• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

Almeria Spanyol kollégák, mutatkozzatok be !!!!

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Mi lenne ez a labor a tudósok nélkül?

Az Önök tapasztalatai, tudása és kérdései azok az alapvető összetevők, amelyek életet adnak közösségünknek. Ezért meghívom Önöket, hogy mutatkozzanak be.

Nincs szükség arra, hogy személyazonosságotok rejtélyét pontos részletekkel bontsuk fel; amit mi itt értékelünk, az a kémia iránti szenvedélyetek, aggodalmatok és a hozzájárulásra való hajlandóságotok. Képzeljétek el, hogy egy reagens hozzáadását végzitek egy keverékhez: nem kell elárulnotok a pontos képletét, de írjátok le, hogy mit vártok tőle a reakcióhoz való hozzájárulást.

Az én esetemben délvidéki vagyok, évek óta a botanika szerelmese, és nemrég váltottam a szerves kémiára, hogy még több szeretetet terjesszek az ismerőseim között.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
hello!!!! a dél-spanyolországot nagyon szeretem! különösen Marbella, estepona, la linea de la conception, ez gazdag terület tele őrült emberekkel, mint én ahahah sok jó emlékem van, most egy spanyolországi metropoliszban vagyok a kettő közül az egyik ahah nem vagyok spanyol nem beszélek jól, de szinte mindent megértek! azért vagyok itt, mert ez egyike azon kevés fórumoknak, amelyeket megbízhatónak tartok, az értékesítés növelése és a tudás növelése érdekében.

szerves kémiát tanulsz 0-tól kezdve vagy már tudsz valamit?

ciaoo
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Szia haver, mindig öröm, ha több érdeklődő van Spanyolországban.

Van megértésem és fogalmaim a szerves kémiáról, emellett apránként építem a saját laboromat, remélem, hamarosan szép képeket tudok feltölteni az alkotásaimról.
 

BuBu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
hello észak-spanyolországból

fizikusi háttérrel rendelkezem, és most kipróbálom ezt a kémia dolgot, ami mindig is érdekelt, remélhetőleg tudok belőle egy kis pénzt csinálni.....

az egyetlen dolog amit általában főzni szoktam az a dmt, nincs egyszerűbb. most új dolgokat akarok kipróbálni.

Üdvözlettel
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Sok szerencsét és minden jót a hobbijához.
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Ossza meg mindenkivel a témakörben a DMT képletét, és ha lépésről lépésre részletezni szeretné azt
 

BuBu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Azt mondtam, főzzük dmt, de ez inkább egy kivonat, itt van:

A DMT KIVONÁSA A MIMOSA HOSTILIS GYÖKÉRBŐL.


ANYAGOK


- Fedeles üvegpalack

- Nagy edény

- Tölcsér

- Pyrex típusú üvegtálca

- Fecskendő

- Hőmérő


- 50 g mimosa hostilis gyökér (porított formában sokkal jobb)

- 500 ml desztillált víz

- 12,5 g nátrium-hidroxid

- 125ml benzin


ELJÁRÁS



Adjuk az 500ml desztillált vizet a palackba.

Apránként adjuk hozzá a 12,5 g nátrium-hidroxidot a palackhoz.

Addig keverjük, amíg az összes nátrium-hidroxid fel nem oldódik.

Adjuk hozzá az 50 g mimózát, és jól rázzuk össze. Hagyja állni legalább 4 órán keresztül.

Adjuk hozzá a 125 ml benzint. Két réteg fog kialakulni: a benzin a tetején és a mimóza az alján.

Most készítsünk egy bain-marie-t. Merítsük az üveget a vízzel teli edénybe, és melegítsük addig, amíg a víz hőmérséklete 40 és 50 Celsius-fok közé nem esik. SOHA NE LÉPJE TÚL A 60 CELSIUS-FOKOT.

A folyamat során az üveget időnként ki kell nyitni, hogy a nyomás leengedjen. Ez a folyamat 4 órán át tart. Ez alatt az idő alatt a dmt oldódik a benzinben.

Hagyja kihűlni, és a fecskendővel együtt távolítsa el a benzint az üvegtálcára.

Ha az összes benzin a tálcában van, lefedjük és 3-5 napra a fagyasztóba tesszük. A napok elteltével vegyük ki a benzint, és vegyük ki a dmt-kristályokat.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Lehetséges-e benzint használni a zippóhoz?
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Nagyszerű hozzájárulás, töltsön fel képeket, ha van ilyen, hogy nagyobb FLOW-t adjon neki.
 

BuBu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
😅Nincsenek képeim (a dolog most a fagyasztóban van ), de legközelebb majd hozzáadok néhány képet.
Van egy pdf útmutatóm is, hogy egy professzionálisabb kivonatot készítsek, és ez eléggé megnövelné a termelést...
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Ez nagyszerű, mindig jó mindent megosztani a közösséggel, kevesen vagyunk spanyolok, de sokkal többen lehetünk.
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Üdvözlöm honfitársainkat!
Spanyol emigráns és a kémia szerelmese.
Délről, mint Op.
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Mindig öröm, hogy több kolléga
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Mindig az Ön szolgálatában
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Helló barátaim! Új a fórumon ! Vásárolt már valaki PMK-t valamelyik eladótól!
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Van valakinek tapasztalata 100 g marihuána szállításával kapcsolatban?
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Helló kollégák, viszonylag új vagyok itt. Régóta keresem, hogyan és hol lehet minőségi sebességet vásárolni.
Próbálkoztam a piacokon, de csak nagyon rossz minőségűeket találtam, vagyis amikor nem volt átverés.
mersi üdvözlet mindenkinek
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Természetesen a fórumon minden megtalálható, amire szüksége van.
 

MojinoSurespot

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hola paisanos,

Délről származom, de a munka miatt északon élek. Új vagyok a fórumon, bár volt egy másik fiókom, amit elvesztettem. Nincs sok tapasztalatom a kémiában, de nagyon érdekel, hogy többet tanuljak. Vettem a szép éveiben az eBayről több kiló P2NP-t és elég sokáig küszködtem vele, míg végre sikerült valamennyit kiszednem. Remélem sokat tanulhatok tőletek és idővel a beszélgetésekhez is hozzá tudok majd valamit tenni.

Üdvözletem mindenkinek!
 
Top