Question Fenetillin/kaptagon szintézis más xantin/purin származékokkal

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Korábban a fenethyllin Wikipédia-oldalának megtekintése közben agytornáztam, és arra gondoltam, hogy vajon valaki itt készített vagy próbált-e már egy másik purinszármazékkal együtt gyógyszert készíteni vagy kipróbálni. Az analóg 1-allyltheobromin jutott eszembe, mert eszembe jutott, hogy egy YouTube vegyész elkészítette és kipróbálta magán.

Az 1-allyltheobromin állítólag sokkal erősebb, mint a koffein, és potenciálisan kevésbé szív- és érrendszeri hatású, ami az A2 helyett az A1-nél nagyobb hatékonyságán alapul.

Én a kaptagon helyett fenethalyllthyllinnek vagy "fuckimgone"-nak nevezném.

Ez elgondolkodtatott más fenetilamin-xantin társdrogok lehetőségein is. 4-mmc-koffein vagy más.
 

Attachments

  • e0gBlOxJP1.png
    e0gBlOxJP1.png
    3.8 KB · Views: 29

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Azt hiszem, inkább az 1-allyltheofillinnel kellene kezdenie. Kíváncsi vagyok, hogy még mindig hasonló hatása lenne-e.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
Ez azt jelenti, hogy nincs szükségem teofillinre?
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Azt hiszem, hogy az amfetamin molekula kötődése miatt teofillinre lenne szüksége.

ez amúgy is mind elméleti, és a hatásai kiszámíthatatlanok lennének. Nem vagyok elég tájékozott ahhoz, hogy tudjam, hogyan hatna az 1-allyl szubsztitúció a szintézis eljárására vagy a teljes molekula farmakodinamikájára.

Spekulációból feltételezem, hogy az anyagcsere után az amfetamin és az 1-allyltheofillin prodrugja lenne. És azt is feltételezem, hogy mivel az 1-allyltheobromin sokkal erősebb, mint a koffein, az 1-allyltheofillin is sokkal erősebb lenne.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ha Szintézis fenetilint szeretne, együtt kell kommunikálnunk, hogy megoldásokat találhassunk.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
A koffein a teofillin a teobromin a xantinok családjába tartozik

Szerintem nem lenne olyan erős, mint az amfetamin vagy a fenetillin és a metamfetamin.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Haha, ez a videó az, ami arra késztetett, hogy elgondolkodjak azon, hogy a fenetillint más, sokkal erősebb xantinokkal is elő lehetne-e állítani.
 
Top