Defendant found to be a scammer Cocentech kémiai átverés

Status
Not open for further replies.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Az elmúlt február 4-én vásároltam a Cocentech Chemical 5kg 52190-28-0-t 300usd minden kg szállítási költséggel együtt. Megtaláltam a szállítót itt a fórumon, de nem használtam a scrow-t, az én hibám.
A szállító volt @AnnieGalaxy, aki a címkét a Cocentech Chemical szállító profiljában.
1 hónap múlva kaptam egy terméket, amely teljesen különbözik a valódi 52190-28-0-tól, és megígérte, hogy a lehető leghamarabb újra elküldi nekem a terméket, mert ez a gyár hibája volt.
3 hónap várakozás után sem küldött semmit, és a pénzt sem adja vissza.
Ma láttam, hogy a Cocentech Chemical szállítója eltűnt erről a fórumról, és az @AnnieGalaxy címkéje megváltozott.

Nyilvánvalóan ez egy átverés.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Im az országomon kívül, és nem tudok fotókat, üzeneteket és egyebeket hozzáadni. Egyelőre felteszem ezt az információt, de frissíteni fogom.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Bro.
Mindig escrow-t kell használnod. lehet, hogy egy kicsit többe kerül, de látod az eredményt. továbbá, azt hiszem, a escrow-díj ennek az oldalnak megy. úgy érzem, hogy mindannyian tartozunk ennek az oldalnak egy kis támogatással egyébként. de az escrow szolgáltatás azért van itt, hogy megvédjen téged, használd.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Igen, megvan az oka. Im használ scrow február óta mindig.
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Aktívan kezeltem az értékesítés utáni szolgáltatást. Lehetetlen, hogy minden megrendelés teljesen zökkenőmentes legyen. Ez csak egy kis része a velük készített nyomonkövetési feljegyzésemnek az Ön értékesítés utáni szolgáltatásairól. Őszintén szólva, soha nem hagytam figyelmen kívül vagy tűntem el.
9dv4GTzYUP
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ellenőriznie kell, hogy milyen terméket küld az ügyfeleinek. Ha más terméket vagy rossz minőségű terméket küld, akkor vissza kell térítenie a pénzt, vagy helyesen kell elküldenie a terméket. Ez egyszerű.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
@HEISENBERG mit gondol, mit tehetünk?

Felajánlja nekem a probléma megoldását, ha törlöm ezt a hozzászólást. Felajánlom neki, hogy küldjön nekem pmk, bmk, 2b4m, 52190-28-0... Nem bánom milyen terméket.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
@HEISENBERG az admin, semmi hozzáfűznivalója a probléma megoldásához?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Nincs mit hozzátennem. Bár van... Legközelebb az üzletet letéti letéten keresztül kösse meg.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Először 3 kg 2b4m-t fog küldeni nekem, miután megkaptam a csomagot, azt akarja, hogy töröljem ezt a hozzászólást, és miután töröltem a hozzászólást, küld nekem másik 3 kg 2b4m-t.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
@HEISENBERG Azt mondja, hogy a rendelés el van intézve, de nem válaszol nekem, és nincs nyomon követési számom. Ő olvassa ezt a hozzászólást.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Úgy látom, hogy az alperes legutóbb pénteken volt online. Várjunk még 48 órát.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top