Blue Benzodiazepine tranquilizers Amphetamine Megbeszélés: Amfetamin és benzodiazepinek

decreasing of the effects or the opposite action

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Amfetamin és benzodiazepinek

A benzodiazepinek a hatások és mellékhatások kombinációja miatt a pszichofarmakológiában használt egyik legellentmondásosabb gyógyszernek számítanak.

Egyrészt sok embernek adják meg a régóta várt nyugalmat, derűt, és egyes esetekben szó szerint a mélypontról emelik az életszínvonalat. Másrészt gyorsan erős függőséget alakítanak ki, undorítóan erős elvonási szindrómával, és az intézeti drog kanonikus példája.

A rekreációs anyagok szféráját illetően a helyzet változatlan. Egyrészt a benzodiazepinek nélkülözhetetlenek azok számára, akik stimulánsokat és euforetikumokat használnak. Másrészt ezeknek az anyagcsoportoknak a kombinációja továbbra is kellemetlen és életveszélyes helyzeteket idézhet elő.

De először a jóról.
Egészségügyi szempontból az amfetaminokat csak akkor szabad benzodiazepinekkel kombinálni, ha a preklinikai túladagolás vagy a súlyos utóhatások enyhülnek.

Ha egy amfetaminos kezelés után a fokozott ingerültséget és szorongást kell enyhíteni, csökkenteni a szív túlzott terhelését, vagy gyorsabban elaludni, a benzodiazepinek segíthetnek.

A kombinációt ebben a sorrendben javasoljuk használni:
Amfetamin használata - az amfetamin ideje lejár vagy lejárt - benzodiazepin használata szükség esetén.

Mint minden kombináció esetében, az összetevők adagja ideális esetben kisebb kell, hogy legyen, mint az anyagé, ha önmagában szedik.

Példák a benzodiazepin adagokra, amelyek elfogadhatóak a túlzott amfetamin kezelés végén vagy azt követően történő nyugtatáshoz:
Alprazolam 1-1,5 mg
Diazepám 10-15 mg
Lorazepám - 2-3 mg

Ha más benzodiazepinhez is hozzáférhet, használhatja az adagolási példákat útmutatásként, és kiszámíthatja a szükséges mennyiséget egy harmadik féltől származó adagolási kalkulátor segítségével(clearnet link).

A nyugtatók előzetes vagy párhuzamos szedésének amfetaminnal nincs sok értelme - ez csökkenti a stimuláns hatékonyságát, és a mellékhatások kockázatát idézi elő.

Ha már a mellékhatásoknál tartunk. Az amfetamin és a benzodiazepinek kombinációjának fő problémája a stimuláns és a központi idegrendszeri depresszáns kombinációjának speciális esete. Ez az egyik olyan kombináció, amely valódi egészségügyi kockázatokkal jár.

A fő gonosztevő itt a túlzott depresszáns mérgezés, azaz a nyugtató. Ha egyidejűleg szedjük, és nem tartjuk be az adagokat, a stimuláns elrejti a nyugtató hatását. A személy elveszíti állapotának szubjektív iránymutatását, és nem lesz képes időben felismerni a mérgezést, ami a stimuláns hatásának közeledtével súlyosbodik.
végéhez közeledik (a stimulánsok általában rövidebb ideig hatnak, mint a depresszánsok).

Ezt követően a személy kontrollvesztést, terméketlen gátlástalanságot, eszméletvesztést tapasztalhat. Összességében sérülésekhez vagy egészséget veszélyeztető szövődményekhez vezethetnek.

További súlyosbító tényező az amfetamin és a nyugtatók többirányú hatása miatt a szív és az erek egyfajta kilengése. Ez további stresszt és problémákat okoz a motor számára.

Szintén jellemző erre a kombinációra a kiszáradás. Nagyobb mértékben a folyadékbevitel ellenőrzésének hiánya miatt. Hidratáljon!

Ne feledkezzünk meg a benzodiazepinek addiktív erejéről sem. Nem javasoljuk, hogy minden alkalommal szedjük őket, ha jól akarunk aludni az amfetamin után. Csak akkor használjunk benzodiazepineket, ha valóban szükség van rá. Rossz ötlet állandó vendéggé tenni őket egy buliban.

