Vásárlás Toluol korhűséggel?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
34
Reaction score
10
Points
8
Sajnos az Amazonon már nem tudom megvásárolni a toluol-t,de találtam egy német szállítót a Toluol-nak, és még olcsóbb is!

A probléma az, hogy korigazolást akarnak egy azonosítóval.
Ez normális és hogyan tudom ezt elkerülni? Mert ha hamis személyit használok , akkor nem ugyanaz a név lesz a szállítási címen és a bankszámlán ahol a terméket kifizetik.
Nem akarok emiatt bajba kerülni, ezért nem vagyok biztos benne, hogy ezt photoshopban szerkesztett hamis személyi igazolvány képével rendelhetem meg.

Ha valaki tud még egy német/EU-s forgalmazót erre pls szóljatok!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
309
Reaction score
258
Points
63
Ez a törvény, így Németországban minden legális eladónak személyi igazolványt kell beszereznie az életkor igazolásához. Nyugodjon meg, és csak ne viselkedjen paranoiásan. Aurelio.com - nem probléma. Regisztráljon, és küldjön nekik egy barátságos levelet, amelyben "a" személyi igazolványa szerepel, bármilyen tisztességes hamisítvány megfelel, senki sem fogja ellenőrizni. Ne rendelj egyszerre 5 liternél többet egy boltban. A szállítást egy logisztikai cég intézi, alapvetően bárhová elküldheted, senki nem kérdezi, hogy ki fizette ki, amíg a megfelelő rendelés/számla száma szerepel a tranzakció megfelelő mezőjében. A számlázási címet a regisztrált névre hagyd, a számlázó személy a vevő, és a vevőnek korhatárosnak kell lennie. Oké? - A számla/számla egyébként is csak digitálisan, e-mailben érkezik.
Ez csak az eladónak szól, nincs automatikus adatátvitel sehova. Az eladónak értesítenie kell a hatóságokat a "gyanús", például túl nagy eladásokról. Ezt igyekeznek elkerülni, hiszen ki szereti, ha a hatóság ellenőrzi a papírjait?
A xilol nem olyan nagy gond, és gyakorlatilag minden esetben helyettesíti a toluolt, mint oldószert. Ha nagyobb mennyiségre van szükséged, akkor inkább ezt javasolnám.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
34
Reaction score
10
Points
8
Ok thx így én xilol helyett MMC előállításához.
A probléma a fizetéssel az, hogy azt egy valódi személynek kell elvégeznie.
 
Top