Sünteetiline efedriin Hiina patent

Junjun888

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
1. Lisage 2000 ml pöörlevasse klaasist aurustusreaktorisse 1100 ml tolueeni lahust ja 160 ml metüülamiini vesilahust. Veevanni temperatuur on konstantselt 45 °C. Alustage segamist, reguleerige segamiskiirust 65 rpm ja lisage tilkhaaval α-bromopropiofenooni. 210 g, seejärel lisati tilguti 15 % naatriumhüdroksiidi vesilahust, mis valmistati 50 g naatriumhüdroksiidi abil, pärast lisamist reageeriti kaks tundi, lõpetati kuumutamine ja jahutati toatemperatuurile. Eraldatakse orgaaniline faas ekstraktoriga, ekstraheeritakse vesifaas kaks korda tolueeniga (300 ml*2 korda) ja ühendatakse orgaanilised faasid. Lisatakse orgaanilisele faasile tilguti 1500 ml 15% soolhappe vesilahust, segatakse 1 tund, eraldatakse vesifaas ja aurustatakse vähendatud rõhu all, kuni see muutub siirupiks. Lisatakse 550 ml atsetooni ja loksutatakse, lastakse seista üle öö ja filtreeritakse välja valge tahke aine, mis on α-metüülaminopropiofenooni hüdrokloriid (saagis: 74%).
2. Kaaluda ja lisada 1000 ml klaasreaktorisse 200 g α-metüülaminopropiofenooni hüdrokloriidi, segada 30 rpm juures, lisada 400 ml küllastunud naatriumhüdroksiidi, et reguleerida pH=12-13, segada ja lahustada. Seejärel lisatakse 100 l etüülatsetaati, segatakse ja lastakse seista kihistumiseks. Visake alumine leeliselise vesilahus ära, et saada 260 ml etüülatsetaadi ja α-metüülaminopropiofenooni segatud vedeliku ülemist kihti hilisemaks kasutamiseks. Lisaks võetakse 1000 ml reaktorisse 190 g lahustavat ainet (2R, 3S)-(-) dibensoüülviinhape [(2R, 3S)-(-)DBT A.H2O], lisatakse 100 ml etüülatsetaati, lahustatakse ja lisatakse aeglaselt "etüülatsetaadi ja α-metüülaminopropiofenooni segatud vedelikku". Tilgutamise käigus tekib suures koguses sademeid. Pärast tilgutamise lõpetamist lisage 30 ml veevaba metanooli, et lahust selgitada. Ärge segage ja jätke loomulikuks kristalliseerumiseks 24 sekundiks. tundi või kauemaks. Tsentrifuugige ja emalahus kasutatakse töötlemiseks. Tahke aine pestakse etüülatsetaat: metanool = 7:1 lahusega, kuni toote värvus muutub värvituks või tumepunaseks. Saadud tahke aine on (2R, 3S)-(-)dibensoüülsool (S)-(-)-α-metüülaminopropiofenooni sool (lühend: vaheaine nr 1). Lisatakse 0,55 mol redutseerivat ainet kaaliumboorhüdriidi 6-kordsele kogusele puhtast veest, et vähendada massi 216 g, ja seejärel lisatakse hapendamiseks vesinikkloriidhapet. Ekstraheeritakse butüülatsetaadiga, et eraldada ja ekstraheerida lahusti dibensoüülviinhape. Happelise veekihi vabastamiseks lisatakse 40% naatriumhüdroksiidi. Ekstraheeritakse tolueeniga ja lisatakse soolhapet ekstrakti hapestamiseks ja kristalliseerimiseks, et valmistada L-(-)efedriinvesinikkloriidi. Esmane saagis on 32,68%.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Sünteetilise efedriini süntees on meie töös. Kui kõik läheb hästi, siis kuu aja pärast esitame videomaterjali.
 

junjun

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Ma ootan väga teie videot efedriini sünteesimise kohta. Palun jagage DL, et saada L efedriini.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Milline on parim metamfetamiini sünteesimiseks L või D efedriini ?
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Milline on parim metamfetamiini sünteesimiseks L või D efedriini ?
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
@HIGGS BOSSON Kas kõik läks hästi? Ma tahaksin seda videot väga näha!!! Teil pole aimugi (noh, tegelikult olen ma kindel, et te teate LOL)
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Milline on parim metamfetamiini sünteesimiseks L või D efedriini ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
l-efedriin on kasulik see ja d-pseudoefedriin. Optiline pöörlemine on määratud esimese kiraalse keskuse poolt süsiniku külgahelas, mis on kõige lähemal aromaatsele rõngale. See on efedriinis l-, kuid sellest valmistatud metamfetamiini puhul ei ole see oluline, sest just see kiraalne keskus eemaldatakse.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Tänan teid väga💎,ma lugesin(Amino alkoholi kaudu Akabori) eraldamine veebis ma tahan teha seda fenüülpropanoolamiinile koos alaniini & bensaldehüüdiga, kuid l-alaniini lihtne leida minu piirkonnas،Can fenüülpropanoolamiin, mis on valmistatud sellest isomeerist (l-alaniin), teisendada amfetamiini aktiivseks vormiks (d)? või l-efedriini metüülitud PPA-ga eph-ks?
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Tänan teid väga💎,ma lugesin(Amino alkoholi kaudu Akabori) eraldamine veebis ma tahan teha seda fenüülpropanoolamiinile koos alaniini & bensaldehüüdiga, kuid l-alaniini lihtne leida minu piirkonnas،Can fenüülpropanoolamiin, mis on valmistatud sellest isomeerist (l-alaniin), teisendada amfetamiini aktiivseks vormiks (d)? või l-efedriini metüülitud PPA-ga eph-ks?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Akabori on tihti proovitud, kuid keegi, kellest ma kuulsin, ei saanud sellega rahul olla. Ma olen ka üsna kindel, et te kaotate kiraalse orientatsiooni ja saate lõpuks raseemilise toote. Norefedriini või d-amfetamiini monometüülimineerimine annab d-Methi, kuid on probleem, et tertsiaarne amiin on eelistatud ja kui reaktsioonitingimused ei ole õiged, siis saadakse di-metüülitud (alküülitud) toode, mis oleks di-metüülamfetamiin ja see ei ole väga aktiivne.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Minu sihttoode on D-amfetamiin.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
See link ei tööta minu jaoks
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ow, nii et ma kutsusin teid
 
Top