Összesen. Az amfetamin és a benzo kombinálása biztonságos, sőt hasznos lehet, ha nem feledkezik meg a fogyasztás szükségességéről, sorrendjéről és adagolásáról.
 
Last edited by a moderator:

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Számomra ez a tökéletes kombináció ahhoz, hogy egy hétvégi bulizás után aludni tudjak, és hétfő reggelre újra "normálisnak" kelljen lennem.

Az én kombinációm évek óta a Diazepam, Lorazepam & Oxazepam volt.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ezt sosem tudta, az összeset vagy csak néhányat?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Ezek egyike. A barbiturátok hatékonyabbak, de óvatosságot igényelnek az adagolással. A nyugtatók megfizethetőbbek, de a pszichostimuláció elsimulása lassú.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Köszönjük a magyarázatot. Kifejtené a dossage-ot?
 

Yeah Science

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2022
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Valamint a pszichotikus epizód csökkentése és kezelése a drwal során.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
annak veszélyes kombinációja még akkor is, ha kis dózisú benzókat szed, nem az egészségre, hanem a függőségre. a benzófüggőség a legrosszabb és hosszú távú elvonás. Az én esetemben, amikor elvesztettem a házamat, újra elkezdtem azokat a diazepamokat 10- 20 naponta aludtam az autóban 30mg nem az alvás miatt, hanem azért, hogy nyugodt maradjak és egy kicsit kevésbé negatívan álljak hozzá az élet néhány dologhoz. Most újra függő lettem, ha nem szedem, a testemnek szüksége van rá. tehát az amfetaminok elhagyásakor be kell venni ezeket a tablettákat, hogy a test kipihenje magát és tudjon aludni. a rossz időszakomban a ghb elvonó után 100-130mg diazepamot szedtem, 4 hónapba telt, mire leszoktam az állandó félelemről és az antiszociális viselkedésről.
Ghb fucket up de 2 hét után jó, hogy 2 év után 5ml vagy 2 gbl minden 2,5 órában.
Mindkettő amfetaminokkal kombinálva.
Soha nem bántam meg a ghb/amfetamin tivornyát, de több bajt okozhatok, ha újra ezt csinálom, és ez az, amit megtanultam, azt hiszem.

Csak vedd észre, hogy ezek a tabletták az én szememben realy veszélyes, anélkül, hogy még a szórakozás a drogokkal való visszaélés.
de amikor nem alszol eleget, és nincs hova pihenni és magánéletet kapni, örülök, hogy körülöttem vannak, ez nem tesz engem ''rossz'' llike alchol vagy őrült, és elköltöttem az utolsó filléremet egy lány ghb vagy valami.

Tehát nem ajánlom, hogy használja az alkohol teszi a munkát, ha általában nem iszik.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Régebben szerettem használni a Flunitrazepamot, mielőtt amfetaminokat használtam. Nagyon jó, sima utazás volt. A benzók sosem lassítottak le igazán, vagy altattak el a comedownon, kivéve, ha nagy dózist vettem be. Inkább a Sört használtam fékként és a füvet alváshoz. Nem iszom, így 2 vagy 3 sör lelassít engem szörnyű alkoholhatások nélkül. Saját tapasztalatomból beszélve a benzók nagyon ravaszak. Nem veszed észre, milyen gyorsan válnak függőséggé, amíg már nem vagy függő. Nagyon nehéz leszokni róluk. Éveket töltöttem azzal, hogy leszokjak róluk, és nem ajánlom őket. Errefelé az orvosok nem írnak receptet, ha még soha nem írtak fel neked benzót.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Litterly nincs kivétel, amikor a stimullans, mint a sebesség, hogy benzo, számomra beszél, könnyű kaptam aludni, de az olyan hatása az enyém rövid memória, így én kap elveszett tételek lol...inkább Diazepam cuz azt hiszem, csak beszélnek hatása van az izom lazítani, ha im nem wronge ..ty
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Sziasztok kicsit elkéstem és nem közvetlenül kapcsolódik, de nem tudja valaki, hogy hol találok szintézist a flunitrazepam/rohypnolhoz ?
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ismertem olyan embereket, akik amfetaminokat és nitrazepámot használtak rekreációs kombinációként!
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Érdekes lenne többet megtudni erről a szabadidős modellről
 
Top