Amfetamin nem pottent , tudok reacid?

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Szia, a szintézisemben kevesebb savasítást végeztem (a termék kissé sárgás).
oldhatom-e vissza a sókat oldószerekben és újra savasíthatom, hogy jobb ph-t érjek el ( 1/5 IPA kénsavas oldat).
Továbbá mi okozhatja a teljesítmény hiányát ? ( ha nem maradt h20 az olajban, és az összes oldószerem száraz)
Egészségedre
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Igen, a sókészítményt vissza lehet alakítani freebase-zé. Ha ebben a szakaszban a kitűzött szálakhoz megy, van egy "Metamfetamin kristályosítása és jéggyártás" című, amely részletesen bemutatja, hogyan lehet ezt elérni.

A potenciaproblémák a szennyeződések miatt lehetnek, amelyek újrakristályosítással javíthatók.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Az amin-sók erős bázis szol hozzáadásával szabadulnak fel.
NaBH4 szintézis? Segítene, ha részletesebben tudná megmondani, jelenleg nagyon nehéz bárkinek is valami hasznosat mondani
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Összevonással történő redukálás.
De a Ph hibás volt , mert addig savanyítottam, amíg az oldat olyan sűrű nem lett.
Amikor a ph-csíkkal mértem, a csíkomon már tényleg vastag AMF-szulfát volt, így nem tudtam leolvasni.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ideális esetben azt szeretné, ha a sók oldószerben lennének felfüggesztve, hogy a szulfátból minél kevesebb kerüljön kapcsolatba a savval, ami potenciálisan elpusztíthatja vagy megváltoztathatja azt.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
de csináltam oldat után alki 1/1 oldószerben. és sav 1/5 oldószerben csepegtetett só képződéshez.
Még mindig túl sűrű volt.
 
Top