Mis on 2-fenüületüülamiinvesinikkloriid CAS 156-28-5

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Kas keegi on sellega töötanud?

Keegi ütleb mulle, et see on tugev efedriin ja taandub D-Methiks samamoodi nagu efedriin?

Ei leia selle kohta mingit infot

HEU5hSWB7w
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Me kõik sooviksime, et see oleks tõsi, kuid ega see nii ei ole. 2-pea, tuntud ka kui b-fenüületüülamiin, on looduslikult esinev katakoolamiini neurotransmitter, mida leidub teie ajus. See on võimas ravim, kuid see säilib ainult umbes 30 sekundit, enne kui MAO-B seda lagundab. Kui te seda sisse võtate, ei jõua see isegi teie ajju, sest teie soolestikus on palju monoamiinioksüdaasi. Inimesed on proovinud võtta nii palju, et nad ammendavad mao, ja seda saab teha mitme grammi b-hernega.
See on telling, millest nii paljud ravimid on tehtud, fenool süsinikuahelaga... met, amfetamiin, kõik hallutsinageenid PhIKaL ( mis on akronüüm fenüületüülamiinidest, mida ma olen tundnud ja armastanud), kationoonid, antidepressandid. Mägedes narkootikumid on asendatud fenüületüülamiinid. Struktuuriliselt ON see vaid paari molekuli võrra erinev amfetamiinist . Molekulid on kõvad, millega on raske midagi teha. Seal on midagi fenüülrõngas, hüdroksü? Mida ma ei ole veel näinud eemaldatud molekuli hävitamisega. Seal on fentanüüli analoog, mida saab sellest teha. Ma ei ole midagi muud leidnud, aga see on amatöörkeemikute püha graal ja sellele on viidatud mitmetes töödes umbes 1915-1920, aga mina ei suutnud seda leida ja sajad enne mind samuti mitte.
Alfa-fenüületüülamiin, nüüd saab sellega midagi teha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ütlematagi selge, et olen selle üle palju mõelnud. Mäletan, et lugesin asju, mis pakkusid välja, et elementaarne tsink ja gaasilise b-herne puhumine üle uskumatult kuuma tsingi võiks seda teha. See on nimetatud reaktsioon, kuid ma ei ole kunagi näinud tõendeid, et see toimiks konkreetselt fenüületüülamiini puhul
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Tänan teid teabe eest, hr Buchner 👍
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
On marsruut, b-herne ->fenüüläädikhape -->fenüülatsetoon (p-2-p) siis sel viisil on tee. Kuna ma uuesti uurin seda ideed, aasta hiljem, siis ma jälle imestan, miks sa ei saanud lihtsalt halogeenitud seda teha asendusreaktsiooni metüülmootori jaoks🤔🤔🤔 inimesed käitusid, nagu see ei toimiks, aga ma olen näinud, et see toimib katioonoonide puhul...

Ma kirjutasin selle eile ja unustasin vajutada saatmist. Ma lähen uuesti uurida seda on. Kindlasti oleks see lihtne, kuna nad müüvad seda GNC ja 10 0ther kohad
 
Top