Gyógyszertári élvezetek

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Szereted a drogériákat? Mindenki szereti a drogériákat, mert ott olyan gyógyszereket vásárolhatunk, amelyekkel meggyógyíthatjuk sebeinket és gyógyíthatjuk betegségeinket.
De sokan tudjuk azt is, hogy egyes gyógyszertári gyógyszerek nemcsak a testet gyógyíthatják, hanem a szó szoros értelmében örömet is szerezhetnek!

Több mint 500 évvel ezelőtt Paracelsus, a legnagyobb svájci orvos, alkimista és természettudós mondta:
"Alle Dinge sind Gift, und nichts ist ohne Gift, allein die Dosis macht dass ein Ding kein Gift ist."
Amit németből úgy lehet lefordítani, hogy "Minden méreg, és semmi sem méreg. Egyedül az adag teszi a mérget".
A kémiai gyógyszerek bevezetését az orvoslásba Paracelsus szorgalmazta. Ennek eredményeképpen őt tartják a modern tudomány egyik megalapítójának. Már akkor is megértette, hogy a gyógyszertől a méregig egy lépés. Ahogyan egy lépés a terápiás drogtól a teljes mértékű kábítószerig is. Csak a megfelelő adagolás határozza meg a hatást.

Ebben a részben a különböző országokban kapható legnépszerűbb gyógyszertári gyógyszereket tárgyaljuk. Egyes gyógyszereket gyakorlatilag használatra készen árulnak: megveszed és használod. Más gyógyszerek kis mennyiségben tartalmazzák a hatóanyagot, ezért a kívánt hatás eléréséhez nagy mennyiséget kell fogyasztani vagy inni. Ez elkerülhetetlenül súlyos hatással lesz a szervezetre. A legtöbb esetben a negatív mellékhatások felülmúlják a gyógyszeres utazást.
Sajnos a legtöbb drogéria ilyen kevert formában árulja ezeket a gyógyszereket: a gyógyszergyártók ugyanolyan jól ismerik a gyógyszereik képességeit és összetételét, mint mi, ezért valamilyen módon megpróbálják az ilyen gyógyszereket kevésbé vonzóvá tenni a függők számára.

Ez a rész azt tárgyalja, hogyan kerülhetjük el a mellékhatásokat, és hogyan csökkenthetjük a gyógyszertárban vásárolt gyógyszereknek való kitettségünket.
Azt is megvitatjuk, hogyan lehet rögtönzött eszközökkel kivonni a hatóanyagot a kívánt gyógyszertári termékből.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Nagy rajongója vagyok a DXM-nek, ez egy olyan csodálatos, meleg drog, amely sokoldalúsággal rendelkezik, tekintettel a különböző platókra, és az utóhatás nagyszerű. A legtöbb gyomorral kapcsolatos problémát elkerülheti, ha kifejezetten a legtöbb DXM csak DXM termékekben jelen lévő cukrok nélkül készült termékeket vásárol.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Nemrég jutottam hozzá a ritka Morphium-szulfáthoz és a Trapentadolhoz (Palexia) is, amely az oxikodonnal kombinálható az oxikodon hatásának fokozására (nem kezdőknek), izgatottan várom őket, de olyan nehéz odaadni valakinek, tudva, hogy már kis adagokkal is halálos lehet a hatása.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Mi a véleménye mindenkinek a metilfenidátról? Úgy tűnik, hogy itthon nincs rá nagy kereslet, de amikor a darkneten látom, az árak őrült magasak.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
imádom az mph-t. általában szeretem a stimulánsokat, de az mph és az amfetamin a kedvenceim ^_^ a focalin a legjobb márka imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A 4F-MPH porcelánszöggel dolgozom
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Már gondoltam, hogy megpróbálom megvásárolni a tiszta metilfenidátot, és megnézni, hogy az emberek szeretik-e. A drogosok itt abszurd összegeket fizetnek a Ritalinért és a Ritalin UNO-ért, különösen. Biztonságosabbnak tűnik szippantani vagy intravénásan bevenni egy port, mint ezeket az istenverte időzített felszabadulású kavicsokat.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Ó, és mindig is meg akartam próbálni, hogy freebase legyen. Úgy tűnik, a Ritalin crack elég jó. :p
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ha hajlandó vagy rá, szívesen adnék egy mintát ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Voltam a könyvtárban az asztalom egész nap is élelmiszer szódavíz velem én már nagyon hatékony, de álmos munka most. 4F-MPH gyakran rossz tételek sub-MPH de vannak szövetek Kínában csinál ez teljes jobb[sic] így aztán szuper-MPH. De a Ritalinnal szemben viszont állandó toleranciát kaptam és az elején még gyengébb AMP volt, így legalább álmomban szeretem a metet. China Fabrics do allot 4MMC -so keresd meg az útmutatókban és akkor kérdezd meg az összes eladótól a narkóidat. Sokan kaptak 2FDCK, PVs, MDMA, GHB, Noids(-ACA:s a kínaiak saját találmánya indo[zo]les),
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
A drogériákban, amelyek körül vagyok, minden eléggé le van zárva. Elmondom, hogy egy adag kratom hasonló érzés, mint egy ópiát. A fenibut nagyon úgy érzi magát, mint egy benzo. Csak győződjön meg róla, hogy szünetet tart, mert a tolerancia gyorsan felépül.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A Red Kratom (olcsó por, de 10-100x-ra kell extrahálni) a Canniabis Indica Hasch Downerrel azonos minőségű. A sárga(arany) enyhén felső, de többnyire Downer, a zöld Kratom enyhén Downer, de többnyire felső. A fehér Kratom a legjobb esetben a Canniabis Sativa 'Creen Crack' Upper-nek felel meg. A SuperRed Kratom a HydroxyMitragynin (megvásárolható) 17-szer erősebb, mint az orális morfium.
 
Top