Dekstroamfetamiini suitsetamine ?

Can dextroamphetamine be smoked

  • Information of the Chemistry.

    Votes: 2 33.3%
  • Possible ways to achieve this.

    Votes: 4 66.7%

  • Total voters
    6

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
D-Meth on suitsetatav, miks dekstroamfetamiini ei suitsetata kunagi. Või on olemas mingi viis, kuidas seda suitsetada, millest ma lihtsalt ei ole teadlik?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Kuna sulfaat ja ka fosfaat lagunevad enne õhku sattumist. Need soolad ei sublimeeru nagu metamfetamiin.HCl. Alusena on see liiga söövitav ja hävitaks teie kopsud. HCl-sool on väga hügroskoopiline - jäta see taldrikule ja mõne tunni pärast on sul vaid vedeliku lompsi. Ma arvan, et HCl-soola või fumaarhappe soola võiks aurutada, kui see lahustatakse PG/VG-s otse pärast soola valmistamist ja kuivatamist.

Benzedrine Inhalaatorid manustasid amfetamiini sissehingamise teel, seda tehti metalltoru abil, mis sisaldas puuvilla ja väga peent amfetamiinsulfaat tolmu, toru otsad keerati lahti ja üks inhaleeris teravalt läbi selle, mis toimetas ligikaudu 10 mg otse kopsudesse, kus see töötas ettenähtud bronhodilataatorina. Jazzmuusikud mõistsid kiiresti välja, et võtta tuubist välja puuvillane tulp ja panna see kohvi sisse, mis andis kogu 50 mg ja suukaudse manustamisega kestis bronhodilatatsioon ja üldine aktiveerumine kogu öö.


Sellest lähtudes ei ole suitsetamisel (sissehingamisel) mingeid eeliseid ma ütleksin.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Täiesti nõus selle manustamisviisi eelise puudumise osas, sest käputäie tablettide söömine on peaaegu kindlasti vähem kahjulik kui suitsu sissehingamine. Ja nagu te märkisite, kestab suukaudse manustamise mõju palju kauem kui selle aine sissehingamine, see on täiesti mõistlik. Nii nagu kokaiin HCl-vormi sissehingatud kujul kestab tubli 90 minutit, võrreldes vabas vormis kokaiiniga, mis kestab 5 minutit. Kuid erinevus nende kahe manustamisviisi vahel on saadud kõrgaine, jah, rasvane rida kokaiini on hea, kuid massiivne lakk vababaasi on palju intensiivsem.

Vape idee HCl soolaga on huvitav, kuid ei kõlab nagu tohutu valu perse, et ma võib-olla pean proovima veel välja. See on vastanud minu küsimusele küll ühe kiire vastusega, kuid nagu lapse vastused viivad rohkemate küsimusteni!

Kas deksamfetamiini saab edasi töödelda, et teha uut anoloogi, ma olen oma 2. aasta keemia kraadi ja olen mänginud oma ravimikapiga haha.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamiini võib oksüdeerida N-hüdroksüamfetamiiniks, mis peaks olema kaks korda tugevam. Minu enda uuringud kinnitavad kõrgemat aktiivsust ja tundub, et see on palju vähem vasokonstriktiivne, vähem koormust pumba ja ei ole kiiruse munn. Samuti ei ole see ebaseaduslik.

Kõlab liiga hästi, et olla tõsi? Noh, seal on mõned probleemid, peamiselt see, et N-hüdroksüamfetamiin on väga ebastabiilne ja see oksüümiks tagasi oksüümiks vee juuresolekul, liiga kõrge ph-ga ja liiga madala ph-ga ning teatud tavaliste lahustitega ja üleminekumetallide jälgede juuresolekul lihtsalt laguneb.
Seotud metüleen-dioksiühend N-Hüdroksü-MDA on aga üsna stabiilne. Ja keelatud.
Mul õnnestus kunagi toota N-Hüdroksüamfetamiini, mis sisaldab ikka veel korralikult normaalset Amph (TLC järgi otsustades) ja mulle meeldib see väga. Minu järgmine katse teha veel midagi, ei saanud ma kuhugi, hoolimata sellest, et kasutasin sama meetodit, lihtsalt suurendasin seda. Täielik katastroof. Ei tea miks. Ma proovin järgmisel korral teistsugust lähenemist, kuid võin kindlalt öelda, et see ei saa olla järgmine hitt turul, sest see kraam on sama ebastabiilne ja neurootilisem kui vene sõbranna, detoreerub isegi HCl-soolana päevade jooksul, kui seda ei säilitata külmutatud, parem külmutatult.

Või siis lihtsalt redutseerida amfetamiini, et saada metamfetamiini. Mida saaks teha lihtsamalt ka teistel viisidel, aga sa küsisid seda.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ma töötan praegu piperiinhappe oksüdeerimise kallal, Chem Player pani YouTube'ile hea video tehnikast, kuid saagid on parimal juhul madalad. Seega uurin osoonitootmise meetodit, mille generaatorit varustab hapnik. Ilmselge tulemusega on piperonal, see on mõned hea lõhnaga keemia, alates pipra lõhnast, mullakummist kuni maraschino kirssideni.
Minu allikas D-Amph on retsepti ja on sitt koormus, millega töötada, proovides oksüdatsiooni kõlab nagu lõbus, isegi kui see on sama raske kui oksüdatsioon, mida ma praegu teen, olen huvitatud siin kasutatavast oksüdatsioonimehhanismist ja kui on mitu meetodit selle saavutamiseks?

Siis N-Hydroxy-MDA, see on huvitav, kuna MDA on samm enne MDMA-d või unistan ma siin.

Reduktiivne aminatsioon D-Methiks kõlab lõbusalt, kas see on sama, mis amiidide redutseerimine amiinideks LAh abil? või reduktiivne alküülimine boorhüdriidiga. Minu keemiateadmised on jõudmas, aga ma alles õpin, nii et minu teadmised ei ole super ulatuslikud. Mul õnnestus järgida mesc tech sellel saidil minu jaoks sünteesi jaoks, kasutades 3,4,5TMBH lähteainet, mis lõpuks redutseeriti THF-is LAh-ga.
Sir teil on minu tähelepanu!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
wizzology pdf

kliki, et see on üks hea raamat wizz ice jne kohta
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
See on täiesti võimalik. Kuivatage oma NP, gaas ja kiiresti vaakumfilter, tõmmake imemist vahetult enne, kui kogu lahusti on läbi imetud, koguge kiiresti Amp Hcl, pange oma suitsetamisseadmesse või suletud klaasviaalidesse. Suitsetamisel jätkake väikese koguse lahusti/pulbri aurustamist, kuni see sulab. Suitsetab nagu MAmp. Kui see on üks kord sulanud ja reXtaliseerub, ei ole see enam hüdroskoopiline.
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Te ei saa suitsetada amfetamiini, Niipalju kui ma tean ja olen proovinud. Aga metamfetamiini saab suitsetada.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
See on võimalik ja üsna lihtne
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Tundub olevat seaduslik, ma kavatsen testida on välja, lihtsalt püüan leida parima viisi, kuidas minu tabulatsioonidest sulfaat välja võtta. Arvan, et kuna ma vahetan sulfaadist HCl-i, et ma võin lihtsalt minna otse baasile. Väljavõte mittepolaarses, siis lihtsalt mullima mõned HCl läbi. Pean kõigepealt vaatama sideaineid, nii või teisiti ma saan teada
 
Top