• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

DMT Marijuana Cannabinoids Methamphetamine Todennäköisesti aikamme tuotteliain happening. VALTAVA HUUMEIDEN NÄYTE GIVEAWAY!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tervetuloa kaikki Olen hurmioitunut kertomaan teille tästä Hämmästyttävä arvonta! Näin se toimii;
  • Jos et ole vielä ladannut, lataa Tor ( voit myös saada useita lajikkeita siitä Play-kaupasta).
  • Rekisteröidy tilille
  • Jos sinulla ei ole, hanki Bitcoinia tai Moneroa ja talleta se lompakkoosi. Tarvitset vain yhden dollarin arvosta, mutta usko pois, kun näet, miten helppoa, yksinkertaista ja turvallista tämä on, tulet tarvitsemaan lisää kryptoa.
  • Tule takaisin tähän säikeeseen ja kommentoi, että olet valmis, ja ( tulossa pian) mitä näytettä haluat, ja minä kirjoitan escrow-asiakirjan, jota käytämme kaupan loppuun saattamiseksi. Kustannukset ovat 1 dollari.
 

Coasttocoast

Buying through escrow
New seller
Joined
Aug 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Olen valmis
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Olen pahoillani, että sanoin sinulle, ettet ole kelpoinen. Oletin niin, koska sinulla on uusi myyjäbanneri, mutta liittymispäiväsi on 2. elokuuta. Meidän on selvitettävä, kuka tarkalleen ottaen on tukikelpoinen ja kuka ei. Kuten mainitsin, minulla on tällä hetkellä 4 pantattua näytettä, mutta toivon saavani 100 näytettä ensimmäisenä päivänä. Olen saanut paljon kiinnostusta ja selvitän parhaillaan, mikä tarkalleen ottaen on näyte. Sanon heille, että "mitä tahansa luulette näytteeksi, mutta myytte sen Heisenburgille, ette minulle"😆. Minun on luultavasti päätettävä, mikä on näyte. Se on oikeastaan typerää, koska he tietävät jo numeron, he haluavat vain, että arvaan sen, ja jos arvaan sen heidän etujensa mukaisesti, sitä parempi.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Olen valmis
 
Top