Miks ei ole amfetamiini oksalaatsoola kujul

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Miks ei ole amfetamiini oksalaatsoola kujul
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Saate moodustada amiinide oksolaatsoola, kuid ma arvan, et see on natuke keeruline, see võib olla hea alternatiiv hcl-le, kuid kui teie tootes on jäänud oksalaathapet, on see mürgine

Amiinivabaas lahustati 5x selle mahus kuivas IPA-s ja lisati tilgakesi 1eq IPA-s lahustatud veevaba oksaalhappele. Mõnel juhul ei moodustunud otseselt tahke aine. Lisati 3x mahu eeter nagu lisati, ja teh erlenmeyer asetati sügavkülma. Tund aega hiljem oli moodustunud mahukas kohev valge sade. See vaakumfiltreeriti, pakkudes geelilaadset tahket ainet. See tritruteeriti eetris ja kuivatati imemisega, seejärel vaakumis. Saagis oli 60-95 %.
Filtraadi aurustamisel saadakse õline materjal, mis krisatiseerub, kui seda katta eetriga ja asetada sügavkülma. Ümberkrüsaatlus IPA:eetriga eemaldab viimased oksaalhappe jäljed.

Selle meetodiga saab moodustada ka tsitraate
Ipa asemel võib proovida kasutada etüülatsetaati.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Tänan teid kannatlikkuse eest vastamisel, tegelikult ei ole ma veel selleni jõudnud. Mul on praegu ebaõnnestunud efedriini ekstraheerimine efedrist, kasutades efedra.
 
View previous replies…

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
See on kõik korras, mis puutub Ephedra ekstraheerimisse, siis ma ei saa teid aidata, sest ma ei ole seda kunagi ise teinud või isegi palju selle kohta uurinud
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Mul on julge idee: Kuna Ephedra sinica vabastab kuumas vees lahustatuna pidevalt efedriini, kas oleks võimalik otse kuumutada Ephedra sinica, joodi, punase fosfori ja vee segu 24 tundi tagasilöögi all? Kas saadav toode võiks anda otse vababaasilist metamfetamiini?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Võib-olla on see madala saagisega, kus on palju orgaanilisi kõrvalsaadusi ja kes teab, milliseid kõrvalreaktsioone, ei soovitaks üldse
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Tänan teid, kuid minu praeguste piiratud ressursside juures ei suuda ma ehk mingit kasulikku toodet toota. Hetkel ei suuda ma efedra taimest tõhusalt ekstraheerida isegi efedriini lähteainet.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Proovige teisi marsruute, võib-olla proovige efedriini või pseudo pillidest ekstraheerida
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Minu riigis ei ole juurdepääs sellistele ravimitele ja paljud lahustid on piiratud. Praegu tundub, et kõige elujõulisem võimalus on efedriini ekstraheerimine efedra taimest ja seejärel Moskva tee järgimine, kasutades joodi ja punast fosforit refluksis. Järgmine takistus on aga soolhappegaasi saamine ja ma ei ole kindel, kuidas edasi minna. Kas teil on mingeid soovitusi seoses soolhappegaasiga? Kas veevaba kaltsiumsulfaat ja oksaalhape võivad tekitada soolhappegaasi? Ainus hape, millele mul on juurdepääs, on oksaalhape, mistõttu küsisin oksaalsoolade kohta. ja ainus kättesaadav lahusti ekstraheerimiseks on petrooleeter, ja ma ei tea, kas see võib otseselt asendada kloroformi või tolueeni rakendamisel.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Ma ei soovitaks hcl(g) käsitlemist paljud algajad keemikud surid niimoodi, hcl gaasi valmistamiseks oleks vaja väävelhapet
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Ilma soolhappegaasita oleks metamfetamiini vababaasi saamisel isegi siis, kui õnnestub seda raskesti kristalliseerida. Kas teil on muid soovitusi? Väävelhape on piiratud ja minu jaoks kättesaamatu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kas te olete seda ise proovinud ja võiksite ehk esitada mõned pildid lõpptootest?

Leidsin selle ühest teisest foorumist, kus kasutaja mainis ka võimalust kasutada samas menetluses oksaalhappe asemel sidrunhapet :)
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Sõltub sellest, millises riigis te asute
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Kas kristalliseerumine on võimalik soolhappe lahuse tiitrimise abil?
 
View previous replies…

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
jah, seda saab kristalliseerida eetris soolhappega
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Oh, kallis, ka eeter on reguleeritud, kas petrooleetrit võib siis kasutada?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Eetri asemel võite teha kahes lahustis ümberkristalliseerimist ipa ja atsetooniga, soovi korral võite seda teha ka ainult atsetoonis, see ei pea olema veevaba
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Mul on juurdepääs ainult petrooleetrile, kas ma saan seda kasutada?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u saab teha soola, kuid amfetamiini hcl
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Tere! Kas teil on kogemusi amfetamiini hcl tootmise või mis tahes liks sbout selle tootmise kohta?
 
Top