Milliseid reagente saab kasutada dietüüleetri asemel?

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Tere, ma olen algaja.

6. Toores MDMA vaba alus ekstraheeritakse leeliselisest lahusest dietüüleetriga (või petrooleetriga) 2 x 50 ml. Eetriekstrakt koos MDMA vaba alusega kuivatatakse MgSO4 kohal.

sammust 6
Milliseid reagente võib kasutada dietüüleetri asemel?

Suur tänu vastuse eest. lugupidamisega
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Võite kasutada etüülatsetaati, mis on ohutum kui dietüüleeter
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Etüülatsetaat hüdroliseerub osaliselt kokkupuutel leelisega, see ei sobi vababaasi ekstraheerimiseks.
@bitcoinup2020 võite asendada mis tahes mittepolaarse (ei segune veega) lahustiga, populaarsed valikud on: petrooleeter (aka nafta, valgespirt), tolueen, ksüleen, heksaanid, diklorometaan või nende puudumisel võib kasutada isegi bensiini pumbast, mida on pestud NaOH lahusega, millele järgneb H2SO4 pesu.
 
View previous replies…

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
kas ma võin kasutada diklorometaani, et ekstraheerida kogus vastavalt sammudele, kas te saate mulle öelda? diklorometaan 2 x 50 ml
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Tere, härrad,

Mul on see petrooleum gaasijaamast, millega nad küttavad maju või talusid. Kusagilt lugesin, et võiks lihtsalt teha fraktsionaalse destillatsiooni ja 20-60 kraadi tulemuseks oleks eeter?

Im ei ole keemik ja enne kui ma ennast ja pool kapuutsi õhku puhun mõtlesin hmm äkki parem kontrollida kontrollida topelt kontrollida... nüüd kasutasin lahjendit (värvi asi).. aga kuna mul on see petrooleum ma tahan sellega midagi teha...?

Tänud!
BB
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jah, see on petrooleeter, seda võib tõepoolest fraktsioneerida või lihtsalt puhastada, et eemaldada õlid ja lisandid ning kasutada sellisena, nagu see on...
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
aitäh kiire ja kasuliku info eest. hinnatud!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kui te soovite tegelikku eetrit (naftaeeter on ranges keemiaterminoloogias alkaanide segu, kõige tõenäolisemalt heksaanid), on kergesti hangitavad ja üsna samaväärselt käituvad ained MTBE (metüül-tertbutüüleeter) ja diisopropüüleeter, kuid nende keemistemperatuur on kõrgem, kuid see muudab nende kasutamise ainult ohutumaks kui dietüüleeter (üldtuntud kui eeter). Ülaltoodud postitus on tegelikult abiks, lihtsalt ettevaatust valgespirituse, tolueeni ja ksüleenide suhtes, mille keemistemperatuur on üle 100C, nii et need võivad raskendada aurustamisprotseduuri pöörleva aurusti puudumisel. Kui kasutate etüülatsetaati, siis ärge kunagi ekstraheerige sellega tugevalt happelisi või leeliselisi lahuseid ja isegi kui pH ei ole äärmuslik (5,5-8,5), siis liikuge lihtsalt kiiresti. Ma tean, et etüülatsetaadiga on ohutu ekstraheerida 5MeOTrüptamiini, mida ma freebaseerin hüdrokloriidist, kuid hüdroksiidi asemel K/Na-karbonaadiga kui alusega. Kuna AcOEt on ester, hüdroliseerub see kergesti tagasi happeks ja alkoholiks, mis saadi, kui pH on liiga kõrge või liiga madal (äädikhape ja etanool sel juhul, mõlemad teevad segadust, mida lahendate ainult sobiva lahustiga, mis on tundmatu pH suhtes). Kui te tegite jama ja eraldamist ei toimu, ärge olge loll ja visake kogu asi minema, siin on palju meid, kes teid aitavad. Paljud algajad lihtsalt vihastavad ja viskavad ära oma segu, mida tegelikult saab päästa väärtusliku vähegi puuduva info abil.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Minu poolt on hariv paluda teil esitada oma ekstrahendi (ekstraheeritava lahuse) ligikaudne pH ja eespool nimetatud lahustite keemistemperatuurid kõigi, mitte ainult minu poolt. Mõelge seda kui otsustavalt olulist harjutust, otsides neid välja, on teil asjakohased õppetunnid, mida õppida.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Jah, vastus on õige! DCM on madala keemistemperatuuriga ja ei süttida seega kergesti aurustatav (põhjustab pearinglust ja mõnevõrra mürgine), kuid pidage meeles, et halogeenitud lahustid moodustavad peaaegu alati alumise kihi ja neid ei tohiks tugevate alkainilahustega põhjalikult raputada, kui te ei taha oodata päevi või minna vibreeriv dildo ja lõpetada 12 tunni jooksul. Te peaksite tegema 3x50 ml või 1X75 & 2x35mL ekstraktsiooni pigem mahedama kontaktiga. Ei sobi välja soolamine ja soolveega pesemine, kõige parem kuivatada anh. Mg SO4.
 

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Tänan teid väga, mul on selleks rohkem julgustust. Tänan teid väga lugupidamisega
 

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Kui ma tahan seda meetodit 100 korda skaleerida, pean ma kasutama DCM-i. Kas suurus on 50ML*100 korda = 5000ML?
 

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
alates 6. etapist
Kui ma tahan muuta x100 numbrile alates sammust 6 pean kasutama x100 lahust. ka suuruse järgi?
 
Top