Question A fenntarthatóság kérdése

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Helló barátaim!

Több mint egy évtizede vagyok (egy másik álnév alatt) a szürke zóna/kutatókémiai/ és clearnet legális drogok kultúrájának része. Moderátor voltam több, mára már megszűnt eladói fórumon. Láttam őket jönni és menni.

A kérdésem az, hogy a BB hogyan számít arra, hogy nem foglalják le a domainjét? Tisztelem a BB professzionális, ártalomcsökkentő és kémia-orientált megközelítését, azonban láttam már hasonló erőfeszítéseket erodálódni és megsemmisülni.

Egy másik kérdés, miért próbálkozik egy clearnet weboldallal?

Köszönöm
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Abszolút csodálom a projekt mögötti elképzelést és a mögötte álló bátor csapatot.
Ettől függetlenül az aggodalma helyes, és már én is elgondolkodtam ezen, mivel az ilyen fórumokra van szüksége a közösségnek, és az ilyen projektek hosszú élettartama sok emberre pozitív hatással lehet.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,725
Points
113
Deals
666
Még ha a clearnet domain nem is érhető el, van egy hagyma domainünk, amely mindig működik. Az általunk létrehozott tartalom nagyon gyorsan terjed a weben, erőfeszítéseink örökre az interneten maradnak.
Nagy terveink vannak, új szabványokat fogunk létrehozni az árnyékfórumok számára, és minden ilyen projekt esetében megemeljük a minimális minőségi mércét.
 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Igen, a szintetizátoros videók már most berobbantak. Annyira jól sikerültek. Tudtam, hogy komoly és elkötelezett emberek állhatnak az ilyen erőfeszítések mögött.

Nagyra értékelem a munkájukat. Úgy gondoltam, hogy érdemes megkérdezni. Ez az egyik legprofibb oldal, amit eddig láttam. Minden bizonnyal a kémiai ismeretek felülmúlják azt, amit eddig láttam.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Nagyra értékelem azt a kemény és professzionális munkát, amit itt a clandistine közösségért végzel, és büszke vagyok arra, hogy a kezdetektől fogva részese lehetek :) Alig várom, hogy lássam, hová fog ez a következő években fejlődni!
 
Top