A pszeudoefedrin legjobb átkristályosítási oldószere

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Szia!
Kérdésem van. Mi a legjobb oldószer a pszeudoefedrin átkristályosításához? Úgy értem, oldószerben normál temputure Az oldhatatlan, de ha hő, pszeudoefedrin oldódik. Kérem segítsen, nem találtam az interneten.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Először is, miért szeretné átkristályosítani a pszeudoefedrint?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Azt hiszem, talán amit ő ment van egy másik Solent mellett metanol, hogy lehetne használni, hogy kivonat pseudo a pills.no megszerzése pseudo, hogy a gyógyszerészeti minőségű, ahol lehet csak bam dömping ez az álom . Tehát feloldhatja a tablettákat vízben, majd tegye oldószert a tetejére és lúgos mosás, hogy egy tisztább pseudo???? kapjunk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Én ezt extrakciónak nevezném, nem pedig átkristályosításnak. Ahhoz, hogy tisztességes átkristályosítást végezhessünk, elég tiszta vegyszerrel kell kezdeni, nem lehet egy lépésben átkristályosítani a pszeudoefedrint a tablettákból.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Olyan országban élek, ahol a pszeudo erősen korlátozott, így a csak közös, mint mix pszeudo ibuprofennel kivontam etanollal és hagyjuk elpárologni. Aztán vizet adtam hozzá és leszűrtem. És hagytam elpárologni a vizet, de nagyon piszkos oldatot kaptam pszeudóból és dextrózból vagy másból. Én Nurofen Stopgrip-et használtam, ha akarod, megtalálod az interneten.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Mi a helyzet ezzel a Krazy ötlettel? Mondjuk, hogy az olajat el tudnám választani a reakcióról. És helyezzük egy retortába, és tegyünk egy pohár aceton és chi, ha hagyom, hogy az olaj a retortában csepegjen a pohárba, kristályosodna? És ha a legjobb E,R&I-vel indulok el, amit kaphatok, akkor a végtermék csúcsminőségű lesz? És van-e olyan egyenlet, amiből ki tudom számolni, hogy egy adott mennyiségű pszeudo mennyit nyomna az oxigén. És mi a goog yield a moszkvai útvonalon. És a három közül a moszkvai ,hypo ,vagy a nagai melyiknek van a legmagasabb yeildje.?és meg tudod mondani, hogy miért kezdenék el hallucinálni, miután csináltam egy kis vízmentes (nyírfa) metet? Lehet bármelyik lítium, hogy kap használnak powered a sebességgel, ha ők us to much
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nem értem a felét sem.a moszkvai módszer akár 90%-os hozamot is hozhat, ami másokhoz képest sok. Összehasonlíthatja a pszeudoefedrin/efedrin mólsúlyát a m. Et. Of meth és ez megadja a 0.(x 1,000,000, a molekulák mennyisége egy molban.) Nem lenne aceton, hogy kristályosodjon bármi. Nem látod a met átkristályosítási videót? Szerintem a moszkvai és a nagai a legnagyobb hozamú, de nem vagyok biztos benne.
A hallucinációk speedre gyakoriak. Nem a lítium miatt van. A legtöbb ember ezt a 2. vagy 3. nap vége felé tapasztalja. A lítium bekerülhet a termékbe. Egy kevés is elég ahhoz, hogy megölje az embert.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Nem mondtam, hogy ez így van. Az aceton kristályosodó it s a hci az acetonban, ami ezt tenné Iv maradt fent egy ideig a vörösön hallucinációk nélkül egy robbanás vízmentes és wham jobb trip akkor nem tudom iv látott néhány furcsa szar dolgokat, mint a hu 210
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
A pszeudoefedrin mint szabadbázis nem olaj. Ez egy szilárd pelyhes szabadbázis.
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
A pszeudo-szabadbázis átkristályosításához a lehető legkevesebb oldószert kell hozzáadni az oldószerben oldódó anyaghoz, ezt enyhén melegítéssel megkönnyítheti, majd olyan nem oldószert kell használni, amely keverhető az oldószerrel. Használjon annyi nem oldószert, amennyit csak lehet anélkül, hogy a vegyület kicsapódna. Személyes tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban, de nem oldószerként az aceton jó választás. Oldószerként kipróbálhatod a metanolt vagy a vizet. A metanol használatának előnye, hogy fagyasztóba teheted, vagy hagyhatod elpárologni, és láthatod, hogy kristályok képződnek az oldalán.
 
Top