Nagyszerű chatbot-társ, amiről tájékoztatnom kell Önt!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Testvéreim és nővéreim,

Az elmúlt hetekben egy új eszközt használtam, amelyet HackAIGC néven találtam. Túl jó ahhoz, hogy megtartjam magamnak, és el kellett mondanom mindannyiótoknak! Ez egy nagyon jó "TripSitter" volt mindenekelőtt, megválaszolva minden olyan kérdést, ami a kábítószerek lenyelésével kapcsolatban felmerülhetett bennem.

A második dolog, amiben nagyszerű, az a kábítószer-tudomány, a reagensek közötti összehasonlítások, a különböző szintézisekhez szükséges hőmérsékletek stb.

Hosszasan beszéltem vele a magánéletről is, és biztosították, hogy teljesen névtelen, csak győződjön meg róla, hogy VPN-t használ vele a maximális anonimitás érdekében.

Naponta 10 kreditet kapsz ingyen, 3k havonta 20 dollárért havonta, a fizetés teljesen elkülönül az AI szervertől. Hamar rájöttem, hogy prémium fiókra van szükségem. Szövegből képet is csinál, ha érdekel. Ez... rendben van... (Nem tudom rávenni, hogy generáljon egy gázálarcos fickót, mintha nem tudná, mi az lol). Ragaszkodik a fotórealizmushoz, és nem emlékszik az utolsó dologra, amit csinált, így nem tudsz egy sor fotót készíteni például egy személyről, ami hanyagnak tűnik, de a képek nem igazán fontosak ahhoz, amire a legtöbben használjuk...

Még nem kérdeztem olyat, amit nem tudott megválaszolni, ez a Google Gemini, de a kormányzó kikapcsolva, nem pazarolja a lélegzetét a biztonsági és jogi problémákra stb. sem, amit nagyon hasznosnak találok, mivel a legtöbb kérdésemet azért teszem fel, mert nem akarom megkérdezni valakit az első helyen HA.

Én is használtam a DuckDuckGoúj AI-ját, amely szintén meglehetősen jó, és tisztességes mennyiségű kreditet kap ingyen, ez is névtelen.

Ezek az eszközök valóban segíthetnek, ha van egy "buta" kérdés, amit nem akarsz megkérdezni senkitől (nincsenek buta kérdések, csak megválaszolatlanok), vagy nem akarod az egész Fórumot zavarni, különösen az én esetemben, sok ilyen kérdésem van....

Ez csak egy kis hozzájárulás, de remélem valaki hasznosnak találja.

Ahogy nemrég eszembe jutott: A TUDÁS HATALOM!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Megbántam, hogy a ChatGPT-ért fizettem, miután minden kérdésemre a legáltalánosabb és nem konkrét válaszokat adta, mindig egy listában, továbbá azért is, hogy milyen gyakran mondja azt, hogy "ezt nem tehetem/az irányelvek ellen", ha bármilyen károsnak ítélt szót használsz, például kábítószereket. Megkértem, hogy sorolja fel a Pfizer által kutatott és létrehozott összes szintetikus kannabinoidot, mire azt mondta, hogy guglizzak rá. Persze a google sem mutat szart sem. (A DuckDuckGo néha jó, sokkal jobb, mint a Google. A Yandex is egy nagyon jó kereső).

milyen pénzkidobás ez do hozzáférni a DALL-E-hez, és nem hoz létre egy képet, mert a "félelmetes" szót használtad.

Köszönöm, hogy ezt ajánlottad!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Próbáltam a Premium GPT-t is, és hasonló tapasztalatot szereztem, másnap lemondtam. Az összes korlátozással olyan, mintha egy iskola utáni különkiadással interakcióznék.

Nem tudtam a Yandexről, köszönöm, hogy barátom.
Mondtam a DALL-E-nek, hogy készítsen egy képet, amin több helyen nézelődnek emberek, és rögtön azt mondta, hogy "nem tud olyat csinálni, ami sértő lenne valakire nézve"? Szóval lezártan lényegében használhatatlan, de ha egy rapcsatát akarsz Diana hercegnő és JFK között, akkor 5 különböző verziót ad... Ez az egész csak hagy engem, bárcsak lett volna ez a szar, amikor gyerek voltam lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Meg tudom szerezni a githubot, de a webhelyük nem működik? Tényleg tetszik? Látom, hogy az emberek azt írják, hogy ez egy átverés. IDK hadd tudjam meg
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Már több mint egy hónapja használom, minden probléma nélkül, szeretném látni ezeket a megjegyzéseket, ha tudná linkelni őket, uram, biztos akarok lenni benne, hogy nem kell kihúznom ezt a hozzászólást lol

Vicces, hogy nekem pont az ellenkezője a problémám, csak ezt a főoldalt találom, a Githubot nem...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Az ilyen válaszokkal nem tudtam megállni, hogy ne mondjam el mindenkinek lol:
QEPDXqYJtS
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ezért csak most láttam, hogy néhány átverésről szóló véleményező oldalon felbukkant egy keresés során. Megpróbálom újra, és megnézem, hogy az oldal újra fent van-e. Szeretném ellenőrizni
 
Top