Metamfetamiini kristalliseerumise probleem

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Fenüülatsetooni ja metüülamiini toode alumiiniumamalgaamiga, mis on tugeva ja kvaliteetse mati lõpptoode, millel on probleem kristalliseerumisega, palun abi ja juhiseid oma lugupeetud õpetajatelt.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Miks te ei täpsusta, milline uurimine toimub ja takistab/tekitab probleeme kristallisatsiooniprotseduuri käigus? Milliseid kemikaale kasutate ja millised on teie protseduuri sammud ning milline on täpselt probleem, mille lahendamiseks on vaja abi?
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
350 ml fenüülatsetooni, 45 ml metüülamiini 40%, 4 grammi elavhõbedakloriidi, 350 grammi fooliumi, 4 liitrit 97% etanooli, 12 tundi pärast reaktsiooni algust tolueeni ja 300 grammi naatriumhüdroksiidiga, tolueen ekstraheeriti kuuma veega, pesti kuiva soolaga ja destilleeriti vaakumis. Värske tolueen, mis oli segatud vesinikkloriidiga, sadestati. Tasandasin ja kuivatasin Buchneri lehteriga. 170 grammi valget, hea lõhnaga pulbrit. mida pesti külma atsetooniga ja mis ei kristalliseerunud kuidagi. Mul on piisavalt teavet metamfetamiini valmistamiseks ja kristalliseerimiseks ning ma õppisin magistriõppes keemiat ja naftakeemiat. Aga ma tõesti kukkusin selle toote kristalliseerimisest põlvili. Palun aidake, kui saate
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
rassemiline met ei kasvata suuri killustikke, eraldada enantiomeere ja rekristalliseeruda veest + alkoholist.
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tootmine
 

Attachments

  • 2dsGxm3l6i.jpg
    2dsGxm3l6i.jpg
    6.2 MB · Views: 412

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere Teil on pärast sünteesi racmic toode, mida ei saa kritiseerida Teil on vaja eraldada isomeerid ja siis kriatallies.
 
Top