Uurimiskeemide testimisrühm

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Tervitused kõigile foorumi liikmetele!

Meil on hea meel teatada, et me avame värbamise teaduskemikaalide testimisrühma. Testija ülesandeks saab olema RC toodete testimine. Foorumi administratsioon hoolitseb maksmise ja transpordi eest.

Pärast ostetud aine kättesaamist peaksime nägema sinult järgmist aruannet:
  • Kuidas toimus saadetis? Kas pakiga oli mingeid probleeme?
  • Fotod ainest kaalus (pakendis, pakendis, ilma pakendita, ainult aine, teie riigi mis tahes nimiväärtusega münt).
  • Üksikasjalik reisiaruanne teie poolt.

    Kui olete kõigile neile küsimustele vastanud, peate hindama järgmisi näitajaid:

  • ⭐️ Teenuse turvalisus (0-st kuni 10ni).
  • ⭐️ Kohaletoimetamise kiirus (0-st 10ni)
  • ⭐️ Toote kvaliteet (0-st 10ni)
  • ⭐️ Kui hästi teie ootusi täideti? (0-10)

Selleks, et saada meeskonna täisliikmeks, peate Glitchyle vastavalt alljärgnevale küsimustikule sõnumit saatma:

Teema: Test Squad
  • Millist ainet soovite proovida?
  • Kas teil on idee, millist ainet soovite katsetada?
  • Millisesse riiki see saadetakse?


    9nQWSv0Hqw
 
Last edited by a moderator:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Katseüksus
  • Millist ainet soovite proovida?
2c-x,DOx, metamfetamiin
  • Kas teil on ettekujutus ainest, mida soovite testida?
Jah, ma olen vaadanud läbi müüjad professionaalsuse, meetodi ja sündmuskoha mõistmise osas. Kõige enam usaldusväärne ja aus

Mul on põhjalikud teadmised loetletud ühenditest . Ma annan fakte isegi NMR ect. Kui nõutakse. Dokumenteerida kogu protsessi alates postkastist kuni tarbimiseni, paljastamata tundlikku infot
  • Millisesse riiki see saadetakse
  • USA-SSE
palun küsige, kui teil on küsimusi
Tänan teid
 
View previous replies…

jbtxt60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Jah, ma olen huvitatud müüjate professionaalsuse läbivaatamisest. mul on kindel arusaam koha pealt. Eelkõige usaldusväärne ja aus

Mul on põhjalikud teadmised ühenditest Metamfetamiin . Ma annan ausad faktid Kui nõutakse. Dokumenteerin kogu protsessi alates postkastist kuni tarbimiseni, paljastamata tundlikku infot

tarnitakse USA-sse
palun küsige, kui teil on küsimusi
aitäh jbtxt60
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
#1. Oksütotsiini, norepinefriini, dopamiini ja serotoniini segu.
#2. (Ilus naine)
#3. Ameerika Ühendriigid.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Ma olen USAs sooviksin testida metamfetamiini mul on selles tohutud teadmised ja suudan eristada halva,hea ja suurepärase toote,ma ei ole kindel,mis on teised 2 aga kui nad annavad sarnase tunde nagu mõni opioid palun ma sooviksin ka testida. Kuhu me siit edasi läheme
 

Luckycharm

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ma elan Kanadas ja mulle meeldiks võimalus katsetada metamfetamiini ja oleksin võimeline andma suurepärast ülevaadet
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Tere Madre, ma olen juba saatnud teile sõnumi seoses selle ja muude võimalustega, kuidas ma võiksin saada Breaking Bad'i meeskonna kaaslaseks, kuid postitus, millele ma vastasin, ütles, et te otsite meeskonda RC-de testimiseks, ja siis seda postitust lugedes näen ma, kus te loetlesite metamfetamiini kui näidisnarkootikumi, nii et nüüd ma mõtlen, kas see on ainult teadusuuringute kemikaalide jaoks või on see kõik narkootikumid? Sest ma kindlasti muudaksin oma eelistatud uimastivalikut, kui see nii oleks! Palun andke mulle teada ja veelkord aitäh teie aja ja tähelepanu eest, ilusat päeva!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ei viitsi, ma lugesin kasutaja TESTINTi taotlust ja tema kasutatud formaat pani mind arvama, et see on osa madrese postitusest. Minu viga.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Ma elan usa ja olen iseõppinud keemik ive tehtud 2cx b läbi e mitte D ja mda ja meskaliini ja kui muidugi dmt mis im kindel, et enamik ppl alustada extrqction ei süntesaator kuigi id nagu anda TSTAB shot id nagu proovi.mõned rcs 2cx ja muud entactogens / psühhedeelsed annavad aus opibion alates mailbix bio proovi ja olen väga hästi seotud, kus ma olen ma kogu müük nii ma dnt tõesti teha väike käsi minu ppl teha suures ulatuses parem FED kui riigi ma ütlen lol koputage puust
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Ma elan Austraalias 4 linnast eemal. Ma usun, et kõik suitsetavad katinooni või madalatasemelist amfetamiini. Iv otsustas lõpetada ostmise ja tahaks proovida 2c-x.
Ma oleksin rõõmus, kui ma saaksin õppida sünteesi, kuid ma ei tea, kust alustada ja millise suurusega seadmeid hankida. ma maksan MENTORI eest isiklikult või krüptitud e-kirjaga. ma olen huvitatud võib-olla sünteesist, mis õpetab mulle abit keemia kohta ja siis proovida met / amf sünteesi.
Kas raputada ja küpsetada kõige lihtsam, kuid kõige riskantsem.
Mul on vaja allikat eelsõna jaoks, kuid plaanin ühel päeval teha oma enda jaoks lahtiselt.
Just nagu õhtusöögi valmistamine oma maitse järgi on minu nägemus sünteesi kohta. Ma keedan käiku oma maitse järgi, lisan lil vürtsi ja kõik asjad on kenad.
TÄHELEPANU KOKKID MAKSAN BTC, et olla teie õpilane kas isiklikult või krüptiliselt EMAIL.fuck ostes tänavanooteid, ma teen oma.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hey mate ma olen Austraaliast ka, kui sa ikka veel abi vajate oma teekonnal andke mulle teada, et mul on know how ja lihtsalt kõik, mis sellega kaasneb rahu
 
