ksüleen amfetamiini happelis-baasilisel ekstraheerimisel

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas ksüleeni võib kasutada petrooleetri asemel, kui tehakse amfetamiini happe-aluseline ekstraheerimine?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Tõenäoliselt, kuid seda saab ainult aurustada
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Nagu DMT ekstraheerimise kogemusega rääkimine. Mõlemad on mittepolaarsed lahustid. Kuid ksüleen jätab natuke jääke ja seda tuleb aurustada, samas kui petrooleeter võimaldab teil kristallid välja külmutada, samuti on ksüleenil lõhn. Ma arvan, et teie eesmärgi jaoks peaksite proovima teist lahustit. Enamus värvilahusteid tehakse tegelikult petrooleetrist, lihtsalt googeldage igaühe koostisosi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jah, ma hoiduksin ksüleenist ja kasutaksin naftat Kas teadsite, et ksüleen on dimetüülbenseen? See on ja neid metüüle ei ole raske maha lüüa ja siis on teil radikaalsed metüüliioonid, mis võivad teha ootamatuid asju, nagu alküülimine amfetamiini, kuid tõenäoliselt mitte lämmastikku, tõenäoliselt fenüüli või alfa- või beeta 2-metüül-amfetamiini keegi? 3-metüül? Parametüül?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
probleem on selles, et eeter ei ole minu asukohas saadaval ja on muidugi väga lenduv. ma ei näinud ka eriti palju alternatiivi. aga mul on naftat. proovin naftat ja vaatan, kuidas läheb.

ma tegelikult proovisin teha mikroklassi happe-baasi ekstraheerimist ksüleeniga, kuid ma ei saanud amfetamiini lõpus välja sadestuda.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Võite proovida ksüleeni, kuid ma ei ole kindel, et see töötab. Teavad kindlasti dietüüleeter, dioksaan, DCM.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ma järgin Frit Buchneri nõuannet ja proovin dietüüleetri asemel naftat.

kas väävelhappe puudumisel, kui viimasel etapil tuleb aeg amfetamiini sadestamiseks, on fosforhappe kasutamine ok? või on soolhape parem? või midagi muud?

(kasutan amfetamiini, mis on sünteesi käigus fosforhappega sadestatud, kui see on oluline).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nafta on okei, peaaegu sama mis PE. Jah, fosforhape on okei. Soolhape ei ole okei =) Lugege minu teemat amfetamiinisoolade kohta.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
mida te soovitate mulle, et saada puhast naftat? kas on olemas konkreetne naftatoode/cas-number, mida ma peaksin otsima?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ma ei tea, millised lahustid on teie asukohas saadaval. Nafta on naftat. Lihtsalt otsige seda. Kõik need on korras. Mida kergem fraktsioon, seda lihtsam on seda pärast aurustada.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ma olen uk. ma eeldasin, et poest ostetud süütevedelikus oleks näiteks mõningaid lisandeid ja ehk oleks vaja fraktsioonilist destilleerimist.

Mingil põhjusel on naftat siin veidi raskesti kättesaadav, nii et mõtlesin, et äkki sobiks hoopis midagi kergemini kättesaadavat, näiteks mingi valge piiritus (nt stoddard solvent, cas nr: 8052-41-3)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jah, seda võite proovida.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Isegi naftaga, mida soovite teha, et saada see külmaks, et sadestuda
Ja ilmselgelt, kui selles on vett, ei sadene see ( seega peate seda soolhappe asemel gaasima) või aurustama naftat. Ma ei ole 100% kindel, et see kõik on seotud amfetamiiniga. Amfetamiini pole ma elus kunagi näinud. See kõik on tõsi, mis on seotud amfetamiiniga. Ma oletan, et sa üritad sulfaati välja sadestada.🤔
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas te mõtlete hcl-gaasiga gaasitamist?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma tegin seda, kuid nagu ma ütlesin, muutub amfetamiin minu peas automaatselt metamfetamiiniks, sest siin ei ole amfetamiini. Sulfaat on Lewis'i hape, mida te tahate, mitte hüdrokloriid.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ma kasutan esialgu fosforhapet sadestamiseks, kuna väävelhapet on siin raske saada.

kas te võiksite täpsustada, mida te mõtlesite, kui käsitlesite lewis-hapet kui seda, mida ma tahan hüdrokloriidi asemel? ma vaatasin kiiresti otsingumootorist, kuid ei saanud palju rohkemat kui seda, et see moodustab lewis-adukti. (ikka veel väga noob keemias).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Selle asemel, et püüda seda seletada, kujutan seda visuaalselt.
5UxV9cuMJa


BWbNnThU2G


HZoPrRUTcV


CJ7FouhbVG

Qf4XJh0m7l

C86p9BPZkI
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
aitäh.

mulle on selgemini selge, mis on Lewise happe/baasi mõiste, kuid millise happe kasutamist oleks soolhappe asemel parem kasutada, kui amfetamiini sadestada happe-baasi ekstraheerimise lõpus?

Vabandust, kui ma midagi vahele jätsin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma arvan, et teil puudub varasem tehnika või varasemad tööd või... tööstusstandardid. Teie ei puudu. Aga te arvate, et te olete. 9/10, inimesed teevad midagi teatud viisil mingil põhjusel. Sageli on see teadmine või kogemus. Mitte alati, kuid sageli. On põhjus, miks amfetamiini tehakse sulfaadiks. Ma ei tea, mis see on, aga umbesv6 nädalat tagasi oli üks teema, kus keegi küsis, miks amfetamiin on kõige sagedamini sulfaat. See võiks olla vähemalt mitu happesoola, aga sulfaat on goto mingil põhjusel, mida ma kas ei vaadanud või unustasin.
 
Top