Question Vajatakse kiireloomulist abi

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Me oleme seni kaotanud umbes 400g lõpptoodet methedrooni lihtsa sünteesi abil. . :cry: Me oleme lähedal sellele, et lõigata oma randmeid, sest me kaotame kõik, kui me ei saa seda käima.
Toode jääb põlema ja sellel on tugev keemiline lõhn ja maitse. Ma ei ole kindel, kas see võiks olla DMA?

See on koostisained, mis meil on olemas. Võib-olla peaksime alustama sellest. Kui saate mulle kinnitada, et kõik koostisosad on õiged.
2Bromo 4 (pulber)
Metüülamiinvesinikkloriid (pulber)
Soolhape 35%
Diklorometaan stabiliseeritud CP (C H2 C12: 84,93)
Atsetoon koos kirjeldusega:


(Süttimisohtlik ja terava lõhnaga vedelik, mis ei sisalda setteid)
Atsetoon koos kirjeldusega:

Puhas kiiresti toimiv ketoonlahusti
Tõhus rasvade, õlide, rasvade ja liimide lahustamiseks ja puhastamiseks.
Kiiretoimeline vaigu ja värvi lahjendaja
Metanoolivaba
Bensiin koos kirjeldusega:

Alphatic Solvent Blend
Tõhus õli, rasvade ja liimide puhastamisel ja eemaldamisel
Pehmendab kummipindu
Metanoolivaba
Tavaline kodumajapidamises kasutatav naatriumvesinikkloriid
Naatriumhüdroksiidi lahus 1N
Naatriumvesinik(bi)karbonaat CP (C H Na 03: 84,01)

Kui saaksime samm-sammult protseduuri. Kui midagi tuleks raputada külma veega, siis palun märkige. Kui seda tuleks keeta, palun märkige. Kui see peaks olema suletud / avatud kaanega, palun märkige. Kui see peaks olema sügavkülmas või kusagil kuivatatud, palun märkige. Meil ei ole veel laboriseadmeid ja seetõttu kasutame klaaspudeleid.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Noh, gettoseadmed töötavad kõige paremini kogenud keemiku jaoks... Edukas viis on alustada standardse laboratoorse meetodiga ja seejärel vähendada aparatuuri keerukust. Üks selge punkt on see, et sa kasutasid metüülamiini vesinikkloriidi ja normaalseks sünteesiks 40% vesilahust freebase on see, mida enamik inimesi kasutab, mis juhtus on see, et sinu kasutatud metüülamiini soolast pärit soolhape mõjutab bromi selle aktiveeritud positsioonist ja see on vähem valmis vahetama kohti amiiniosaga, siis tavaline ülejääk freebase metüülamiini oleks pidanud püüdma halogeeniiooni, kuid sul on juba tasakaal, kasutades soola asemel freebase. Mul on kurb teile teatada, et teie reaktsioonisegu/produkti on kahjuks võimatu päästa. Aga ma juhiksin teid hea meelega uue partii valmistamisel, arvestades, et teie DCM ja atsetoon on enne kasutamist destilleeritud (see nõuab seda, mida ma nimetan minimaalseks keemiakomplektiks, mille jaoks on vevoril hea hind).
 
Top