Kust saada d-viinhapet?

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tere. Kas keegi oskab mulle öelda, kust saab d-viinhapet ELis? Ütlesin, et ei ole vaja osta seda kallist kraami keemiatarnijatelt... Nad ütlesid ka, et seda võib leida ka supermarketitest jne??? Aga kas see d- jsomeer ongi ?

Lugupidamisega
 

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Jah, ma tean- aga äärmiselt kallis. Aga tänan teid vastuse eest
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
See on pisut kallim kui minu kodumaa veinipoodide standard.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jah, bro!!! See on kuradi imelik, aga kõik, mida ma näen oma naaberriikides (EL), on 250 EUR 100 gr. Hiinas on see umbes 10 EUR 100 gr. kohta.
Vittu, mis toimub selles maailmas?!!!!
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
U teeb lüsergamiidi? :p
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ilmselt lihtsalt enantiomeeride eraldamine
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
nr. See on L-viinhape. Mõista erinevust.

Ma tegelikult imestan selle üle ka. Seda on tõesti raske leida üheltki minu tavalisest tarnijast, sealhulgas labdiscounterist. Neil on see olemas, kuid see nõuab lõppkasutaja deklaratsiooni ja iga tellimus on ilmselt teatatud.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma usun, et mis tahes töötab d või l, kui eesmärk on eraldada raseemiline sol. freebase, ma mäletan, et lugesin seda siin ümber. kas l või d sadestub ainult l osa, kuid jälle võin ma eksida
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jah, te võite eksida. Teil on vaja D-viinhapet.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Samuti on olemas DL-viinhape CAS 133-37-9
see on Euroopas seaduslik aine, nii et seda teades tundub mulle kõige parem tellida allikast
ka selleks, et vältida kasutaja deklaratsiooni isegi ilma teie teadmata Hollandis .
need Hollandi online LAB kauplused on aare Law Informants. nad isegi lähevad alla normaalse hinna lihtsalt saada teavet.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Oh jah, teil on täiesti õigus. nüüd, kui ma lähen tagasi ja loen D(+) ja D(-) olid samaväärsed, mitte l ja d
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Ma ei näe tegelikult mõtet kasutada DL-viinhapet. kas siis ei sadestuks mõlemad isomeerid lihtsalt viinhappesooladena ja ei eraldataks ühtegi neist?

Muidu võib olla, et ma eksin. Võib-olla saab L-viinhapet kasutada amfetamiini L-isomeeri sadestamiseks, jättes dekstro lahusesse. Aga ma lugesin ka, et L-viinhape on vees paremini lahustuv. see muudaks L-isomeeri L-viinhappega seondatuna raskemini lahusest eraldatavaks. Minu poolsed uuringud on käimas, kuid kui mõni meie ekspert soovib selles küsimuses kaasa rääkida, oleks see suurepärane.
See on suurepärane allikas info saamiseks enantiomeeride eraldamise kohta, kuid ma alles hakkasin töötama läbi tohutu hulga allikate: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=20031.0.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ok, ma arvan, et olen valmis. Ja ma olen parandatud. Tõenäoliselt saab L-viinhapet kasutada nii metamfeti kui ka amfeti L-isomeeri välja sadestamiseks. Seda on kirjeldatud siin:

Lihtsalt hoiatus: nomenklatuur võib olla segane. L-viinhapet nimetatakse DEXTRO-viinhappeks ja varem nimetati seda d-viinhappeks(väikese D-ga). D-viinhape on LEVO-viinhape ja seda nimetati varem l-viinhappeks (väikse L-ga). See ajas mind natuke aega segadusse. Tekstis, millele ma eespool viitasin, kasutatakse vana väiketähtedega nomenklatuuri. Kui sellest aru saad, on seda üsna lihtne järgida.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Viinhappel on kolm stereoisomeerilist vormi:

(1) dekstrorotoorne viinhape (d-viinhape), mida leidub viinamarjades ja mitmetes muudes puuviljades,

(2) levorotatoorne viinhape (l-viinhape), mida saadakse peamiselt ratseemilise viinhappe lahustamisel,

(3) meso- või ahiraalne vorm. Raseemilist viinhapet (d- ja l-viinhappe võrdne segu) valmistatakse kaubanduslikult maleiinanhüdriidi molübdeen- või volframkatalüsaatoriga oksüdeerimisel vesinikperoksiidiga.
 

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Nii et seda, mida saab Breweri poest, L-viinhapet, saab kasutada ka meie töös?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

te peate kontrollima, kas cas nr.
selle nr-ga, mida te siin teemas vaatate.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jah. L-viinhape on sama mis d-viinhape. Aga EI ole sama mis D-viinhape. Pange tähele erinevust väikese d ja suure D. L-viinhape on niikuinii ainus, mida te õllepoest leiate. Aga ma telliksin seda mõnest keemiafirmast netist või võib-olla eBayst.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Siin on stereokeemia 1.01:


Eesliited l ja d on lihtsalt lühendid dekstrorotaažile või levorotaažile: millises suunas molekul polariseeritud valgust pöörab. "l" =levo = vasakule, "d" = dekstro = paremale. Kuid need eesliited on vanad ja neid ei kasutata enam.
Tänapäevases nomenklatuuris on need asendatud (+) dextro ja (-) levo jaoks.

Eesliited L ja D (suurtähed ) viitavad molekulide Fischer-projektsioonidele ja neil ei ole midagi pistmist sellega, kuidas nad valgust pöörlevad, vaid sellega, millises suunas on molekuli põhiosad selles standardiseeritud mudelis joonistatud. Sellisel juhul on need tegelikult ümberpööratud võrreldes eesliitega d ja l : d on L ja l on D.

Nii et L-(+)-viinhape tähendab: "viinhappe molekul, mis on joonistatud Fischeri projektsioonis nii, et asjaomane rühm on suunatud vasakule, ja mis pöörab polariseeritud valgust paremale", ehk dekstrorotar, ehk dekstro, ehk d-viinhape. See on viinhappe looduslik vorm.

Ja muidugi vastupidi D-(-)-viinhappe puhul.

Niipalju kui ma aru saan, saab mõlemat viinhappe isomeeri kasutada amfetamiinide enantiomeeride lahustamiseks. Kui te kasutate D-(-)-viinhapet, siis saate d-amph/D-viinhappe kristallid välja kukkuda, ja kui te kasutate L-(+)-viinhapet , siis saate l-amph/L-viinhappe kristallid välja kukkuda.
DL-viinhappe kasutamine oleks täiesti kasutu, sest see ei eraldaks midagi: mõlemad enantiomeerid kukuksid välja.
 
Top