Question 🙏Kérem, segítsen nekem a gyártás és szintézisbe való belépésben💊

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
49
Points
18
Szia, új vagyok ezen a fórumon, és nagyon örülök, hogy végre találtam olyan embereket, akiknek megvan a tudásuk, amit kerestem!

Szóval már majdnem befejeztem egy szerszámos pirulaprést, előállítottam dmt sikeresen kivont gyomkoncentrátumokat, kevertem sovány stb. és a célom az, hogy megértsem és belekezdjek a különböző anyagok gyártásába / szintézisébe.

Úgy gondolom, hogy a dmt előállítása után a legjobb potenciális lépés a 4mmc előállításának elkezdése lenne a kezdetekhez, mert az "egyszerű szintézis", amit itt találtam, véleményem szerint a legjobb módja annak, hogy egy nagy keresletű és csak néhány eladóval rendelkező anyag előállításába beszálljak.

A kérdésem tehát az, hogy van-e valami, amit előbb elő kellene állítanom, mielőtt belevágnék a 4mmc-be. És vannak más anyagok, amiket többé-kevésbé "könnyen" elő tudok állítani.

Van valaki, aki hajlandó eligazítani a helyes irányba,a szükséges felszereléseket illetően (mágneses keverő stb.).

És honnan tudom könnyen szállíttatni az anyagokat Ausztriába?

Milyen felszerelést kellene beszereznem ,különösen más extrakcióhoz/szintézishez is wel.

Nagyszerű lenne, ha valaki hajlandó egy érdeklődő újonc egy kis tapasztalattal, hogy ismereteket és készségeket szerezzen!

Üdvözlet 🙏 és előre is köszönöm!!!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
49
Points
18
Még mindig keresek valakit, aki eleinte kis mennyiségű vegyi anyagokat szállít nekem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Néha ezek megvásárolhatók. Néha elválaszthatók a háztartási vagy autóipari vegyi anyagoktól vagy festékeltávolítóktól ect. Néha csak szintetizálni kell őket. A 4mmc csak azért tűnik könnyűnek, mert 2-b-4-metilpropriofenonhoz lehet jutni. Ugyanígy sok drogot könnyű előállítani. Ha proprionsavval kellene kezdeni, és proprovinil-kloridot előállítani, hogy propriofenont lehessen előállítani, hogy parametilpropriofenont lehessen előállítani, hogy 2-brom-4- Me-propriofenont lehessen előállítani, azt nem neveznénk könnyűnek.
Ha a
Segítséget szeretne, akkor legalább ki kell választania, hogy mit készít, és el kell végeznie az előzetes munkát. A kezemből is ehetsz, de nem adok neked egy üveggel.
 

Í1yk721hk41c1khym1

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 10, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
>Ha a proprionsavval kellene kezdeni, és proproinil-kloridot készíteni, hogy propriofenont készítsen, hogy parametil-propriofenont készítsen, hogy 2-brom-4- Me-propriofenont készítsen, ezt nem nevezné könnyűnek.

Ezt az erkélyemen fogom csinálni. Kezdhetem metanolból és katalizátorokból kivont platinából, vagy a saját kénemet is el kell égetnem?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Annak inkább arról van szó, hogy milyen felszereléssel rendelkezik bármit előállítani könnyű, ha van egy jó.
4-mmc és hasonló vegyületek alapvetően csak csökkentés kicsit főzés és húzza ki a nem poláris oldószerrel, majd kristályosítás történik.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Tudok javaslatot tenni arra, amire szüksége van, és megvan hozzá a tudásom.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Így is tesz. Ha a telefonfülkéhez vagy a hordozható bilihez szalad, akkor a leggings fölött köpenyben és alsónadrágban jön elő
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Egy körülbelül 40 darabból álló kémiai üvegkészlettel egy keverőpohárral kezdheti meg a munkát. Ez 250 dollárt jelent. De ez nagyon alap, és 500 dollárba kerül, hogy képes legyen a főiskolai 101-es kémia elvégzésére. A Walmartban a VEVOR 1000ML 29 darabos készletet most 99 dollárért árulják! Lehet, hogy olcsóbban kaphatna egyet, ha keményen próbálkozna, de az igazán olcsó üveghez képest ez egy tisztességes ser
 
Last edited:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Az én vevor készletem egy év munkája alatt csak egy hőmérő hiányzik... ez azt jelenti, hogy elég jók.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Nem tartott sokáig eltörni a hőmérőmet sem, de a főzőlapomnak van egy szondája, és van egy termoelem, amelyet a pid vezérlőmbe csatlakoztathatok, amely csak a hőmérsékletet méri, vagy van egy, amelyik a tekercsbe van beépítve, amelyik felmelegszik és megtartja a hőmérsékletet
 

Rafa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
tesó adjon nekem egy pm-et
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Háromszor annyit költöttem egy hoplate-ra, mint amennyit egy embernek kellene. Az első, amit vettem, egy 60-70 dolláros a,along dolog volt. Soha nem forralta fel a vizet! Valójában nem ment 100°C fölé, volt egy termisztor, ami megállította. Szóval szétszedtem, és a fűtőelem semmi volt, mint egy olcsó hajszárító. Vékony drótok egy alumíniumozott kartonfa köré tekerve. 100 wattot állított. A 100 wattos fűtés nem teszi meg a dolgát. Beletettem egy 1600 wattos kályhaégőt, de a mágneses fluxus olyan erős volt, hogy a mágnes nem keveredett, majd tócsává olvadt. Ezután kaptam egy használt sms-t az ebayről. 100 dollár volt, és amikor megkaptam, csak 400 fordulat/percnél kezdett el keverni, és hiányzott egy láb, ezért panaszkodtam, és 50%-ot kaptam vissza. A keverés javítása könnyű volt, van egy potenciométer közvetlenül a potenciométeren, amely beállítja a sebességet, csak le kellett fordítanom. Ez 500watt volt és 4 perc alatt felforral egy csésze vizet. Az égő kiment, és nem találtam olyan cserét, amely kevesebb volt, mint amit fizettem a dologért, megyek vettem egy széngyújtót, és meghajlítottam, hogy illeszkedjen az elem nyomvonalához, ami működött, de féltem, hogy felügyelet nélkül hagyom. Így végül megharaptam a golyót, és vettem egy 150 dolláros vevort 500 wattos fűtéssel és digitális kijelzéssel, valamint egy szondával. Azt állítja, hogy 5 literig jó. A keverés azonban egy kicsit gyenge. Maga a mágnes is gyenge. A történet tanulsága, hogy szerezzen be 500 wattos fűtést, megkíméli a pénzkidobástól.
 
Top