miks on minu elukohas nii palju dekstroamfetamiini ja mitte metamfetamiini? Mis on selle põhjus?

srsr22

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Tere poisid.
Ma ei tea, kuhu ma selle foorumisse postitaksin, aga mul on teile kõigile q!

Miks on seal, kus ma elan, nii palju d-amph ja mitte metamfetamiini? Kas sellepärast, et seda on raskem teha? Kas see on kallim ühe tabamuse kohta, nii et d-amph on parem valik? Ma mõtlen, et kui keemikud oskavad d-amph teha, siis kui palju raskem on sealt metamfetamiinile minna?

Ma arvan, et see võib olla sellepärast, et amfetamiin on kehale halvem, võib olla üks põhjus. Aga amfetamiin lööb IMO kõvemini. Tahaks siin rohkem metat, aga ei näe seda siinkandis kahjuks.
Ma elan Põhja-Euroopas ja siin tundub, et .... d-amph on igal pool ja igal nurgal ... Aga ei mingit metat

stay safe ya all
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
See on tingitud sellest, et p2np lähteaine on endiselt seaduslik tootmiseks ja müügiks ning metamfetamiini lähteained olid keelatud ja neid oli raske hankida, välja arvatud p2p, mis toodab ratseemilist metamfetamiini ja millest metamfetamiini tootmine maksab palju rohkem vaeva ja raha.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Tere. kui teil on palju d-amfetamiini, siis see näitab, et teie riigis on palju PPA-d (fenüülpropanolamiini).
Seda müüakse lemmikloomapoodides koertele mõeldud lahustena. Ja seda on lihtne ekstraheerida ja sellest on lihtne amfetamiini saada.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Kas te mõtlete, et see on mõnes riigis ilma retseptita saadaval loomaarsti poolt?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
noh selle ilmselt ei ole hea mõte, kuid seda müüakse Propalini nime all, Ühendkuningriigis vähemalt saab seda osta internetis ilma tegelike piiranguteta, mida ma näen.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ah, nevermind selgub im fucking blind ja see nõuab retsepti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Amfetamiini muutmine metamfetamiiniks on populaarne üsna põhiline keemiline reaktsioon. Võib isegi olla kasumlik teile, kus te olete
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Kas on olemas mingi niit, kuidas seda teha
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
@Hank Schrader, kas te saate anda lingi hea tuturial d-amfetamiini kohta PPA-st ?
parimate soovidega
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
D see tähendab paremat kui L
 
Top