tüvejahtija... otsib seemneid või kloone? tohutu PHENO HUNT

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
kas keegi oli kunagi tahavad aidata mind otsida mõned unikaalsed kanepiseemned ill otsin üle kogu maailma jahtida ja luua uusi plekke laske visata kommentaare seal, mida igaüks on või saab ainult head tunnused soovitud ..laske alustada sõnumit... hästi muretseda hüvitise või annetusi viimane $ $$ MIDA SEEMENED või kloonid ON SINUL VÕI SINU BUDDY?
mul on
Runtz, valge, must, sinine,roosa
oreo fritz
black-cherry gelato
gellato41
bubblegum gellato
ceral piim
rs11
piraatide piim
20 pluss veel!!!
mulle meeldivad ainult lillad tüved, aga ma võin alati taimi omavahel ristata, et teha lillat versiooni, nii et palun, mis teil on oma Eedeni aias?lõhn,värv,maitse,kristallide sisaldus,välimus,kõik muljetavaldavad detailid soovitud!!!!. laseme meeskond koos kui kogukond ja igaüks, kes aitab minu uus projekt saab krediiti, mis iganes geneetika teha seda visata kõrvaldamise protsessi pilte ja uuendusi antakse see on 10,000 feno hunt eksperiment nii et laseme saada mõned head seemned või kloonid selle foorumi...MIDA sa GOT ja veebileht on loodud, kui see võtab ära tänu Breaking Bad avatud arutelud ja aidata levitada ravimit kogu maailmas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Mulle on sel nädalal pakutud 30-40 tüve. Kas te otsite midagi konkreetset? Harrastuslik marihuaana on minu asukohas seaduslik, seega on kõik ja iga vend amatöörgeneetik. See ei ole raketiteadus, ristage 2 sorti, mis teile meeldivad, kasvatage hunnik seemneid välja, kloonige oma lemmiknähtus ja nautige oma hübriidjõudu. 💩
 
Top