Squat the World - üldine teema

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Ayy! Ma tean, et selle võib-olla kõlab veidralt, kuid im lihtsalt uudishimulik, kuidas kükitamine näeb välja Teie riikides ja mida Te sellest üldiselt arvate.

Nagu nüüd vähem aktiivne squatter / kodutu inimene im lihtsalt uudishimulik, mida sa arvad, et laseb nimetatakse elustiili cuz ei leia paremat sõna, et :)

Nii... andke mulle teada, mida sa arvad ja kuidas sa näed seda eluviisi :)

Palju tänu !


.^_^.
AVoCz2eXTZ
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Olen näinud mõningaid unikaalseid ideid vargsi telkimisega
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Unikaalne? rääkige mulle sellest! ;) olin stealth (mitte ekstreemne viis, lihtsalt püüan teha oma koha mitte liiga palju nähtav) telklaagris äärelinnas peaaegu 9 kuud järjest, ja lihtsalt selgitada, et ma alustasin novembris paar päeva enne minu bday lihtsalt paar päeva laager ja kuidagi ma valida jääda kodutu pikema aja jooksul.

ja lihtsalt selgitada natuke rohkem, et selles punktis enamiku ajast ma pidasin oma tavalise koka töö ja side hustle kui ehitustöötaja abiline :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Ajad on rasked ja inimesed peavad tegema seda, mida nad peavad tegema. See on kohutav stsenaarium, kui ollakse väljas. See tähendab, et kükitamine on täpselt sama, mis varastamine, ainult et sellele on lisatud paar sammu, nii et olenevalt sellest, kes on omanik, mulle meeldib see või vihkan seda. Kui vara omanik on üksikisik, siis varastad ja teed inimesele karuteene, kui see on ettevõtte omandis, siis on see pigem nagu poevargus, varguse pisike kergem versioon.
 
Top