Kuiva jää kasutamine otse NaBH4 reaktsiooni jahutusmehhanismina?

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Tere, minu küsimus on seoses MDP2P redutseerimisega MDMA-ks ja P2P-ga metaks NaBH4-ga... selle asemel, et kasutada mantliga reaktorit või jäävanni, et jahutada reaktsiooni alla 20 kraadi NaBH4 lisamise ajal, kas oleks võimalik kasutada kuiva jääd, mis on reaktsiooni sisse langetatud Selleks, et reaktsioonisegu kiiremini jahutada, ja see võiks olla skaleeritav ...

Ilmselt peab reaktsioon olema veevaba, seega ei saa kasutada veejää kuubikuid.
ma ei ole siiski kindel, kas metanoolis lahustuv osa süsihappegaasi võib reageerida, et reaktsiooni ära toppida.

Ma arvan, et süsihappegaas moodustab nõrga happe ja metüülamiin on alus, nii et seal toimuks reaktsioon.. aga kui lisada alles pärast imiini tekkimist, kas see siis toimiks? Kui arvestada, et on olemas kuivained, mida saab lisada, aga kas seal võib toimuda muid kahjulikke reaktsioone? Või on see hea mõte katsetada?

kas keegi keemiateadlik oskab mind selles osas aidata.

aitäh

cmc
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ei kujuta ette, miks te seda teha tahate. Ma ei ole selle üle pikalt mõelnud, kuid kust võimalus välistab selle minu jaoks. tavaline jää ja atsetoon saab-10c ja jää ja naatriumkloriid saab -30c palju odavamalt,
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
aitäh mees! Hindan vastust kõrgelt. Kõlab hästi, ma ei ole kunagi kaalunud soolase vee jäävanni, olen alati kasutanud ainult tavalist vett + jääd. Tänan teid!
 
Top