Question Miks tundub Vicodin nii haruldane?

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Ma ei ole opioidide ekspert, võib-olla on oksüüde lihtsam sünteesida; ma tean ainult, et olen šokeeritud, et ma ei leia ühtegi postitust selle kohta.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Minu kogemus on näidanud, et inimesed tahavad enamasti suuri asju nagu Oxy. See on lihtsalt raske nüüd, sest te peate muretsema fent
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Ma arvan, et ma ei teinud kunagi oksü, kuid vikodiin, kui olin noorem, toimis peaaegu nagu pikaajaline kokaiin; kuid ma sain selle adhd, nii et tulemused võivad erineda.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
79
Reaction score
59
Points
18
Deals
14
Kaubamärki ise enam ei toodeta, kuid ma arvan, et rohkem inimesi on selle terminiga tuttav kui mõnede teistega, nagu loraset või loratab ja Norco, mida samuti enam USAs ei toodeta. Hüdrokodoon on umbes see ja seal on tarneprobleemid kõigi kohtuvaidluste ja opioidide mahasurumise tõttu, nii et praegu tehakse ainult geneerilisi ravimeid ja suur osa neist tõenäoliselt ei toodeta USAs. Oxy on ka alati olnud populaarsem ja on olnud nr. 1 retseptiravim USAs aastaid, kuni bs algas crackdowniga, kuid see võib ikka veel olla? Ja jah, nad mõjuvad kõigile natuke erinevalt. Kui sa tahad tõelist oxy või dros küll saad neid siit.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
See on ka piirkondlik. Seal, kus mina kasvasin üles, on kõik hüdroklorid vikodan, ja seal, kus mu naine kasvas üles, on kõik hüdrokodoon Lortab. Ma ei olnud kunagi isegi kuulnud "Lortabist", kuni olin peaaegu 30-aastane.
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Ma mõtlen, et vikodiin on meeletult haruldane, ei ole liiga halb; ma mõtlen, et kui siin olev molly on tõeline, siis olen palju rohkem põnevil, et seda näha.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Kinnitan teile, et Jesse Jamesil ja Thuggakingil on mõlemal seaduslik molly
QJdn6GpjDN

Kui te kerite kogu foorumi nimekirja alla, kuni jõuate USA sektsiooni, tilgake kinni pandud postitus ja ma saan tõenäoliselt teile tasuta proovi, Heisenburg läheb taskust välja, et anda teile tasuta ravimeid. See on fakt.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Mõeldes sellele, olen ka mina ainult lortabiga tuttav. Ma arvan, et paar arsti, kellelt ma seda sain, ütlesid "see oli" või "oli nagu" vicodan. Pudelis ei olnud aga kunagi vicodan kirjas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Kaks kaubamärgiga hüdrokodooni/paratsetamooli tabletti. Need on samad ja on ka paar muud kaubamärgi nimetust, ma arvan( ma lööksin selle üles)
Vicodin, Norco, Lortab, Co-Gesic, Lorcet, Hycet, Anexsia, Maxidone, Stagesic ja Vicodin HP.
 
Top