Qustion

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Tere, otsin Amini, kellel on metamfetamiini välimus ja omadused. Morfoliinvesinikkloriid on hea, kuid selle värvus muutub tuubis kõigepealt kollaseks ja seejärel punaseks. Metüülamiinvesinikkloriid on samuti hea, kuid kui see sulab alumiiniumfooliumil, laguneb alumiinium ja süttib. Sõbrad ja keemiaprofessorid, on olemas isopropüülbensüülamiini sarnane amiin, palun tutvustage seda.
 

Dynyx

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Fenüületüülamiin HCL
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Valmistasin fenüületüülamiini ja muutsin selle soolaks soolhappega. Esimene probleem oli see, et see kristalliseerus, mis sarnanes väikeste kalaskaaludega, ja teine probleem torus oli see, et pärast jahutamist nägi see välja nagu valge kips ja kristall ei muutunud tähtedeks.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Kas te saate mulle öelda (või avalikult postitada) protsessi, mida kasutasite fenüületüülamiini HCl valmistamiseks? Ma tahaksin sellest väga hea meelega kuulda.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Niisiis... võltsitud ravimid? Ma ei tea, kus te olete, kuid enamikus kohtades süüdistatakse võltsitud narkootikumide müümise eest üsna samaväärse kuriteoga kui päris narkootikumide eest. Siis nad postitavad su nime kohalikes uudistes, et sind süüdistatakse võltsitud narkootikumide müümises ja inimesed arvavad, et oled saast. Isopropüülbensüülamiin on täpselt nagu amfetamiin, aga hiinlased müüvad seda peaaegu tasuta. 🤷
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
keegi ei küsinud, et lõpetage igale postitusele vastamine, kui teil ei ole korralikke teadmisi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Minu "teadmised" olid korralikud. Tahate, et ma tsiteeriksin mõnda allikat? Tahate minu kommentaari "ümber lükata"?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ärge olge kuradi hull. Võltsitud ravimite müümine. Te olete kuradi hullumeelne. KÕIK teavad, et ta müüb tõelisi uimasteid ja võltsitud uimasteid segamini.

tropane: Ta vastas küsimusele, isopropüülbensüülamiin. Äkki lõpetad vastamise, kui sul pole midagi lisada
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Ei ole teie ülesanne kommenteerida ja anda nõuandeid, kui teil on teavet, öelge seda, muidu on see lämmatatud
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nüüd peame hakkama kasutama hindamissüsteemi. 😬
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Siin on ainult väited. Esitasin lihtsa küsimuse, kuid keegi ei osanud vastata. Enamik vastuseid sellel saidil on koopiad erowide, kirjaoskamatu, kuid väidetega
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ah jah, need tüütud küsimused, mis on nii lihtsad, et neid tuleb küsida ja millele ei ole veel vastust. Mul on kahju, et on möödunud peaaegu kuu aega ja keegi ei ole teie jaoks lahendanud teie probleemi, kuidas te kavatsete oma tühise kelmuse tõmmata.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Kui te arvate, et keskmine inimene saab sellel saidil kasulikku teavet keemia kohta sellistelt kirjaoskamatutelt nagu te ja teenida raha! Väga naljakas ja kurb. Ma ise olen vanem naftakeemiaekspert. Kurk ei ole kunagi puuvilja
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
See on väljapeetud viis öelda "bensiinijaama teenindaja." "Millega ma saan seda amfetamiini lõigata, et kedagi ära rebida" ei ole keemia küsimus.
 
Top