• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Retsept tšehhi teel

Methamphetamine

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tere, ma palun ekspertidel kirjutada siia "Tšehhi tee" täpne protseduur, ma arvan, et see pakub huvi rohkematele inimestele 😉
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
😅 Mapy.cz või SimpleX chat 😄
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ók tak simplex chat by šel
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Jah, ma sain selle koos kaartidega... Aga simplex on krüpteeritud vestlus. Nii et ma saan aru, et kõnealune isik kardab.....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Kardate postitada anonüümsesse foorumisse, kus te tõenäoliselt niikuinii hiljem postitate? Aga võib-olla ma eksin, igatahes palun jagage, eelistatavalt avalikult.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Miks ta siis kirjutab simpleksist? Ei näe.....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Teil on vist õigus, ma ei ole sellele eriti mõelnud. Pöidlad ristis ja ma loodan, et sa postitad selle hiljem siia.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
"Retsepte on sama palju kui on keetajaid ja vähesed keetajaid teevad sama asja kaks korda," ütleb erowid
 

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
ja mida täpselt tähendab ceska cesta? Mina ei tea ja inimesed, kes on selles vallas uued, ei tea seda ka.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
See on Tšehhi Vabariigis kasutatava retsepti nimetus. See on reaktsioon, milles kasutatakse punast fosforit, fosforhapet ja joodi järkjärgulist lisamist. See on väga kiire reaktsioon, mida ilmselt läänes ei kasutata eriti palju ja siinsed keemikud seda ei maini. Seda nimetatakse ka 2x20minutiks.
Kusagil siin arutasid välismaalased, miks tšehhi amfetamiin toimib palju paremini ja teisiti kui nende oma.
Keegi seal mainis, et see on selle protseduuri tõttu, aga see protseduur kui ei tea täpselt mis ja kuidas, siis ei lõpe hästi.

Ja muidugi, kuigi siin on paar inimest, kes teavad, ei taha nad jagada, sest lihtsalt tšehhide ei ole ka siinses kogukonnas.... keelatud.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
loomulikult ei jaga seda keegi... omavahel, jah... see on meie rahvuslik pärand, meeldib see teile või mitte... need, kes seda ülejäänud Euroopale serveerivad, on minu meelest perses
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
🤣🤣 Jeesus, milline pärand.
Palun, ülejäänud Euroopa läheb ohutu tootmise juurde. "Meie" protsess on üsna ohtlik, sellepärast nad seda ei kasuta.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
ja sellepärast on nad 80% jama kõikjal... võtke seda nii nagu tahate... ma kasvasin kolbaga üles, ma olen sellele lähemal kui millelegi muule, mind huvitab... mind ei huvita mitte midagi
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
:) Aga kui keegi maksab piisava hinna, siis jagan retsepte ja aitan esimeste rõngaste puhul.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Jagan veel ühe lõbusa loo. Üks mu sõber ostab igal nädalal mõnelt õpetajalt umbes 100 grammi, et seda müüa. Ta ütleb, et seda valmistatakse auruga tšehhi meetodil ja et see (tsitaat) "filtreeritakse läbi hõbeda või millegi".
Huvitav, mõtlesin ma. Ja alles hiljem taipasin kõik: nitroetan läbi hõbenitraadi (kui sa ei saa aru, uuri edasi, võib-olla ühel päeval saad)...
"Tšehhi aur" on absoluutne müüt, mida hoiavad elus sellised laskurid nagu härra Saytam siin. Aga niikaua kui nad on nõus maksma, mida nad maksavad, ei huvita mind, las nad usuvad, mida tahavad.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ma ei maksa kellelegi midagi... Ma ei tea, mis teid häirib. Sa oled lihtsalt Rejpal. Ma lihtsalt tahtsin alustada arutelu tšehhi piparkookide valmistamise kohta. Seda arutati siin sakslaste ja läänlaste foorumis.... Veebilehel
sul on õigus, sellist asja nagu tšehhi parno ei ole. Aga siinsed keemikud käivad pikalt, puhtalt ja ohutult, mida siin ei tehta palju. Ja tihtipeale Euroopas, nad ajavad racemic methi. Meie riigis teevad nad, maakeeli öeldes, joodi d-methi, mis lõhnab nagu touliin. Mis töötab vaimselt hoopis teistmoodi.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
See on lihtsalt nii, et nohikuna te ilmselt ei saa sellest aru...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Ma ei ole ekspert, kuid olen proovinud tänavalt ostetud tšehhi pico ja darknetist ostetud kristalli ja võin enda kohta öelda, et see on taevas ja maa ja ma pean neid kahte asja põhimõtteliselt kaheks erinevaks tooteks, sest nende mõju ja omadused on täiesti erinevad. Ceske parno all mõistan ma puhast d-metamfetamiini, mis on valmistatud peamiselt pseudoefedriinist või efedriinist suhteliselt väiksemates kogustes, ma ei nõua konkreetset meetodit, sest ma ei tea sellest palju. Kindlasti ei kirjeldaks ma seda, mida kartellid kümnete ja sadade kilode kaupa keedavad, kui tšehhi parke, isegi kui seda keedab naaber, sest tulemuseks on 50:50-raskeemiline segu, millel on vähe ühist puhta tšehhi vürtsiga.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Just sellest ma räägin. Olen 12 aastat võtnud tšehhi parno stridave. Selle aja jooksul olen proovinud ka pilvepilvi metat pimedast veebist..... Kunagi ei saanud võrrelda tšehhi piparkoogiga, välja arvatud üks kord aastaid tagasi, kui mõned kutid Liberecist müüsid kristalli darkwebis , see oli hea......
 
Top