Dietil(fenilacetil)malonát. Nehéz vele dolgozni, vagy én vagyok az?

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Üdvözlöm!

Nem vagyok egy nagy kérdező, általában a válaszok általában a fórumokban vannak, az én esetemben is volt, de nem találom, rengeteg információ van és nagyon különböző, legalábbis nekem úgy tűnik. Először is, elnézést az angolomért, Google fordító.

Vásároljon egy kínai Diethyl(phenylacetyl)malonate 20320-59-6 folyadék formájában. Az én egyetlen célom az amfetamin-szulfát előállítása, eddig, mint más kollégák ezen a fórumon, vettem egy-olaj vagy amfetamin freebase, amely, mint tudod, kevés volt a só eltávolítása.

A probléma az, hogy Európában valamiért gondok vannak az a-olaj beszerzésével, és kénytelen voltam 20320-59-6-ot venni.

Lépések a szolgáltatótól függően

1. Végy 100g olajat és 350g NaOH oldatot(50%) és keverd össze, keverd szobahőmérsékleten 0,5 órán át, állítsd be a PH értéket 2-re tömény sósavval (33%, 37%) cseppenként.
2. Tegyük át egy üveg reakciós lombikba, adjunk hozzá kondenzátort, melegítsük 105 ° C-ra és reflux reakciót 5-8 órán át (5 óra lehet), hogy megkapjuk az olajat, adjunk hozzá 2g vízmentes nátrium-szulfátot száraz 30 percig, fliter, kapjuk a sárga olajat.


Mi a véleménye? Milyen terméket kapok így? P2p, a-olaj....
Mit tegyek ezután, hogy az amfetamin-szulfátot eltávolítsam?
Köszönöm a segítségeteket
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ez egy nehéz termék jobb por 5449...
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Köszönjük! Követni fogom a tanácsát
 
Top