevikus.
Jumal õnne ja head kiirust!
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
.....i salvestab õhtused pingutused lootuses, et tagantjärele leian oma vead, kuid aeg ei ole minu poolel selle konkreetse pingutuse puhul. tänan teid veelkord fo teie aega.
 
Top