Újszerű ötlet a laboratóriumi felderítés elkerülése tekintetében.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Valaki a minap privát üzenetet küldött nekem, és arról kérdezett, hogyan lehet megszüntetni a titkos kémiai laboratóriumokkal kapcsolatos elkerülhetetlen szagokat. Mint azt mindenki tudja, akinek van tapasztalata, a kémiai reakciók során keletkező szagok a jellegzetes szagoktól egészen az egyenesen eutanáziáig terjedhetnek. Végigmentem a gyakori módszerek listáján, mint a régi tömlő a WC-n, egy vízfüggöny felállítása, a füstök kiengedése a kéményen keresztül, hogy elhomályosítsa az eredetet stb., majd egy újszerű ötlet lehetséges hatékonyságáról nyitottam, amelyet még soha nem láttam a gyakorlatban. Alacsony és íme, egy termék jött a képernyőmre egy Amazon-adalékban a közösségi médiában, amelyet soha nem láttam korábban, és itt van az Ön számára. Egy kerámia katalitikus égető. Ez egy fatüzelésű kályhához készült, és az általa termelt hőt használja a katalizátor melegítésére, de úgy gondolom, hogy egy 6"-os kályhaégő elem, amelyet az elejére szíjaznak, nagyon jól működne. Ezzel a kimeneti csőben (és az égőelemmel) azt hiszem, hogy szinte bármilyen szagot megpörkölne, és a katalizátor, az égő és a hőmérséklet szabályozására szolgáló reosztát 200 USD alatt van, újonnan( és az égő és a kályha gombja sokunk számára ingyenes lehet). Csak gondoltam, hogy bemutatom az ötletet, és megnyitom a párbeszédet, hogy megvitassuk a lehetőségeket.

YDqluOH46K

Itt van egy link a termékre az Amazonon Protalwell Wood Stove Catalytic Combustor, 6 "kerek kerámia katalitikus égő cseréje a fatüzelésű kályhákhoz https://a.co/d/as9TCeq
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Bizonyára aktív szénszűrő? mint a gyomnövények termesztéséhez/ ez az, amit iv látott működni... a szemem előtt otthon f/e. Valószínűleg ahotty de hey ho, nem érzek semmit és iv nem volt semmilyen említés a szomszédoktól! Nem, amikor füvet termesztettem, vagy amikor szintéziseket csinálok lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ez hűvös bár, de is biztosan, kellene, hogy meleg reakciókat, hogy aktiválódjon? Egy rakás jéghideg reakciót végzek a mo...., működne ez? Vagy úgy érted, hogy melegítsd fel szeparatelay...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Igen, külön kellene melegíteni. Azt hiszem, úgy értettem, hogy egy kályhaégő az arcán működhet.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ó, igen, értem, bocsánat. Az én hibám. Elég király.
Nem ugyanúgy működik az aktívszénszűrő, mint az aktívszénszűrő? Feltételezem, hogy a lyukak formája csapdába ejti a szagokat? Így is, úgy is nagyon király.
Azt hiszem, a szénszűrőknél, ha valaki látja, az tényleg csak gyanús lehet, így vagy úgy (gondolom, hacsak nem olyan országban élsz, ahol szabad saját füvet termeszteni (ahol senki sem tudná, mi a fenti elem!).
 
Top