Nuusutamine VS süstimine VS suitsukangelane

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Milline oleks parim viis heroiini tarbimiseks?
 

Panthera

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Selle kõik on seotud biosaadavusega

* Süstimine - peaaegu 100% biosaadavus. Narkootikum satub kohe vereringesse, tekitades kiire ja intensiivse toime.
* Suitsetamine - umbes 40% - 60%
* Nuusutamine - umbes 30% - 40%

kui olete opioidide naiivne, ärge proovige süstida, kui te ei soovi @DieYoung.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Kõrge biosaadavus ei tähenda alati parimat. Tegelikult sõltub kõik sellest, mida te mõistate "parima" all. Kas te ei tunne ainet ja soovite seda proovida? Kas olete seda mitu korda proovinud ja ei suuda aru saada, milline sobib teile kõige paremini? Kas olete kogenud kasutaja ja soovite ületada tolerantsust? jne.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
tänan ma olen lihtsalt uudishimulik veel üks küsimus, kas benso tolerantsus mõjutab opiaatide taluvust?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Vaatamata erinevatele esmastele mehhanismidele võivad nii bensodiasepiinidel kui ka opiaatidel olla kattuvad mõjud teatud ajusüsteemidele, näiteks mesolimbilisele dopamiinisüsteemile, mis on seotud tasu ja sõltuvusega. Kummagi ravimi krooniline kasutamine võib muuta ajukeemiat ja retseptorite toimimist viisil, mis võib mõjutada kesknärvisüsteemi üldist tundlikkust erinevate kesknärvisüsteemi depressantide suhtes. Lühidalt :)
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Kui ma võin midagi lisada, siis bensod ja heroiin on halb segu.

Isegi suurte kogemustega inimeste jaoks.

Ma olen oma karjääri jooksul 6 korda üleannustanud, iga kord bensoide ja heroiini segades.

Suitsetasin aastaid + nõelavormi aastaid ka. Harva nuusutasin...
Heroiin võib olla julm armuke
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
süstimine on nii ohtlik, selle palju raske OD suitsetamise ajal, kui sa tunned mõju pärast iga tabamust imediatly, nuusutamine ja süstimine on riskantne becaues sa liiga 100-200 mg ühel liinil ja oodata, et kick ja mõnikord heroiini saab lõigata somethink isegi surmav, nagu süstimine selle sama sa süstid täisannuse ja see kick imediatly kuid kui heroiin oli halb võite surra oma tavalise annuse tunnete ohutu, nii et minu parim ROA on suitsetamine selle litteraly kui heroiin on tugev võite magama kaua enne kui sa OD
 
Top