Question 2-CB (CAS: 66142-81-2) etapiviisiline keemiline süntees.

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Tahaksin teada, milline on 2-CB täielik keemiline süntees samm-sammult, aitäh teile kõigile!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Juhul, kui töötate keemiku moodi ja kasutate reaktsiooni kulgemise kontrollimiseks õhukese kihi kromatograafiat. Teil on vaja väga väikest proovikogumit, milles on algaldehüüd (mis teil on olemas) ja stüreen ning 2CHxHCl ja lõpptoode. Mul on pisikene kogus stüreeni varuks, samuti mõned 2CH x HCl ainult milligrammi on piisavalt, toote ma ei ole saanud seda ja see on ka ebaseaduslik, nii et ei saadeta. Tavaliselt te TLC proovi reaktsioonisegu koos koostisainete (2CH), mis peaks olema teisendatud toote, mis ilmub plaat intensiivistades. Kui uued ja mitu laigud ilmuvad segu proovi (see on töödeldud, olles segu töötlemine mikroskoobis nagu eppendorfi toru) see on üsna halb uudis ja kuna see moodustas rohkem ühendeid kui toode peate peatama ja proovi puhastama toote proovi, mida vajate võrdluseks. Või äkki on teil õnne ja P.M. mulle ja ma annan teile suurepärase prep stüreeni, mida ma soovin postitada niidina. Valideerimine teistelt on väärtuslik. Igatahes saab seda teha odavalt, lihtsalt, kiiresti, suure saagikusega võrreldes enamiku protseduuridega (Henry töötab hästi)... point is thaat on super lihtne teostada. Ja seda tehakse ilma mingite fancy kemikaalidega.
 
Top