Fürdősók

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mi volt a csalás a fürdősókban az Egyesült Államokban, amikor ott voltak a hírekben?
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Az én területemen csak kristálynak nevezzük ,nincs pontos neve:ROFLMAO:
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tehát csak néhány amfetamin? RC-k? Egy keverék?
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ez volt az MDPV vagy a mefadron. Nem biztos, hogy az utóbbit helyesen írtam.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Oké, megvan. Nagyon szépen köszönöm!
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Azokra a hírekre gondolsz, amelyek miatt valaki megette a másik arcát?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Igen pontosan azokat. Nem voltam biztos benne, hogy van egy szilárd recept, vagy ha ez változik.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
lol csak vicces akartam lenni. miért akarnál olyasmit, ami véletlenül kockázatos dolgokra késztethet?

Mindenesetre volt egy márkás tabletta, a Purple Bombs, ami egy rövid "FUCK YEAH LET'S GET IT DONE!" motivációt adott nekem, és gyorsan lecsillapodott körülbelül 10 perc után lol. tapasztalt vagyok a stimulánsokkal, és soha nem tapasztaltam ennyi motivációt, hogy végigcsináljam azt, amire vágytam. az emberek abban a hírben valószínűleg már eleve valami furcsa szarságban voltak benne, mert még mindig szükséged van a kezdeti hajlamra/ötletre, hogy olaj legyen a motivációs tűzre. a drog nem gondolkodik helyetted . biztos benne voltak valamiben.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ó, igen, nem úgy értettem, hogy olyan gyógyszert akartam, amely megőrjít. Én csak az ilyen típusú fürdősókról kérdeztem (biztos vagyok benne, hogy annak az arcfalónak valami mentális egészségügyi problémája volt.) Régen csak a kényelmi boltokban és a dohányboltokban árulták őket, igaz? Most már be vannak tiltva? Csak ki akartam próbálni egy olyan stimulánst, amit még nem ittam. Ismerem az összes ADHD-gyógyszert, valamint az online értékesített sajtókat (főleg met), nagyon szeretnék kipróbálni egy RC-nyomást. Nincs elég jó skálám ahhoz, hogy magam adagoljam, így egy sajtó tökéletes lenne. Vagy füst bolt fürdősók haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Ez volt az A-pvp, amiben az emberek arcokat ettek. Ez egy pokolian erős stimuláns, egy nagy adag 25mg. Ti vagytok az árnyékemberek azon a szaron. Szívesen szereznék belőle, nagyon nehéz beszerezni. Könnyű elkészíteni, ha meg tudod szerezni a bromovelarofenont, de én nem tudom, és senki sem tudja, akit ismerek. WillD sem tudta megszerezni nekem ( aka William dampier).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ó, ember, tehát ez egy olyan mámor, ami szorongásból és stresszből áll? Nem tudom, hogy szeretném-e ezt. Szeretem az olyan stimulánsokat, amelyek alvás nélkül is produktívvá és boldoggá tesznek.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ezt kristályos formában kell beszerezni és elpárologtatni, mint a jeget, akkor a mellékhatások minimálisak lesznek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Ahogy már korábban is mondtam, az Ed50-ek és a dat/net/sert arányok összehasonlítása nem ad értelmes becsléseket arról, hogy egy cns gyógyszer hogyan fogja érezni magát. Éppen most láttam egy táblázatot, amely megmutatta a stimulánsok listájának relatív arányait, és tudhatod, hogy a kokainnak például olyan arányai vannak, amelyek elég közel vannak egymáshoz ahhoz, hogy mind a 3 fő neurotranszmitter újrafelvételét gátolják egy elképzelhető dózisban ( azaz ez egy sdnri) és a met nem hat a szerotoninra annyira, így inkább egy dnri) és az A-Pihp és az A-pvp csak DRIs, tehát mindenképpen megmozgatnak, és az alacsony dózisú, hosszú hatás és az újradózisra való kényszerítés az, ami pszichózisos bajba sodorja az embert.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ember, úgy tűnik, ismeri a farmakokinetikát.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha bocsánat, az én hibám
 
Top