The Drug Tourism Series: 2. Amsterdam [Fotod narkootikumidega seotud kohtadest, stseenidest ja kultuuridest].

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2023
Messages
24
Reaction score
38
Points
13
Teatud maailma osad on seotud ühe või mitme psühhoaktiivse uimasti praeguse või ajaloolise kasutamisega. Rohkem kui 12 aasta jooksul, mil kirjutasin "The Drug Users Bible", otsisin neid üles, külastades lõpuks 33 riiki ja tehes tuhandeid uimastitega seotud fotosid.

Hiljuti hakkasin neid korralikult korrastama ja pärast sellel platvormil tehtud ettepanekuid avaldan siinkohal valiku neist. Selles postituses on esitatud mõned neist, mis ma Amsterdami külastuste ajal tegin.

Palun pange tähele, et kui te otsustate mis tahes territooriumi külastades kasutada mõnda psühhoaktiivset ainet, on väga oluline, et te uurite ise seaduslikkuse ja õiguskaitse osas. Ärge laske end välismaal kinni panna. Tähelepanu õiguskaitseorganitele: ükski neist postitustest ei kujuta endast tunnistust, et ma oleksin kusagil või millalgi seadust rikkunud.

AMSTERDAM, HOLLAND


Raamatu kirjutamise ajal külastasin Amsterdami mitu korda aastas. Tegin selle aja jooksul nii palju fotosid, et oli tõeline väljakutse valida välja vaid mõned, mis on mingil moel esinduslikud minu enda huvidest (milleks on narkootikumid). See oli nii raske, et ma võin tegelikult kunagi tulevikus postitada teise partii.

Läheme edasi....

Nagu leitud Hash Museum'i (Oudezijds Achterburgwal 148) eest.

SDzbV0UKGn


Hashimuuseumist väljudes pakutakse tasuta toke vape'ile, või vähemalt varem pakuti.

4KPhO2eLca


Tänavamärgistus võib olla kunst. See konkreetne foto keelati Facebookis, kui ma selle esimest korda sinna postitasin.

Kt3CqEofZ5


Esimesel pilgul eeldasin, et sellega öeldakse, et alkoholi joomine on keelatud, kuid rohu suitsetamine on lubatud.

J4ckBDeXMT


The Smoke Boat pakub kanali ekskursioone spetsiaalselt narkomaanidele.

7Q9PfRKks8


Kuigi The Bulldogil ei ole kõige parem maine, on see kindlasti üks värvilisemaid. Olen tegelikult kümneid fotosid kohviku välisilme üles laadinud Flickr-albumisse siin: https://www.flickr.com/photos/157786281@N07/albums/72157698919040634/.

J85r2FpJiq


Väikesed postmarki vaated mõnest neist.

K2987AmY0X


See ei ole ebatüüpiline menüü sellest ajastust. Kui soovite näha valikut menüüdest, olen mõned neist üles laadinud teise Flickr-albumisse siin: https://www.flickr.com/photos/157786281@N07/albums/72157709482407397/.

HcPWSFvBip


Oh jah, ja seal on maagilised trühvlid. Olge ettevaatlik, et neid tiheda liiklusega kesklinnas mitte liialdada (vt raamatus minu katastroofiklass).

TihFo06BDL


Ärge kunagi imestage, mis võib nurga taga peituda. Jah, mul on piinlik öelda, et ma nuusutasin ka seda šokolaadi. Jällegi, vt raamatus endas selle tulemuse kohta.

0XGmRczZ6v


Kui inimeste vaatamine koos pintiga on teie asi, siis te ei pea pettuma.

Ts8gyKi6ex


Jah, see on ilus linn, isegi suhteliselt hiljutiste siltide lisandumisega.

AzPNH2xLMr


Ma olen teadaolevalt kasutanud neid, mis on üle kogu kesklinna laiali.

7YMtFJ0ekx


See on sensoorse deprivatsiooni tank, mida ma kasutasin narkootikumideta hallutsinatsiooni või psühhedeeliat meenutava kogemuse otsimiseks (mõned inimesed teevad seda ja väidavad, et see on õnnestunud).

APobHVxRaD


Ma veetsin palju tunde vahtides nutikaid poeaknaid, mis pakkusid märkimisväärset hulka maiuspalasid, eriti botaanilisi maiuspalasid. Mõned neist olid väga pikalt asutatud ja nägid välja, ükski neist polnud rohkem kui see, mis asub Dam Square'i nurga taga (Kloveniersburgwal 39).

7Tx1tgq3ns


Ma tean, et te tahate näha näidet sellest, mida nendes asutustes pakutakse. Ma võin loendada umbes 20 psühhoaktiivset ainet, mis olid neil riiulitel välja pandud ja mis kõik olid pildistamise ajal seaduslikult müügil. Näha on ka mitmesuguseid muid huvitavaid esemeid, sealhulgas testikomplektid ja trip-killer.

EqfYtxpMIF


Samas näete ka rohkelt turismipoode, mis pakuvad kõike alates kanepitollidest kuni kosmosetortideni. Ignoreerige neid: kõik siin on võltsitud, ilma THC-ta.

TmbGWAhdR9


Tahate seemneid? Seemnepankadest pole puudust.

TwNdcg9eqn


Kujutage ette, et Salvador Dali liigutatav kunst täidab seinad täielikult, helisignaaliks Pink Floyd: see on peaaegu narkootikumideta trip. Nüüd kujutage seda ette mõne trühvliga. [Fabrique des Lumières, Pazzanistraat 37]

3SyheETcKZ


Lõpuks soovitavad paljud inimesed hullumeelsuse eest põgenemiseks jalutuskäiku Vondelparki (võib-olla trühvlireisi ajal), kuid ka tasuta paadisõit üle vee NDSM-i võib pakkuda meeldivat viibimist.

YTDrtpUzH3



VIIMANE JA MITTE VÄHEM TÄHTIS: JÄÄGE TURVALISEKS

Sõltumata sellest, millised on teie enda reisi asjaolud, ärge peatage otsustusvõimet, ohutust ega kahjude vähendamise protsessi kasutamist. Täiendavat teavet leiate dokumendist The Drug Users Bible (Narkootikumide tarvitajate piibel ). PDF-versiooni saate tasuta alla laadida mis tahes pilvevõrgustiku lingilt, mis on esitatud järgmisel leheküljel: https://bbgate.com/resources/the-drug-users-bible.3477/.
 

Attachments

  • 28aWulN5YF.jpg
    28aWulN5YF.jpg
    1.3 MB · Views: 4

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Suurepärased fotod!
 
Top