Tehisintellekti tehnoloogiate kasutamine pimedas võrgus opioidikaubitsejate paljastamiseks

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3

Justiitsprogrammide ameti audit Riiklik Justiitsinstituut: Tehisintellekti tehnoloogiate kasutamine pimedas võrgus tegutsevate opioidikauplejate paljastamiseks Lääne-Virginia ülikooli uurimisühingule antud toetus

(Varalink)


Ma tean, et teile goonidele ei meeldi linkidele klõpsata, nii et ma lihtsalt kopeerin ja kleebin selle, mida ma ise huvitavaks leidsin, kuna ma lugesin seda.

Lehekülg 2:

Lehekülg 6:

Lehekülg 9:

Lehekülg 10:

Lehekülg 11:

Ülejäänud osa dokumendist lihtsalt kurdab selle üle, et teadlased ei tee paberimajandust ja kulude jälgimist õigesti.
Keegi sattus huvide konflikti tõttu raskustesse.


Kasutaja märkused:
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Huvitavad asjad. Auditiaruanne ei sisalda meie jaoks palju asjakohast teavet, kuid see võib olla hüppelauaks avaldatud teadusartiklitele, millest tegelikult selguvad kasutatud meetodid ja tehnikad. Neid oleks hea linkida, püüan mõned üles leida ja siia linkida.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Võtmesõnad iDarkParser, iDeeplearner, AlphaDetective ei anna otsingumootorites midagi. Tõenäoliselt ei viidata dokumentides nendele terminitele üldse ja WVURCiga seotud dokumentide läbikammimine nõuab tõsist pingutust.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Huh minu postituse sisu muudeti, aitäh ettevaatustöötajatele jeez ma lihtsalt püüan lisada väärtust
 
Top