View previous replies…

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Hei, ka mina olen Austraaliast, Põhja-Quinslandist. Ma otsin siin usaldusväärset Meth tarnijat. Ma tahan teha äri Dead Drops, Escrow ja Crypto. PM mulle palun.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Hei poisid, Ühendkuningriigi mees siin ja ketamiini tundja. Olen andnud nime igale K-partiile, mis mul on olnud. Uskuge seda või mitte, kuid ükski 2 partii ei anna sama mõju .

Ja võib kirjeldada selle mõju isegi mõju all olles.

Ma võin teile öelda, miks mulle isiklikult meeldib või ei meeldi mingi partii või kuidas teistele võib see meeldida.

Ma võin teile öelda, kas ma olen võimeline autot juhtima või sõitma 1000 cm3 mootorratast teie konkreetse partii mõjul või kas on võimalik kasutada rösterit või mitte.

Ma saadan teile video, kus ma seda katsetan. Ma isegi süstin seda, kui annate mulle piisavalt konverteerida (5 grammi) või konkreetselt taotleda seda.

Ma võin tavaliselt anda teile hea ülevaate nii vähe kui 3 grammi. kuigi rohkem on lihtsam, kuna ma võin võtta aega paari öö jooksul.

Oma parimas eas ostsin 80 grammi kotte ja lõpetasin selle kuu jooksul lihtsalt.
Seetõttu tunnen, et mul on asjakohane kvalifikatsioon, et tembeldada partii oma heakskiidu pitseriga.
Annan erapooletu ülevaate ja annan sellele K-skaalal 0/10.

Tõenäoliselt kannan maskeeringut, kuid kasutan oma tõelist häält. (Ma tahan säilitada kõrge kvalifikatsiooniga töökoha)

Palun võtke minu teenuste saamiseks ühendust. Võtan pakke vastu oma koduse aadressi aadressil.
Lugupidamisega, Buffalo Phill

Lisaks olen innukas amatöör-keemik ja tahaksin rohkem õppida.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

NosLeEp223

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tahaksin kindlasti saada katsete meeskonna liikmeks, olen USAs ja soovin katsetada peamiselt amp/M-amp-tüüpi kemikaale.
 

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Tere. Selleks peaksite täitma vormi ja saatma mulle teksti.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Katseüksus

  • Millist ainet soovite proovida?
Amfetamiin, CMCd , MMCd.

  • Kas teil on ettekujutus ainest, mida soovite katsetada?
Jah, meil on professionaalsed ninad. Ma olen tüdinenud nendest paskadest, mis on nii kaua tänavatel loetletud.

Ma annan täieliku ja ausa ülevaate - alates postitamisest kuni tarbimiseni.
  • Millisesse riiki saadetakse
    EL / Rumeenia.

    Tervitused!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Tere, me vastasime teile PM-i teel.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Armastus Rumeenia ❤️❤️❤️❤️
 

20ball22kswizzer

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kanepi
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
1. ma arvan, et ma tahan proovida mõnda ämma
2. oi mul on aimu küll
3. võite saata need minu bakalaureuseõppekodusse Californiasse.
 
  • Like
Reactions: vis

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Olen väga kogenud enamiku stimulantide ja psühhedeelikumidega ja mul on loomulikult kõrge tolerantsus uute kemikaalide suhtes, nii et kui see on mulle hea, kipub see olema super hea enamikule teistele
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Palun saatke mulle isiklik sõnum.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Tere glitchy, ma olen ülihuvitatud dissos mida parem turvalisem ja uuem seda rohkem käivitati ma olen suunas mõista halvem kui üks; kes ikka vaatab tv regulaarselt. Anna mulle pm ma ei ole kindel, mida teil on juurdepääs ma olen väga kaldub hxe või oxo pce combos. Ja ma olen ka meile. Ma olen õppinud keemiat, taimi seeni alates 12. eluaastast, ya ma tean peaaegu igat fn taime <~ minu nimi I cnt sõita oma auto ilma teise käega identifitseerida iga puu põõsas mõeldes minu apoc kollektsioonid, mis meenutab mulle, et ma pean minema 10 miili jalutama hunniku sittu. (Minu silmad liiguvad sõna otseses mõttes läbi taimede ridade) ja nii saate mind välja õngitseda, kui u kunagi minuga kokku puutub. Ma kõnnin vaadates alla ja järgmise taimede rea poole. Nii et minu huvi on loomulik ja väga agressiivne. Thx ja goodluck loodan, et saada sõnum varsti.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Palun saatke mulle isiklik sõnum.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
i meeldib proovida NEP, A-PiHP ja MDPHP, asukoht Saksamaal! Lööge mind üles :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV hirmutab teid?
 
Top