Question resolutsioon uuesti

johski

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hei, kes oskab mulle täpselt selgitada, kuidas eraldada d-metüülisomeeri ratseemilisest metamfetamiinist? Ma ei ole kirjeldatud juhistest päris targem... kas keegi, kes on seda ise teinud, oskab mulle selgitada, kuidas ta seda tegi?
kas ma võin lihtsalt lasta metal racemaatil reageerida d-viinhappe ja metanooliga kuumuse all ja eraldada need eraldussahvris? Üks kahest faasist sisaldab siis d-isomeeri, mille lasen metanooli aurustumisel välja kristalliseeruda? kui jah, siis kumba faasi sisaldab d-isomeer? Kahjuks on mul ainult piiratud hulgal kemikaale saadaval.
Oleksin äärmiselt tänulik, kui keegi võtaks aega, et mind kui keemia algaja aidata.. äkki keegi saadab mulle sõnumi? kas see toimib ainult freebase või ka hcl-ga?
ma olen tellinud d-viinhapet Hiinast, kuidas ma saan teada, kas see on tõesti d-viinhape? Ma olen tegelikult kindel, et cas number on õige.
Oleksin teile väga tänulik.
Lugupidamisega
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Teil on ratseemiline metamfetamiini vababaas. Te valate sisse L-(+)-viinhapet. Moodustub sool. See sool on L-metamfetamiini tartraat. Vaakumfiltreerige lahus. L-metamfetamiintartraat jääb filtripaberile. Allapoole jäävas pudelis on D-metamfetamiini vababaas. Seda gaasistatakse HCl gaasiga ja saadakse D-metamfetamiini HCl.

Teoreetiliselt. Praktikas võib olla vaja teha soolamist L-(+)-viinhappega mitu korda, et saada suurem osa L-metamist välja. Saadud toode ei ole ka täiesti puhas D-metüül, vaid peamiselt D-metüül.

Samuti peate aru saama viinhappe nomenklatuurist. D-viinhape ei ole sama mis d-viinhape (väikse d-ga). See on üsna segane ja keeruline. See on võti:
L-(+)-viinhape (tänapäevane nimetus) = L-viinhape = d-viinhape (vana nimetus) = odav, looduslik, kättesaadav
D-(-)-viinhape (tänapäevane nimetus) = D-viinhape = l-viinhape (vana nimetus) = kallis, sünteetiline, raskesti kättesaadav.


Tuleks kasutada ja vaadata eesliiteid L-(+)-viinhape ja D-(-)-viinhape.
L-(+)-viinhape soolab välja L-metamfetamiini ja D-(-)-viinhape soolab välja D-metamfetamiini tartraadisoolana.
 

johski

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
l viinhapet nimetati varem d viinhappeks?

kuidas ma saan gaasi hcl-ga?
Või piisab vaid segamisest ja segamisest?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Ei! Te peate nägema erinevust väiketähtede s "d"/"D" ja "l"/"L" vahel. Need tähendavad erinevaid asju.
L-(+)-viinhape (suurtähtedega "L") on sama mis d-viinhape (väiketähtedega "d").
D-(-)-viinhape (suurtähtedega "D") on sama mis l-viinhape (väiketähtedega "l").

Väikesed nimetused on vanad ja neid ei kasutata enam tegelikult. Välja arvatud mõnedes süntesaatorite kirjeldustes, mis teeb kogu asja väga segaseks. Taust on keeruline ja on seotud erinevate molekulide nimetamise süsteemidega minevikus ja praegu, sõltuvalt sellest, kuidas nad on joonistatud või kuidas nad pöörlevad polariseeritud valguse suhtes.

Sellel saidil on suurepärane kirjeldus, kuidas luua ja kasutada kuiva HCl-gaasi. Kasutage otsingufunktsiooni.
 
Top