Brókerpiacok és tőzsdék - Frissítések 2024 közepére?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Átnéztem a Crypto szekciót, ahol a jó cserékről és az alacsony KYC-vel rendelkező piacterekről keresek információt.

A legutóbbi BTC-tranzakciómban van egy tartás. AGAIN.. Próbáltam Kraken, CoinBase és mostanáig volt szerencsém a PayPal. Tudtam vásárolni és azonnal elküldeni a Brave pénztárcámba. CoinBase és Kraken volt nekem várni egy teljes 7 nap, mielőtt tudtam érinteni, PayPal legalább rövidebb 72 óra, de még mindig, nevetséges.

Nem láttam, hogy bárki is említette volna a Holdokat? Ki más foglalkozik ezzel, és hogyan kezeli ezt?

Az itteni információk nagy része kezd elavulni, mivel a közelmúltban a piacok alacsony KYC-je miatt lezárták a piacokat, és nem igazán tudom, mi történik a Moneróval, mivel a MyMonero leállt.

Mik a módszereitek ~today~?

Nem vagyok ellene a Monero megvásárlásának, miután ellenőriztem a legutóbbi árfolyamokat és tudtam a magasabb biztonságát. Sokkal többen fogadják el a piacon, mint mielőtt csatlakoztam a BB-hez is. MyMonero alternatíva? Még mindig megbízható érme? Látjuk, hogy megéri a 25 évet?

Minden egyéb tippet vagy trükköt szívesen fogadok, amit idén hasznosítottatok!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Én néha coinbase vásárolni rendszeres crypto. Homályosan emlékszem, hogy volt egy tartás egy banki átutaláson, azt hiszem? Azt hiszem, hozzáadtam egy bankkártyát, és ez megváltoztatta, de már egyáltalán nincs tartás a banki vagy bankkártyás vásárlásoknál. Cash app és uphold én is használtam.

Az XMR nagyszerű. Szeretek vásárolni egy érmét olcsó tranzakciós díjakkal, majd elküldeni a Cake walletbe és ott cserélni.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Köszönöm a hozzájárulását, uram, láttam, hogy néhányan megemlítik a Cake tárcát, így meg fogom nézni.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Sok szerencsét!
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Végezzen egy kis kutatást az Ahmián. Van egy oldal, ahol BTC-t USDT-re vagy USDT-t BTC-re lehet cserélni. Ez a legjobb módja annak, hogy KYC nélkül jusson BTC-hez.
Általában KYC-vel veszek USDT-t, és ezen az oldalon kereskedem vele, ami a megszerzett BTC-t intracablevé teszi. Használhatsz egy olyan pénztárcát, mint az Electrum a BTC tárolására.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Én használtam Exodus, hogy a vásárlások, majd cserélt monero majd elküldte, hogy a torta pénztárca. A díjak összeadódnak, de attól függően, hogy milyen kriptót vásárolsz először, ez nem túl rossz. BC általában több, mint például a litecoin. Ez egy fájdalom a seggében, de soha nem volt tartás, probléma vagy kérdés, kivéve a legelső alkalommal a verifikációs bs. De a Cake wallet elég jó, mert nem kell semmilyen regisztrációs BS és minden tranzakcióhoz új walletet tudsz csinálni stb. Egyszer kipróbáltam a Krakent. Megszívhatják a seggem!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ez egy jó rendszer, amit felállítottál ott Friend, csak arra várok, hogy a tartás befejeződjön (kb. 3 nap), és a BTC-értékem máris 6 dollárral csökkent... Túlságosan volatilis, még mindig úgy érzem, mintha 2016-ban kriptóznék lol. Nagyon remélem, hogy a Monero képes lesz hosszú távon releváns maradni, mert sokkal kevésbé "fel vagy le", mint a BTC következetesen. A következetesség tényleg fontos a legtöbbünknek, fogadni mernék.

Kraken ilyen szemét!!! A GLITZLYest, slickest site és app, szolgáltatások maguk azonban egy teljes kuka-tűz... Néhány hónappal ezelőtt kaptam egy 60 dolláros díjat az átutalásért, az UI olyan kibaszott nehéz volt olvasni, hogy nem is tudtam, amíg meg nem történt... TRAAAASH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Igen, a BC valóban ennyire fel és le megy, és kevésbé biztonságos, figyelembe véve a nyilvános blokkláncot, ahová bárki beléphet, és ha elég időt és erőfeszítést vesz igénybe, akkor egy személyt illegális tevékenységekhez köthet, ha akar. Persze ez tényleg csak akkor aggasztó, ha a LE vagy talán az IRS érdeklődik, és őszintén azt hiszem, jobban aggódom az IRS miatt, figyelembe véve az összes regualtory BS-t, amit most a kriptoval próbálnak csinálni. Amennyire tudom, az XMR a legjobb lehetőségünk a készpénzen kívül, és remélhetőleg egyre jobb lesz. Ami az Exodus megy, ők hajlamosak arra, hogy magas díjakat, ha el akarod adni, de megpróbálom nem eladni, ha nem kell, én csak újra befektetni valamit, és eladni a helyi készpénzért, hogy megtisztítsa, de ha szüksége van rá gyorsan néha nincs sok választás.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Az XMR lehet ott a legjobb megoldás, de nem mindenki fogadja el. Kicsit korábban beszéltem egy módszerről ebben a bejegyzésben. Alapvetően a Bitcoin blokkláncból származó BTC-ből származik. Nem tudom, hogyan, de miután ezt a módszert használta, a tranzakcióim már nem jelennek meg a blokkláncon, még akkor sem, ha a tranzakciójának a hash-jét használjuk a nyomon követéshez.
 
Top